Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:17 25.05.24 
Непрофесионални
   >> Индианци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: бре, бре?нови [re: Black Wolf]  
Автор Пyшилиcт ()
Публикувано28.12.04 15:16



Човека си има своите разбирания, това лошо няма. Не ги и налага - това е направо хубаво, имайки предвид колко е рядко. Не знам кога и как се е срещал с обществото, но ми звучеше разочарован. За което може да има причини много, но не ми се обсъждат. Главно са две - обществото или той. Знам ли, не ми се обсъжда това. Просто ще съм пристрастен



Тема Re: бре, бре?нови [re: Пyшилиcт]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано28.12.04 20:35



Какво да кажа... Не знам доколко познавам обществото. Някои хора ги познавам доста добре. Някои - не дотом, някои не ги познавам.

Не мисля, че въпросния човек е прав, но всеки си има мнение. Вероятно е разочерован. Такива хора се срещат навсякъде, където се събира някаква общност, обединена около някаква идея и някакви ценности. Всъщност самото човешко общество е формирано и функционира така и винаги има недоволни от различни неща...

Забелязал съм, че когато се формира някаква "група по интереси" (без значение - може да е по народни танци), настава момента, когато част от хората навлизат в дълбочина в това, с което се занимават и разбират, че нещата са сериозни и няма друг подход. Другото е просто игра и губене на време. Това се отнася за всяко нещо.
И тогава тези, които имат повърхностен интерес, се плашат и бегат... Просто много хора не са готови да се обвържат с каквото и да било - идея, жена, дори със собствения си живот.
Даже нашите йогически, будистки и пр. приятели са измислили идеята за "непривързаността". Щом ги влече...

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: бре, бре?нови [re: Black Wolf]  
Автор Пyшилиcт ()
Публикувано28.12.04 23:38



май чичото се... порасърди...
Аз съм си такъв, в смисъл така си говоря. Пък да знаеш как изглеждам





Тема Re: офф-топик въпроснови [re: Umai Maia]  
Автор sanguinarY (mournful)
Публикувано29.12.04 03:16



да...

vajnoto e spokoino...


Тема Re: бре, бре?нови [re: Пyшилиcт]  
Автор sanguinarY (mournful)
Публикувано29.12.04 04:05



Хаха...
Мен ли в "чичко" ме назначи?:))
Не,не съм се разсърдил:)Това е от упражненията,които никак не ми се отдават...
Просто ме нямаше известно време...
Да видим сегааа...
Значи...
Наркоманите са хора изграждащи свой собствен свят на база върху основата на наркотици.

Това мисля,че е лишено от всякакъв коментар,както и ...айде да не кажа голяма цифра,но 80% от коментарите ти Пуши.Не го приемай като нападка - скин не съм...
Даже и да стане едно побойче ,за вас ще свиркам макар да се познавам с един двама доброжелатели и от тези момчета...
Да,май в нежеланието за дълбоко обвързване е въпроса...
Може би и за това не съм наркоман :Р
И не,не че съм разочарован от ОК или от някой техен представител или фен... Това за да стане,налага се доста труд да положат за да ме очароват първо:)Кефя им се естествено,както и на повечето.Хубаво е да има такива неща като пътищата.Хубаво е да са много и да са различни.Да,някои от нещатата,които казваш са си така Уулфи.Но малко са тези,които се отнасят до мен:)Нека просто ги има,за да се четат :)Може пък на някои да му бъдат от полза:)
Да,когато някои навлиза в дълбочина настъпва един много важен момент на пречупване.Момента,в който човек забелязва,че започва да се лишава от други важни за него неща в процеса на това задълбаване.
Осъзнава,че трябва да даде много повече занапред,ако неиска да тъпче...
Факт е,че с нарастването на знанията,човек само се убеждава колко малко знае...
А края къде му е... идея си нямам.Вие?Едва ли...
Или може би това е от онези неща,където същинското удоволствие е в пътя към целта,а не в постигането и...
Даже нашите йогически, будистки и пр. приятели са измислили идеята за "непривързаността"Щом ги влече...
Хаха,ти пак на йога ме направи хаха:))Започваш да ме замисляш :)
Ама как хубаво си го казал без да искаш...
Привързаност към непривързаността... Влечение...
Да,за всичко се отнася... идея,жена,дори живота...
Предоверяването и привързването към временните неща води до неизменна болка при раздялата с тях... И не само това,но малко ли е?

vajnoto e spokoino...


Тема Още един кандидат...нови [re: sanguinarY]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано29.12.04 09:50



Мисля си, че твоите привързвания или непривързвания към временни или не-временни (според теб!) неща, не са интересни на никого...

Правещи се на интересни и кандидати за внимание из клубовете - бол...

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: бре, бре?нови [re: sanguinarY]  
Автор Пyшилиcт ()
Публикувано29.12.04 13:04



Чичо изразява някакво уважение, поне сред хората с които имам общи неща. Как да е!

