Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:54 28.05.24 
Непрофесионални
   >> Индианци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ловци и ловджиинови [re: Kaнтaka]  
АвторSlNTE (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 03:09



Ммм...незнам.
Скоро гледах по реалити за пострадали ловци.Опа... ловджии...
Пет човека с пушки бяха нападнати от лъва,който дебнеха... единя пострада много ,а лъва избяга.Мисля че го раниха все пак,но колкото и да връщаха кадъра не разбрах със сигурност.Стреляха много панически хаха.Получи се доста комична ситуация.
А едни хаха:)Те май алпинисти по-скоро бяха.Кефеха се на някво гнездо с яйца и по едно време единя го дават пиши яко и е хванал нещо на лицето си хаха.Някъв сокол.Едното око му го спасиха.На алпиниста де ...
Какво искам да кажа ли?
Невежи са.Ловджиите са невежи,не познават добре мястото на което се намират,не са добре запознати с поведението на животните... а бе много неща.
Накратко - невежи са.



Тема Re: Ловци и ловджиинови [re: SlNTE]  
Автор Kaнтaka (горски дух)
Публикувано02.02.05 11:44



Прав си, невежи са ловджиите. Нали от улова не зависи живота им, защо да проучват навиците на животните подробно? Макар че от дадените от теб примери се вижда, че от такова невежество животът ти може да пострада. Има някои, които са по-запалени и четат, но знам за други, които дори не се явяват на изпити за ловен билет. Как тогава биха различили защитен вид от вид, разрешен за отсрел? Ами не биха... То в последно време ловът стана мода за какви билети говоря пък аз...

Mitakuye oyas'in (всички са мои роднини)!


Тема Re: Ценностна с-манови [re: Black Wolf]  
Автор Пyшилиcт (fuls sanguinarY)
Публикувано02.02.05 15:28



Иво Инджев е земал вече "В десетката", аз само ще го отбележа! Тук сме на едно мнение! Подобни неща не се "наливат" нито "набиват" в главата.



Тема Е, не всички...нови [re: SlNTE]  
Автор Black WolfМодератор (ловец)
Публикувано02.02.05 17:25



Не всички са чак толкова некадърни... Но не става въпрос за това дали могат да трепят животни ли не, а за отношението им.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Ценностна с-манови [re: Black Wolf]  
Автор ssonia (белЪ)
Публикувано02.02.05 19:57



Мерси за линковете и информацията!


Tous les oiseaux du point du jour chantaient l'amour....



Тема Re: Ценностна с-манови [re: Пyшилиcт]  
Автор ssonia (белЪ)
Публикувано02.02.05 20:00



Че ако нещо не може да се налее в главата, т.е. да стигне до съзнанието на човека, то каква е ползата от него? Май никаква!


Tous les oiseaux du point du jour chantaient l'amour....



Тема Re: Ценностна с-манови [re: ssonia]  
Автор Пyшилиcт (fuls sanguinarY)
Публикувано03.02.05 12:41



Ти си свикнала някой да ти налива в главата, така ли Да ти казва... сиа така, после иначе! Всичко ти казват! Казвам ти примерно скачаш, ти скачаш??? Така ли ти стигат до съзнанието нещата?



Тема Re: Ценностна с-манови [re: Пyшилиcт]  
Автор Black WolfМодератор (ловец)
Публикувано03.02.05 14:27



Пушилист, не се заяждай с момичето!

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Ценностна с-манови [re: Black Wolf]  
Автор Пyшилиcт (fuls sanguinarY)
Публикувано03.02.05 16:20



Не се заяждам бе! Просто ми стана странно. Ако е верно това, сигурно е най-добрия служител!

Де и аз да бях така! Пусто, не слушам - все съм на въпреки!



Тема Да те коригирам... [re: Black Wolf]  
Автор Set (cat /dev/null >)
Публикувано03.02.05 16:46



Направо си е бракониерство, да чакаш животното до дупката. Особено когато наоколо няма други, а то се нуждае от въздух...

____________________________

Memento mori.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.