Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:21 28.04.24 
Непрофесионални
   >> Индианци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Що се интересувате от индианинови  
Автор Пyшилиcт ()
Публикувано05.01.05 22:50



Такъв един (провокативен) въпрос ми се върти в главата от много време насам. Понеже, до колкото разбирам, не всички се интересуват, а просто си четат, както винаги да отговаря кой ще.

И все пак да питам. Защо се интересувате от тези хорица... или от какво се интересувате всъщност?



Редактирано от Пyшилиcт на 05.01.05 22:50.



Тема Re: Що се интересувате от индианинови [re: Пyшилиcт]  
Автор Umai Maia (тиха)
Публикувано06.01.05 00:57



Струва ми се, че вече съм отговаряла на това? Темата трябва да е още наоколо.




Тема А що не? [re: Пyшилиcт]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано06.01.05 11:25





Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: А що не?нови [re: Black Wolf]  
Автор Пyшилиcт ()
Публикувано06.01.05 13:02





А зако да?



Редактирано от Пyшилиcт на 06.01.05 13:44.



Тема Re: Що се интересувате от индианинови [re: Пyшилиcт]  
Автор Cивия вятъp (прозорец)
Публикувано06.01.05 21:08



всъщност не се интересувам от индиани.

интересувам се от някои от нещата, които смятам, че предците на съвременните индианци са правили. а защо се интересувам от тези неща нямам желание да споделям след някои интересни реплики отправени към мен

между другото според мен всеки клуб, в който на първи план се поставят или сблъскват някакви "научни" и "твърди" знания, а не желанието за контакт и за някаква обмяна на идеи, е обречен.



Тема Re: Що се интересувате от индианинови [re: Cивия вятъp]  
Автор Пyшилиcт ()
Публикувано06.01.05 21:59



Значи се интересуваш от история. Хубаво.

Значи проблем с мен няма! Щом знаеш какво точно те интересува, това е хубаво. Бих ти казал разни неща за "онези" и "тези" времена, но съм го правил и не стигнах до никъде. Няма смисъл да го повтарям.

Аз не различавам знанията и желанието за "контакт" (да го наречем общуване за по-ясно а ). В крайна сметка без знания няма да има какво да си кажем нали . Споделянето на идеи, както аз го разбирам е по-сериозно. За мен идеите са голяма работа.



Тема Re: Що се интересувате от индианинови [re: Пyшилиcт]  
Автор Cивия вятъp (прозорец)
Публикувано07.01.05 14:37



тц, в случая изобщо не се интересувам от история :))

въпросът какво са знанията е доста философски, така че не ми се дискутира в момента :)

не мисля, че си ми казал каквото и да е, което ме е интересувало. всеки път когато се допирахме в разговорите до нещо съществено, което беше важно за мен, реакцията беше от типа "оооо, мноо свещено, за тва не може да се говори тук". ми о.к. според мен щом тази информация е стигнала до вас, които не сте потомствени шамани, че дори и индианци не сте, значи не е чак толкова свещена, ама всеки си има право да мисли и пише каквото поиска :)

аз просто си казвам мнението, лошо няма :)

разграничавам желанието за контакт от обмена на знания, защото са много различни и не е задължително (даже е рядко) да ги има заедно :) ако не ми вярваш си помисли с колко от учителите си в гимназията (или преподаватели във ВУЗа, ако си следвал) би отишъл да пиеш бира?



Тема Остава да кажешнови [re: Cивия вятъp]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано07.01.05 14:58



...кои са тия неща.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Аз съм отнови [re: Пyшилиcт]  
Автор lady_tea (благородна)
Публикувано07.01.05 15:14



"просто си четАт"-каквото и да значи това.
Мисля че се интересувам, защото ми е интересна културата и възпитанието им, които са доста по-различни от нашите /поне така съм чела в романите/.



Тема Re: не мисля,нови [re: Black Wolf]  
Автор Cивия вятъp (прозорец)
Публикувано07.01.05 15:44



че съм развален грамофон, че да поварям като малоумен едно и също повече от 10 пъти в един клуб с 5-6 редовни посетители

не се сърди за което

приятен ден




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.