Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:46 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Кои са най-хубавитенови [re: УниКалната]  
Автор ШokoЛaдa (ама млада )
Публикувано07.06.12 02:24



Божееее... за пещерите се шегувах разбира се....учудвам се, че не съм сложила човече, ама си мислех че ме познаваш...
А това за изкривения поглед си е така, защото нямаш база за сравнение, в смисъл реална, но пак не беше казано нервно или негативно...
Както и да е...
Лека и спокойна нощ...




ПП не ми се спи толкова, ама като се сетя за утре и ми става лошо...не мога да отлепя преди 10, а съм все пак на работа...


Аз виждам всичко!

Тема Re: Кои са най-хубавитенови [re: ШokoЛaдa]  
Автор УниКалната (Заядница)
Публикувано07.06.12 06:40



А това за изкривения поглед си е така, защото нямаш база за сравнение, в смисъл реална, но пак не беше казано нервно или негативно...

Ти също, както казах, нямаш база за сравнение за апартамент, доколкото знам. Така че сме квит и май и двете нямаме право да изказваме мнения, освен принципни.



Само дето ми се струва, че аз изказах, макар и без личен опит, някои доста точни подозрения относно живеене в полите на Витоша и още по-отдалечени места като Горна Баня или Панчерево, например...и то не поради това, че местоживеенето е "къща", а поради спецификата на българската държава.



Тема Re: Кои са най-хубавитенови [re: УниКалната]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано07.06.12 07:28



Ти пък съвсем от третия свят я изкара - и Горна Баня и Панчарево са си София. Недей така - второто е на има няма 4-5км от едновремешните табелки "София - Расте но не старее" дето ги имаше когато бях малък на околовръсното, дето една караулка имаше. Нищо не е извинявай.
Колкото ида е, аз съм свикнал да карам много - и пътищата не са чак толкова зле преди 1 седмица или 2 там бях си в България знам за какво става въпрос.
Още повече имам познати които живеят в Пловдив и работят в София, та дори и на мен ми е минавало през главата.

Особенно ако работят на цариградско - на окръжна...си е има няма 1 час и 20 мин си ги взимам от Пловдив като спазвам ограниченията.



Тема Re: Кои са най-хубавитенови [re: XищниK]  
Автор ШokoЛaдa (ама млада )
Публикувано07.06.12 13:47



Ще падат ли цените на имотите още в България? Или са на минимума
---------------------------
За цени не мога да ти кажа нищо конкретно, по простата причина, че си има хора, които се занимават с това, но и те не знаят.


А относно имотите, гледането по сайтовете е твърде подвеждащо....


Аз виждам всичко!

Тема Re: Кои са най-хубавитенови [re: XищниK]  
Автор Vincent FurnierМодератор (napalmoff )
Публикувано07.06.12 15:18



За Елин Пелин всичко щеше да е перфектно, ако го нямаше и "синкавия" бонус.

Иначе мен ако ме питаш правилно си се ориентирал кв.Изток, но е нереално да намериш къща на сносни цени там. Аз още преди 20-тина години как си бях харесал една на входа на Борисовата градина зад хотел Москва. Абе направо в парка.

Друга добра локация вече е района около Кремиковци. Южен скат открито, няма смог. Симеоново, Царско село, Княжево, са нонстоп в смог, а зимата и слънце почти нямат.



Тема Re: Кои са най-хубавитенови [re: Vincent Furnier]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано07.06.12 19:03



Ами не знам, нямам си идея какво е това.
Мога да коментирам, обаче че масово едно 99 процента от хората живеят по апартаменти в София, дори 99,99 според мен.
Според мен, трябва да се набляга на таун хаузинга - слепените къщички. Които да могат да се позволят от средната класа хора по кварталите - гледах 300хиляди евро среден таун хауз в София - кв Витоша. Което ми се вижда непосилно за Българската средна класа.


Явно се още в България всичко си е по старо му - и хората или живеят в наследствени неща или само на кредит40-50хиляди евро 60-80кв апартаменчета - и това е средната класа - тъжно.



Тема Re: Кои са най-хубавитенови [re: XищниK]  
Автор Vincent FurnierМодератор (napalmoff )
Публикувано07.06.12 21:29



Синаквия бонус са циганите.



Тема Като спомена местене ...нови [re: Униkaлнaтa]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано08.06.12 20:50



... в друг град, какво търсят хората? Нещо, което прилича на мястото, където да отраснали или нещо различно? Питам да знам дали съм нормален


Като казвам прилича имам предвид] тип улица (тиха, шумна, пресечка/успоредна на главна), сходно строителство (старо/ново, панелно/непанелно) тип квартал (панелен/непанелен) ... и неща от тоя род.

Редактирано от ДъpвeнФилocoф на 08.06.12 20:51.



Тема Re: Като спомена местене ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор УниКалната (Заядница)
Публикувано08.06.12 21:00



Моите впечатления са, че в друг град първо се интересуват да са в близост до мястото, на което ще работят (щото най-често се местят по тази причина) - някак - страх да трябва да пътуват далече в и без това непознат град, особено ако е София - големи площи, много квартали, много превозни средства, а ако идват от малък град - още по-зле.
Така че най-често първо наемат нещо близо до местоработата и после се ориентират.

Втори признак - ако познават някого в новия град - се ориентират в неговия квартал.

А другото - колебая се... ако в тяхното си родно място са живяли на шум, но той не им е допадал - може и да потърсят тихо място...или се съветват с хора, живеещи в новия град...различно е.



Тема Re: Кои са най-хубавитенови [re: ШokoЛaдa]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано08.06.12 22:55



А има ли хора които търсят да закупуват големи панелки примерно 100-110кв метра в Дружба или Младост и склонни ли са според теб да платят да кажем 50 хиляди евро за тях или предпочитат да си купят 50-60кв м но в да кажем почти перфектен кварал и ново строителство?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.