Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:47 22.05.24 
Непрофесионални
   >> Индианци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема О, не се оплаквай!нови [re: Пyшилиcт]  
Автор Black WolfМодератор (ловец)
Публикувано03.04.05 23:09



На младите бойци им се полага да носат... докато старите воини пушат и си приказват за важни неща.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Ми ненови [re: Black Wolf]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 11:11



Еее, и какво като са само до коляно?! Без украса ли да ходя сега? М? Кажи де? Докато не ви видя в действие, за да определя кому се полага най-богато извезаната .... ъъъ, премяна? (не ви знам терминологиите, да ме извините моля ), все аз ще си ходя така, да-да. Пък и дължините около коляното са много tricky, ще знаеш, да. Ще взема да ви спретна един оглед на коленцата



Тема Е как така става тез дни -нови [re: Пyшилиcт]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 11:17



все изненадки със смешките ми спретват. Безотказно ми реагират наобратно - чак се зачудих дали не ми се дава знак Забавно посвоему, но и малко тъжно - толкова много хора без никакво чувство за хумор...

Важно е да има приемен изпит, Пушилист уважаеми, поне един - ако не повече Може да обсъдим кое би било най-важното и универсалното - аз вече писах нейде тук, и пак ще си го потвърдя, да видим Членовете какво ще препоръчат

А дали ще ходя само по гамаши - едва ли, в последно време хладновато някак из планините. Пък и знам ли го Ванката кога ще му хрумне да си играе на 'доверяване'



Тема Re: Е как така става тез дни -нови [re: Paдa]  
Автор Black WolfМодератор (ловец)
Публикувано04.04.05 11:27



Чекай малко! Той не е таков чиляк байо Иван! Ти кво си помисли?!?

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Редактирано от Black Wolf на 04.04.05 12:54.



Тема Re: Ми ненови [re: Paдa]  
Автор Black WolfМодератор (ловец)
Публикувано04.04.05 11:28





Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Не ти и трябва да знаеш каквинови [re: Black Wolf]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 12:03



мисли ми щъкат из главата тази сутрин... Много, прекалено много, никакво осъзнаване, да не споменавам наблюдател... Ти за Пушилист ли пишеш, че има чувство за хумор, или че Ванката не се вълнува от прелести по гамаши и голи коленца, че се разсеях нещо?



Тема Re: Не ти и трябва да знаеш каквинови [re: Paдa]  
Автор Black WolfМодератор (ловец)
Публикувано04.04.05 12:54



И двете...

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Тц. Не става.нови [re: Black Wolf]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 13:36



Нито за Пушилиста, нито за Ванката.



Тема Re: О, не се оплаквай!нови [re: Black Wolf]  
Автор Пyшилиcт (cikala)
Публикувано04.04.05 13:51



Що пък реши че се оплаквам... стари войне!

Smoker and proud of it!


Тема Re: Е как така става тез дни -нови [re: Paдa]  
Автор Пyшилиcт (cikala)
Публикувано04.04.05 14:05



Какво разбираш под изпит. Сяда комисията от ОК: "Ми сиа ти, Гоше, що искаш член да ставаш?" "А като беше на 4 годинки що удари другарчето?" и т.н.

Пиша го за незнам кой си път. Общото между хората в кръга е интереса към индианци. Някой се занимава с лъкове (и прави добри такива), друг знае как става тва само по описание. Един се интересува от едно, друг от друго... то тва живота е голяма работа не можеш да знаеш всичко и да правиш всечко.

Ако човек има траен интерес по темата и не е със странни лични навици, ако ни допадне и ние му допаднем (визирам основно чувството за хумор и... свикването с него)... Изпит по какво да има? Колко знае за индианците? Реално погледнато една огромна част от информацията се намира именно в хората от ОК. Другата е - бай Вълчан, още 4-5 човека и библиотеки. Разликата е, че те не ходят на лагер в планината, примерно и разни други неща.

Ако ходиш само по женски гамаши... ще предизвикаш интерес! То и само по мъжки да ходиш се тая! Мисълта ми беше, че обикновено към гамашите има и т.нар. "рибън дрес" - кожена или платняна рокля, щото... да де!

Smoker and proud of it!

Редактирано от Пyшилиcт на 04.04.05 14:09.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.