Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:16 25.06.24 
Непрофесионални
   >> Индианци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Ти би ли предпочел да живеешнови [re: Paдa]  
Автор Пyшилиcт (cikala)
Публикувано23.03.05 16:25



vankata надали иска да е придворна дама! Въпреки, че идеята само е доволно смешна за филмиране (без проблеми става за викинг... примерно)

Smoker and proud of it!


Тема Re: Ти би ли предпочел да живеешнови [re: Пyшилиcт]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано23.03.05 16:30



Нещо се прецака тоз твоя телевизор Без да отпочвам теми за виртуалните реалности и за намирането на 'утеха' в разни други реалности - много често хората искат нещо си друго си, щото от една страна не приемат това, което си имат, а от друга си го мислят другото само откъм лъскавата му страна. Викинг, значи?!



Тема Re: Отношението...нови [re: Paдa]  
Автор Пyшилиcт (cikala)
Публикувано23.03.05 16:53



Сега... как да го кажа... не съм срещнал концепция за "хаос" във вярванията на хора от Северна америка. Може и да има, но не съм срещал!

Има лоши и добри "герои", но е доста по-различно от древноХХХХ секви там. За по-нататъчни разисквания ще трябва да си разправяме... сиукски легенди за сътворението примерно... що е то Иктоми... и т.н.

Smoker and proud of it!


Тема Re: Ти би ли предпочел да живеешнови [re: Paдa]  
Автор Пyшилиcт (cikala)
Публикувано23.03.05 16:57



Не мисля, че търся някаква реалност тук! Не мисля че Ванката гледа само лъскавата страна! Всъщност, знам, че не го прави! Просто съм сигурен!

Това за викинга беше на майтап, въпреки че по показатели е точно за тази работа!

Smoker and proud of it!


Тема Ок. Видях сайта, попрочетох,нови [re: Пyшилиcт]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано23.03.05 18:04



снимки тоже видях. Един вид - написах си домашното, няма да правя препратки Засега - одраскване по повърхността, но да видим все пак тази неслучайност защо се появи.
Та кой, казваш, е викингът?



Тема Re: Отношението...нови [re: Пyшилиcт]  
Автор Black WolfМодератор (ловец)
Публикувано23.03.05 19:40



Ами ти се опитвай да гледаш отвад концепциите, които те дефинират. Те може да не изказват пряко някакви идеи, но те да присъстват... Затова требва молко да се чете извън "индианската" литература.
Мисля, най-вече за Традиционалистките концепции...

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Ти би ли предпочел да живеешнови [re: Paдa]  
Автор Black WolfМодератор (ловец)
Публикувано23.03.05 19:45



Туй за "бягството" е ала-бала... Глупости на психолози, социолози и пр. будали, които много им се иска да го направят, ама нямат достатъчно акъл да разберат, че човек твори реалност.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Отношението...нови [re: Black Wolf]  
Автор Пyшилиcт (cikala)
Публикувано23.03.05 20:12



ОК, историите обикновено започват с някакви неприятноти, които са имали хората, после нещо е станало и нещата се оправят... примерно. Легендата за Бялата Бизонова Жена (Девица) примерно. Ми къде е хаоса в началото. За Сладката медицина... същата работа. Нещо може би ни се разминават концепциите за хаос, знам ли?

Smoker and proud of it!


Тема Re: Отношението...нови [re: Пyшилиcт]  
Автор Black WolfМодератор (ловец)
Публикувано23.03.05 20:47



Започни от мита за творението. В началото... и пр. И мисли!

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Отношението...нови [re: Black Wolf]  
Автор Пyшилиcт (cikala)
Публикувано24.03.05 10:43



Е, сега, чак пък да мисля!

Smoker and proud of it!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.