Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:13 27.04.24 
Непрофесионални
   >> Индианци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Ти записа ли се в Орловият Кръг!!!???нови  
Авторvankata (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 17:25



Има ли тука желаещи да станат членове на Кръга?
Къде сте бе хаймани?
Елате да се съберем!
Ще си разказваме индиански истирии, ще ходим в планината(не много често, обаче),ще четем следи, ще седим край огъня и ще слушаме как съчките пукат,лятото на Лагера ще стреляме с лъкове,ще мятаме ножове, ще играем индиански игри и ще скитаме из околните планински хълмиве и гори.Ще се учим да бъдем истински човешки същества според индианският начин, ще се подкрепяме в усилията да бъдем себе си и да побеждаваме враговете вътре в нас...




Тема е, как, не помниш ли? :)нови [re: vankata]  
Автор Пyшилиcт (cikala)
Публикувано30.03.05 17:51



ОК, аз може ли да дойда?

Като гледам колко желаещи претрупаха форума за разходка... за това... още повече се съмнявам!

Не че идеята е лоша, дори напротив, мноооого напротив. Май хората не ги виждат така нещата, обаче.

Smoker and proud of it!

Редактирано от Пyшилиcт на 30.03.05 17:53.



Тема Re: Ти записа ли се в Орловият Кръг!!!???нови [re: vankata]  
Автор kpилe нa жeлaниeтo ()
Публикувано30.03.05 19:22



толкова ли е просто? няма ли приемен тест, изпитание или нещо такова?



Тема Re: Ти записа ли се в Орловият Кръг!!!???нови [re: kpилe нa жeлaниeтo]  
Автор Пyшилиcт (cikala)
Публикувано30.03.05 20:17



Има естествено!

Тест за обща интелигентност, проверка на физическата подготовка, психотестове, проверка на реакциите... Какви изпити минаваш, за да излезеш с приятел на кафе? И при нас е така, само дето кафето е в планината! Не очакваш някой да те спука от бой за да види дали си мъж, нали?

Не знам дали и доколко хората във форума (това не е конкретно към теб човеко ) ни мислят, Орловия кръг, за разни закоравели, печени ко****та, дето дигат вдигат 120 от лежанка се усмихват веднъж месечно. Ето -

Smoker and proud of it!


Тема Стига реклами!нови [re: vankata]  
Автор Black WolfМодератор (ловец)
Публикувано30.03.05 21:49



А не! Мисля да минем без агитация и пропоганда! Ванката... Ще си приказваме други работи!...

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Пуши, не мами хората!нови [re: Пyшилиcт]  
Автор Black WolfМодератор (ловец)
Публикувано30.03.05 21:54



Има тестове!
1. Психологическа подготовка - можеш ли да издържиш поне 2 час в пещера на мечка, която не е яла 10 дни...
2. Цял куп физически изисквания - 100 лицеви, 100 коремни преси, поне 50 набирания на лост.
- пълзене 2 километра
3. Умения - поне по три попадения от 10 м. с нож и томахавка в мишена 20 х 60 см.
- стрелба с лък, пушка и пистолет (на прилично ниво)!
- проследяване на следа от 2 дни...

И още куп други неща като издържане на жега, студ, глад, изгаряния с огън (ако те хванат враговете и вържат на Кола на мъченията), да можеш да се задържиш 5 мин. на гърба на побеснял кон и още ред "приятни" неща...

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Редактирано от Black Wolf на 31.03.05 09:17.



Тема Re: Пуши, не мами хората!нови [re: Black Wolf]  
Автор Пyшилиcт (cikala)
Публикувано30.03.05 22:37



Да бе, тия ги забравих! Сори!!! Мерси за уточнението

Сам си пропуснал ...... но това определено не е за форума! За "ирокезки пътеки" по-добре да не споменаваме!

Така де, сега сериозно. Ако криле на желанието не се е разубедил(а)... май няма какво да го направи! Ние сме си хора, като всички останали. С положителните и отрицателните си страни. Чувството за хумор е... малко по-особено но това е, защото сме добри приятели! Дори с Вълчан! Нищо че той не е ОК мембър!

О! Въчане! Мерси за рекламата! Не мога да направя това от списъка, е освен пълзенето предполагам но все пак мерси за мнението!

Smoker and proud of it!

Пуши, без такива неща, братче!

Редактирано от Black Wolf на 30.03.05 23:04.



Тема Re: Пуши, не мами хората!нови [re: Пyшилиcт]  
Автор smitten_kitten (dreaming...)
Публикувано31.03.05 23:02



късметлия...явно вече си в Кръга...и няма да те тестват



Тема Ми ненови [re: vankata]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 15:01



Нещо се разсеях, малко. Къде казваш е приемният изпит? Искам обаче гамаши да ме научите да си направя, даже точно съм си измислила бродерийка



Тема Ха-ха!нови [re: Пyшилиcт]  
Автор Kaнтaka (горски дух)
Публикувано03.04.05 09:03



Направо ме разби!

Mitakuye oyas'in (всички са мои роднини)!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.