Аз не съм задълбал много в индианските занимания, но не съм се и лишил от нещо. Колкото до "А края къде му е... идея си нямам.Вие?Едва ли... " що да не знам?!? Ти като учиш нещо (училище, университет, нещо което просто те интересува) не знаеш ли къде те води. Щото ако не знаеш, какъв е смисъла да го правиш? Даскало - за класното, висше - за казарма дрън-дрън... Сещай се. Винаги има причина, ако не я знаеш, проблема си е твой! Сори!


-------------------
Наркоманите са хора изграждащи свой собствен свят на база върху основата на наркотици.

Това мисля,че е лишено от всякакъв коментар,както и ...айде да не кажа голяма цифра,но 80% от коментарите ти Пуши.Не го приемай като нападка - скин не съм...

Лишено е от коментар, защото не си коментирал Смисъла се губи на места, щото съм задрямал на завоя... друго май няма! Кви са тия 80%??? Поради естествена глуповатост не вдявам очевидно.

П.С. Ако очакваш някой от ОК да те очарова... ще имаш да почакаш. Ние просто за това живеем, да очароваме хората!



Тема Re: бре, бре?нови [re: Пyшилиcт]  
Автор sanguinarY (mournful)
Публикувано03.01.05 06:08



Пуши... извини ме ,че не те взимам на сериозно,веселяко:)
Друго ме разтревожи...
Мисля,че до сега не съм те виждал толкова разстроен Уулфи...
Интересен казваш :)Че не е ли е това целта на всеки,който пише по такива места.
Ми до преди да пропиша,само четях във форума...
Всеки е напълно свободен да чете или не това,което пише даден човек.
Така както аз чета избирателно.Няма да крия,че твойте там... изказвания ги чета повечето...
Мисля,че се досещам кое те е подразнило... Макар,че е излишно...
Аз лично ти предлагам да се контролираш...за да е всичко наред...за всички и за мен също:)
А и подобни изказвания или лични обръщения - пращай ги на е-майл...
И обикновенно се обръщай към мен,че да чуя...
Не за мен и за сега,за иначе ти кавам.За случаите ,в които решиш от позицията на някъв капацитет да си позволяваш да правиш някакви психопрофили и диагнози:)
Има хора ,които биха го взели навътре.
Аааа,или не,трябва да защитиш "племето"?:)) Публично така:)
Та за да сме в крак с темата - ето я и обичайната продцедура в ОК...
Сега стана ли по-ясно какво имах впредвид с по-горните си изказвания,дето им викате нападки по посока ОК?На някой от "капацитетите" нещо не му изнася малко и става и отсъжда... Дори сам не е убеден в правотата си,но го прави просто защото позицията му е друга.(за българската черта нещо да кажеш?)Ето това позициониране ми е крайно глупаво и безсмислено...
Виж момче(то ти всъщност може и възраст да си де),няма да те карам повече да ми четеш безинтересните ...писания.
Ясно е,че на теб тука ти е мястото:)Спор няма:)
Бе аз хубаво си четях само...
Не се скофтяй... Продължавай да пишеш интересни неща и няма кво да ми се връзваш както и на никой.Нещо не си ме доразбрал май... и тва е... Но ако сега беше ти някой "директор" в ОК,а аз някой от младшите - то нямаше да има нужда да се дъня систематично,че да ме пратиш в гората...:)
Това е,което исках да кажа през всичките тия до тука.Правят се на много важни ,а не са...
Всеки си има достойнства,всеки си има качества,няма по,няма най...
И всеки има недостатъци...
Хубаво е този всеки,да е наясно със себе си ,преди всичко...

vajnoto e spokoino...


Тема Re: бре, бре?нови [re: sanguinarY]  
Автор Пyшилиcт ()
Публикувано03.01.05 13:10



Хич и не разбрах къде за кого говориш? Почваш с мен, говориш за Вълка, после за ОК? За какви директори в ОК говориш? Оставам с впечатлението, че с ОК не си се виждал изобщо! Което не е хубаво! Ще ме светнеш ли, моля много, че не разбрах... КОГА си се срещал с хора от кръга и КОИ? Че много интересно ми стана, кои ще да са тези директори.

Аз съм сравнително от скоро в ОК, но нищо такова не виждам. Там има авторитети, но те наистина са такива. Със сигурност, не в светлината (може би тъмнината е по-точно) в която ти ги описваш. Просто знаят или правят повече от мен. Когато се науча (от тях или сам) ще мога и аз да покажа нещо на някой. Не виждам какъв е проблема в тази ситуация? Че не си се родил научен ли?

Вземи да пишеш кое за кой се отнася моля те! Те така стават грешките



Тема Мисля че...нови [re: Пyшилиcт]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано03.01.05 14:51



...човека ни бърка двамата с теб. Или си мисли, че едва ли не сме един чевек?
Честно казано, нищо не разбрах от последния постинг. Нещо несвързоно ми звучи... особено от едно място нататък става съвсем объркано. Не мога да разбера какво иска да каже и най-важното на КОГО? На мен, на теб или на някой от Орловия кръг?

Впрочем, Пушилист, ти от кои си - от "старшите" (директорите) или от "новобранците"? Правиш ли се на такъв, какъвто не си или на теб ти се дуят? Изплачиси душата, обещавам да не казвам... на директорите.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Редактирано от Black Wolf на 03.01.05 15:23.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.