Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:11 25.06.24 
Непрофесионални
   >> Индианци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Ауч! Ама това безусловно ли?!нови [re: Paдa]  
Автор Black WolfМодератор (ловец)
Публикувано23.03.05 13:48



Хейока не са имали право на избор. Това с правото на избор е правило с... ограничено приложение. За някои неща в човешкото общуване човек има право на избор. Но за нещата извън чов. общество (т.е. за повечето неща в Света) човек има твърде ограничено право на избор.
Всъщност има право на избор - може да спазва определени правила, които НЕ ТОЙ определя, или може да избира свободно и да опере пешкира.
При хайока е точно така. Ако не поемат съдбата си - чао... В интерес на истината, обикновено са хейока за някакъв брой години...
Прочети "Говори Черния лос" - там са казани някои от основните неща.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Аз съм точно понови [re: Paдa]  
Авторvankata (Нерегистриран)
Публикувано23.03.05 13:53



Ама що говориш с недомлъвки - изпитване на граници,кво е това? С наука ли се занимаваш?Аз също се занимавам с наука - наука за оцеляването на индивида( мене в частност ) в условията на мижави заплати и неимоверни усилия от страна на поредното управляващо правителство да ни стъжва живота, а самото то да забогатее максимално. Предполагам, че не само аз в този клуб практикувам тази наука...Правителството да го вземат мътните!



Тема Говорим все за индианците, нали?нови [re: Пyшилиcт]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано23.03.05 13:53



Или по принцип? 'Човек винаги сам избира пътя си' ми е малко много обобщително, изкушавам се да го разнищя, но пак ще настане изясняване на терминологии... Мисля, че те разбрах, благодаря за което!



Тема Re: Отношението към различнитенови [re: Paдa]  
Автор Пyшилиcт (cikala)
Публикувано23.03.05 13:53



Е, чакай сега де. Идеите и особено разбирането се трупат именно на факти. Сега, ако кажа че знам много, това ще си е откровена лъжа, знам нещо-си! За да знаеш в действителност що за существо е така (всяка прилика с други Существенца е случайна) Накратко е тва

Smoker and proud of it!


Тема Re: Мдам... енергиите...нови [re: Paдa]  
Автор Black WolfМодератор (ловец)
Публикувано23.03.05 13:53



Не знам за енергиите... А и не ме интересува особено.
По принцип всички древни култури смятат т.нар. луди за близки до Създателя, за близки до божественото.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Аз съм точно понови [re: vankata]  
Автор Пyшилиcт (cikala)
Публикувано23.03.05 13:57





Ж`ги биими!



Smoker and proud of it!


Тема Ти би ли предпочел да живеешнови [re: vankata]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано23.03.05 13:58



в онова време, в подобни условия, като един от племето (без да намесваме хейока сега)? Не го приемай за отклонение от темата, щото това също е вид приемане / неприемане / различност / себеосъзнаване?



Тема Re: Отношението към различнитенови [re: Paдa]  
Автор Black WolfМодератор (ловец)
Публикувано23.03.05 13:59



Ако искаш конкретика - хубаво! С две думи: хейока оперират със силите на първоначалния Хаос. Изключително мощни и съдържащи огромен креативен потенциал и изключително трудно управляеми и опасни.
Животът на един хейока не е лек, никак не е лек... По принцип животът на един индиански свещен човек (шаман е малко...) не е лек.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Говорим все за индианците, нали?нови [re: Paдa]  
Автор Пyшилиcт (cikala)
Публикувано23.03.05 13:59



Пък и за двете - индианци като частност на хора

Има една хубава история за двете сърца на човека, но имам доста работа в момента! Някой друг път. Или евентуално с бележка.

Smoker and proud of it!


Тема Re: Мдам... енергиите...нови [re: Black Wolf]  
Авторvankata (Нерегистриран)
Публикувано23.03.05 14:01



Лис, към 6 май, смятаме да ходим до х. Мазалат при Стела. Що не дойдеш!!!?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.