Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:57 13.05.24 
Непрофесионални
   >> Индианци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: За издаването на книгинови [re: KATЛA]  
Автор Пyшилиcт (fuls sanguinarY)
Публикувано07.02.05 12:54



Не знам в Ти и земята да има преработвани изказвания. Никой нищо подобно не е споменавал, включително съставителя.



Тема Re: Други идеинови [re: Haida]  
Автор Пyшилиcт (fuls sanguinarY)
Публикувано07.02.05 12:57



Снимки на лекуване ще видиш доста трудно. Виждал съм само 1 снимка на танцьори на Танца на слънцето когато са боядисани (целите тела). Снимки на лечение не съм виждал изобщо, съмнявам се, че някой би се навил на подобно нещо. Виждал съм и една снимка на лечител с вързани пръсти за Юипи. Но общо взето това е! Снимки с лули има дост, но не знам за лечение.

Каква книга за магии си видяла?

Редактирано от Пyшилиcт на 07.02.05 12:58.



Тема Re: За издаването на книгинови [re: Black Wolf]  
Автор Пyшилиcт (fuls sanguinarY)
Публикувано07.02.05 13:10



Издаването на книги е много добра идея! Не е съвсем нова, но е напълно актуална! Предлагал съм помощ в тази насока, до сега без реални резултати.

Мнението ми е, че трудно ще се издаде албум със снимки (цветни) не че е невъзможно, но ще са доста по-скъпи. Книгите са сравнително лесни за издаване (доста по-лесни!)

Ако някой реши нещо, знае къде да ме намери!



Тема Re: За издаването на книгинови [re: Black Wolf]  
Автор Sigryn (тиха)
Публикувано10.02.05 01:08



Аз лично бих искала да видя съвестен добър превод на нещо на Albert White Hat за езика, но в крайна сметка ми е ясно, че няма кой друг да го чете това и няма смисъл да се издава.

Бих прочела тези неща, които казваш. И други.



Тема Re: За издаването...нови [re: Sigryn]  
Автор Black WolfМодератор (ловец)
Публикувано10.02.05 01:24



Какви например?

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: За издаването...нови [re: Black Wolf]  
АвторKaнтaka (Нерегистриран)
Публикувано11.02.05 08:15



Ами аз имам такива познати... Може би четат и само от любопитство или за обща култура... Нали знаете има хората, които се интересуват почти от всичко



Тема Re: За издаването на книгинови [re: Black Wolf]  
Автор Jim Hawkins (Silver eats it)
Публикувано11.02.05 14:14



Бай Скот има ли го на български?Ако не,какво 4акаш?



Тема Re: За издаването на книгинови [re: Jim Hawkins]  
Автор Black WolfМодератор (ловец)
Публикувано11.02.05 15:48



Кой Скот?

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Други идеинови [re: Пyшилиcт]  
Автор Haida (thunderbird)
Публикувано12.02.05 16:32



нямах в предвид само снимки на лекувания а описния. Знае се че индианците са рзговаряли с природата по особен начин гадели са по облаци поведение на животни и такива неща. Това исках да прочета. Тази за магиите я има навсякъде



Тема Re: Други идеинови [re: Haida]  
Автор Пyшилиcт (fuls sanguinarY)
Публикувано12.02.05 16:48



Добре де, ще кажеш ли коя е? Заглавие и автор биха би прекрасно! Това ми е въпроса.

Ако ти се чете за лечители - "Седемте видения на Бизоновата Шатра". Тя е точно това, но е доста натуралистична, както съм писал вече някъде. Иначе е точно това - описание на един пазител на свещена лула и лечител на гро-вартр-ите. Има и други книжки, но това което търсиш е няколко глави или нещо подобно. Книги които са на български става дума.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.