Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 24.06.24 
Непрофесионални
   >> Индианци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Sorry!нови [re: Пyшилиcт]  
Автор Crazy Wolf (непознат )
Публикувано12.04.05 17:55



Вярно, че всички сме роднини, но на Панаира на книгата няма да я има, да не говорим пък за отстъпки.
Съжалявам за разочарованието, но този интерес към един свят човек може пък и да стимулира преиздание, знае ли човек:)



Тема Айде, спирам по тази тема:)нови [re: Пyшилиcт]  
Автор Crazy Wolf (непознат )
Публикувано12.04.05 18:05



Като говорим за търсене, трябва да отчетем един явно "неочевиден" факт - ако на едно място се съберем десет "индианци" и търсим една и съща "индианска" книга, това все още не означава търсене - само за момент сме се загубили в чувството си за собствена значимост на "пазара" за "индиански книги":)
Това беше шега:)
Но е факт, че книгата е прекрасна, а търсенето й не е кой знае какво (нормално за Бг) - факт е също, че това е единственото й издание за 4 години - това май беше предателство към споделените с мен фирмени тайни на "Шамбала":)
Но пък аз имам влияние, а и духовете ще помогнат, може да се появи ново издание, знае ли човек:)



Тема Re: Айде, спирам по тази тема:)нови [re: Crazy Wolf]  
Автор Пyшилиcт (cikala)
Публикувано12.04.05 21:51



май си прав, може духовете да имат нещо общо с тая работа

Smoker and proud of it!


Тема Re: Sorry!нови [re: Crazy Wolf]  
Автор Пyшилиcт (cikala)
Публикувано12.04.05 21:55



е, ще раберем относително скоро, така или иначе

Smoker and proud of it!


Тема Re: Всъщност...нови [re: тиrъp]  
Авторвaнkaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 10:18



Тигре, книгата много си заслужава! Ако търсиш нещо истинско, това е! В нея информацията е чисто практична, но като индианският Път, за да има резултати трябва да живееш по определен начин-това да "живееш" означава всичко - начин на мислене, възпитаване на чувствата, определено поведение.И това трябва да се случва във всяка минута от живота,а не само при церемониални ситуации. Прочети я книгата си заслужава!



Тема Re: Sorry!нови [re: Пyшилиcт]  
Автор Crazy Wolf (непознат )
Публикувано15.04.05 00:53



Май ми нямаш достатъчно доверие:)



Тема Re: Sorry!нови [re: Crazy Wolf]  
Автор Пyшилиcт (cikala)
Публикувано15.04.05 13:15



Не става дума за доверие просто има интерес към тези книги. Интерес към книгата има, но... абе разпространението на Шамбала ми е малко странно. Размислите ми по въпроса май няма да са интересни на никой, пък и не им е тук мястото. Така или иначе не че мога да го направя по-добро, но не смятам и да опитвам! Няма никакво значение какво си разправяме двамата в крайна сметка не са малки шамбалци, да са опраат!

Smoker and proud of it!


Тема Re: Sorry!нови [re: Пyшилиcт]  
Автор Crazy Wolf (непознат )
Публикувано20.04.05 18:58



Ша им кажа



Тема Re: Sorry!нови [re: Crazy Wolf]  
Автор Пyшилиcт (cikala)
Публикувано20.04.05 20:03



О, недей, няма да те разбират!

Smoker and proud of it!


Тема Re: Sorry!нови [re: Пyшилиcт]  
Автор Crazy Wolf (непознат )
Публикувано21.04.05 22:33



Напротив
Точно с тях нямам проблеми в разбирането.
Мнението ти по въпроса е важно, както и на всички нас. Ето и един шамбалски мейл:
shambala_books@dir.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.