Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:17 16.06.24 
Непрофесионални
   >> Индианци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Индианци ?нови  
Автор ckopпинa™ (blackS™)
Публикувано11.03.05 01:51



за кво друго си лафите тук освен за индианци?:)
Бтв. на някаде около 20км. от нас има цяло селище.на (Инуити) ..и на всичкото от горе не плащат такси на държавата гадове.



Тема Re: Индианци ?нови [re: ckopпинa™]  
Автор Black WolfМодератор (ловец)
Публикувано11.03.05 11:25



Ами това е клуб "Индианци"... Не очакваш да си говорим за математика, нали?
А въпросните ескимоси (пардон, инуити!) за какво да плащат такси? За това, че т.нар. държава е отнела собствената им страна? Ако гледаме абстрактно, т.нар. държава им дължи суми, които надвишават възможностите на което и да е правителство...

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Индианци ?нови [re: ckopпинa™]  
Автор Пyшилиcт (cikala)
Публикувано11.03.05 14:20



Ми логично би било за индианци да дуднем. Напоследък често посещавам клуба на анонимните алкохолици но това е друга работа Имаше и някакъв друг ЛГБ... нещо си

Къде живее ти?

Smoker and proud of it!


Тема Re: Индианци ?нови [re: ckopпинa™]  
Автор тиrъp (Тигъртрон)
Публикувано11.03.05 18:18



аха, Вълчо ми е взел думите от устата - държавата се е настанила на тяхната земя, така че им дължи тя таксите, а не обратното.

Добре дошъл, страннико. Пътеките днес са опасни.


Тема Re: Индианци ?нови [re: Black Wolf]  
Автор ckopпинa™ (blackS™)
Публикувано11.03.05 20:55



ами..да са си пазели земите навремето:)) дамм.. така че, сега требва да си плащат таксите, и на всичкото от горе...техните социални помощи са 2пъти повече от тези на нормалните жители на държавата. Да ходят на север, от дет са дошли там ще им е по- добре:)



Тема Re: Индианци ?нови [re: Пyшилиcт]  
Автор ckopпинa™ (blackS™)
Публикувано11.03.05 20:57



да бе ясно, еми можете и занещо друго освен индианци:)) като на пример за скорпиони:))
ми в канада на северния полюс!



Тема Re: Индианци ?нови [re: ckopпинa™]  
Автор Пyшилиcт (cikala)
Публикувано12.03.05 14:52



Да ти кажа, бях чувал че има някакви скорпиони на северния полюс, ама все не вярвах!

С оглед на името на клуба - индианци би могло да се предусети основната тема на разговори! Не че хората нямат и други интереси, просто този форум е такъв. Има форум 15-20 (годишни), те могат да влизат и на други места, нали???

Smoker and proud of it!


Тема Re: Индианци ?нови [re: тиrъp]  
Автор Black WolfМодератор (ловец)
Публикувано12.03.05 15:02



Тъй като разговора по тази "тема" придобива глуповати нотки, най-добре е да спре...

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Тенк юнови [re: ckopпинa™]  
Автор ckopпинa™ (blackS™)
Публикувано12.03.05 20:15



много мило:))



Тема Re: Индианци ?нови [re: Пyшилиcт]  
Автор ckopпинa™ (blackS™)
Публикувано12.03.05 20:22



ех да така е..ама много съм дърта за 10-15:)) хаха т.е сега разкажи ми за скорпионите и северния:)? хмм..итересно ще да е




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.