Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:46 28.05.24 
Непрофесионални
   >> Индианци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Индиански дрехинови [re: KATЛA]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 11:11



Смях, голям смях, и не само. Много странно е усещането - все едно срещаш отдавнашен познат, но го гледаш с едни такива, други очи, различни, и приемането е различно, и разбирането е по-дълбоко, много вълнуващо. Enjoy!



Тема Re: Индиански дрехинови [re: KATЛA]  
Автор Пyшилиcт (cikala)
Публикувано08.04.05 13:11



Е за тва жените нямат бойни украси! шегичка

Това за романа звучи много интересно. Можеш ли да пратиш нещо... като намериш евентуално. Ще ми е приятно да зачета подобно нещо

Smoker and proud of it!


Тема Re: Индиански дрехинови [re: KATЛA]  
Автор Kaнтaka (горски дух)
Публикувано09.04.05 17:08



Браво на теб! Аз помня, че като малка исках да си направя мокасини (имам си слабост към удобните обувки), но не намерих кожа пък и явно не съм била достатъчно упорита. Умирам от любопитство за недовършения роман - заглавието звучи много примамливо. И аз имах по едно време залитания по писането, но нищо не излезе...
Иначе сега искам да си направя риза и панталон с ресни, но пусто все не остава време.

Mitakuye oyas'in (всички са мои роднини)!


Тема Re: Индиански дрехинови [re: Kaнтaka]  
Автор Пyшилиcт (cikala)
Публикувано09.04.05 17:59



Абе идеята за мокасини никак не е лоша! Те са нещо, което можеш да си направиш (относително) бързо и същевременно качествено. И са евтини, сравнително. Поне в сравнениес с кожени дрехи... кубавото е, че имате доста места, където може да се намери коже около вас. Ако имаш питания, чудения, търсения, плийз кал!

Кожените дрехи са малко по-особени за правене, но пак зависи... какво точно искаш да направиш? В смисъл, какво разбираш под "панталони" и "риза"?

Smoker and proud of it!


Тема Re: Индиански дрехинови [re: Пyшилиcт]  
Автор тиrъp (Тигъртрон)
Публикувано09.04.05 19:59



Веднъж гледах по шоуто на Опра Уинфри една холивудска звезда от старата генерация, поради което не й знам името, чието хоби беше да прави мокасини. Та тя беше донесла 4-5 чифта да се похвали и обу едните. Оказа се, че мокасините са просто терлици с бродерия или рисунки отгоре. Човек спокойно може да си ги носи в къщи и да се фука пред гостите си, естествено.

Добре дошъл, страннико. Пътеките днес са опасни.


Тема Re: Индиански дрехинови [re: тиrъp]  
Автор Пyшилиcт (cikala)
Публикувано09.04.05 23:05



човек може да се фука и с колекцията си от марки... човек който обича да се фука

за разлика от повечето холивудски звезди аз нямам нужда от хобита и като си правя мокасини, то ще е за да ходя с тях и по този начин да ги показвам

бродериите върху тях ще имат спеиално значение за мен, няма да са едни от торбата

моите мокасини ще имат едно нещо, отличаващи ги от всички, ама всички други - ще имат моето отношение ще ми говорят и ще ми дават неща, които нищо друго не може да ми даде - разбиране, търпение, сила, мъддрост... такива неща...

Smoker and proud of it!


Тема Re: Индиански дрехинови [re: Пyшилиcт]  
Автор тиrъp (Тигъртрон)
Публикувано10.04.05 10:20



Пуши, защо ми е струва, че ми се караш за нещо или само така си мисля?


Добре дошъл, страннико. Пътеките днес са опасни.


Тема Re: Индиански дрехинови [re: тиrъp]  
Автор Пyшилиcт (cikala)
Публикувано10.04.05 20:37



стига бе! карал съм ти се!

Не се карам на никой, но просто не съм фен на индианските хобита... пък и на "хобитата" по принип. Харесва ми когато нещата са пълноценни и завършени... поне до колкото ми е по силите.

...нали не си ме разбрала като каране... щото няма такова нещо, няма нищо против холивудските хобита, но... възможно най-накратко това "хоби" е от една страна пропуснати ползи, от друга похабяване на енергия така си мисля

Smoker and proud of it!


Тема Re: Индиански дрехинови [re: Пyшилиcт]  
Автор тиrъp (Тигъртрон)
Публикувано10.04.05 23:09





Добре дошъл, страннико. Пътеките днес са опасни.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.