Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:19 10.06.24 
Непрофесионални
   >> Индианци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема В къв смисъл?нови [re: Paдa]  
Автор Black WolfМодератор (ловец)
Публикувано28.03.05 19:40



В къв смисъл се бъзваме?!?

Това да не се вземаш прекалено насериозно е хубава... мисъл. Но... в един момент некои неща те емват съвсем насериозно и колкото повече си казваш: "Това не е сериозно, това не е сериозно, на мен не ми пука!", толкова повече ти се разказват всички видове игрички. Кофти се получава, ама е така...
Но както и да е, позхода на различните хора е различен...
А за обмена на идеи - да, аз съм "за"! Обаче е повече от сигурно, че нема да седна да обсъждам сериозни неща в един Интернет-форум...

Никой не претендира за "финалната истина". Просто някои работи изискват, поне според мен, друг тип общуване. Не в Dir.bg ...

Карлсон... не съм го чел. За разлика от Пипи, която съм чел десетки пъти. Играта е хубаво нещо. Но играта в смисъла, който примерно Хьойзинха влага.
А че нещата са прости - е, това е ясно...

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Редактирано от Black Wolf на 29.03.05 23:15.



Тема Re: Еееее, ама ти леко прекали май, м?нови [re: Paдa]  
Автор Пyшилиcт (cikala)
Публикувано28.03.05 22:05



Не усещам да съм се вързал за нещо, но щом казваш! Обмена на идеи е ОК!

Казваш, че трудно се достига до "същинското". ОК, да питам тогаз, имаше ли въпрос, на който да не ти е отговорено. Звуча като заяждащ се, но не е така! И още нещо, ти сама казваш, че не си навътре в нещата. Ми как да достигнем до същината? Занимаваш се с йога, нали, ами колко време ти е необходимо да я... "научиш" Е, и тук е така! ЧЕСТИТО НА ПЕЧЕЛИВШИТЕ!!!

Що се отнася до споделяне... не всяко нещо е за интернет. Особено личните неща! Примери няма да давам. Но дори да имаш някакви такива въпроси, не мисля че ще ти се откаже отговор! Поне за себе си гарантирам.

За "финалната истина" и дума да не става! До колкото съм светнат, за всеки човек е различна... пък си е една и съща в крайна сметка! Така че и тук всичко е ОК! За позиции от които да "изхождаме"... предпочитам клекнала!

За простите неща съм напълно съгласен! За приемането на сериозно... приеми че не се приемам така! Въпреки това обаче, в един глас с Вълчан, има неща които СА сериозни! До каква степен би могло да има такива във форума... е се тая... то не е и нужно.

Едно от тези сериозни работи са нещата, за които питаш. Поне са сериозни за мен. И поради тази причина искам да ти отговарям възможно най-пълно, точно и ясно. Това става трудно във форум. Изтърква ми се клавиатурата Пак ще питам, има ли въпрос, на който не си получила отговор? Просто в начина на живот на хората от Острова на костенурката всичко е доста преплетено. Ако искаш да знаеш нещо, какво да е (аз бих желал да не въвличам никой в грешки или изкушения ) е напълно естествено да се почне по-отдалече, да получиш един стабилен "бекграунд", па тогава да кажем - те тва е те така! Щото - 1, 2, 3, 4... Съгласен?

Smoker and proud of it!


Тема Re: В къв смисъл?нови [re: Black Wolf]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 11:42



В пряк
Да, трудно е да спреш мислите. Още по-трудно е да пребориш егото, силно е много, пустото. Опитай да бъдеш Наблюдател, перспективата е друга. Сещаш се как понякога хората казват, че докато си в гората и се вглеждаш във всяко дърво или храстче, губиш представа за цялото, за цялата гора. Ей така и ситуациите ни 'борят' И не, не е задължително да е така, сам си го правиш. За всичко друго - 'I hear u'



Тема Пийс, брадър ;)нови [re: Пyшилиcт]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 11:47



След внимателно изчитане и препрочитане на конкретиките дотук, бидоха установени преодолими различия в начина на възприемане, учене и мислене. Системата си е система, и просто и само това, не всеобхватно образувание, в което всяко късче си има местенце. Може, обаче, и да греша
Благодарско за споделянето, беше забавно посвоему и доста умислящо



Тема Re: Пийс, брадър ;)нови [re: Paдa]  
Автор Пyшилиcт (cikala)
Публикувано29.03.05 11:58



като говориш така и не та разбирам!

Smoker and proud of it!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.