Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:01 25.05.24 
Непрофесионални
   >> Индианци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема И това ми било индианец!нови [re: вaнkaтa]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 10:42



Ми хвани я таз пуста риба де! Ама ха! Понеже вече имам 'благословия' да ви спамвам клубчето, ще си 'чатя' тук на воля, иначе съм на ahamkaara@mail.bg



Тема Re: И това ми било индианец!нови [re: Paдa]  
Авторвaнkaтa (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 11:22



Има няколко начина да се хване риба - с въдица, с мрежа, с кош, с копие, с ръце...Ти кой предпочиташ?Благодаря за ahamkaara - та. Какво означава думата?



Тема Re: Хайде и ти при Пушилиста в списъканови [re: Paдa]  
Автор Пyшилиcт (cikala)
Публикувано12.04.05 12:21



Нещо май ме споменаваш и мен... но не разбрах в каква връзка... надявам се, че не съм разбрал!!!

Не знам Вълчан да е скърцал със зъби никому! Може би го познавам малко по-добре от теб за да знам че това хич не му е в природата.

Мойта скромна особа се държи винаги по един и същи начин (щот само така мога) - естествено! Само като трябва да се ходи официално някъде, с костюм и прочее, тогава лъжа хората че съм възпитан.

Smoker and proud of it!


Тема Re: И това ми било индианец!нови [re: вaнkaтa]  
Автор Пyшилиcт (cikala)
Публикувано12.04.05 12:24



А! Има още един! С Цецо!

Smoker and proud of it!


Тема Ловецът пита ли как, м? ;)нови [re: вaнkaтa]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 14:33



Мрежа е добре, подхожда на клубната атмосфера тук Но бъди изобретателен Ahamkaara e его, един от елементите на съзнанието.



Тема Извинявай, мило другарче. Няма данови [re: Пyшилиcт]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 14:39



правя повече така. Имах предвид, че повечето неща трябва да ги обяснявам изрично, което правя и сега - оттам и уговорките Вълчан скръцна със зъби, че в клубчето се пише само на несериозни теми, което всъщност е в основната си част мой принос. А с Ванката се закачам, че само малко Черният вълк да призове към сериозност, и веднага почваме 'само да си говорим'. Ето на, всичко ти обясних, мисля. Сега следва извинение към четящите, щото всеки майтап, разбит на съставни парченца, си е досада, та - извинете, моля



Тема Ние сме...нови [re: Paдa]  
Автор Black WolfМодератор (ловец)
Публикувано12.04.05 14:49



...прости, диви ора, индианци! Такива думи не знаем, а и не се интересуваме!

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Де го чукаш, де се пука ;)Рнови [re: Black Wolf]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 15:45



Простено ти е, знаеш



Тема Re: Извинявай, мило другарче. Няма данови [re: Paдa]  
Автор Пyшилиcт (cikala)
Публикувано12.04.05 15:59



Ми не виждам някой особено засегнат, но щом настояваш!

Не ми стана много ясно с Ванката как сте "почнали" само "да си говорите" , кво сте правили преди тва май същото така че, кво! Нищо!

така да се каже!

Smoker and proud of it!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.