Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:00 05.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Хубава работа, ама брокерска  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано01.04.12 23:51



Платили хората 800 лв на брокерката за наем на избран обект.
Хазяйката дори и не разбрала, че е платено, щото брокерката си похарчила паричките.
И се крие после, молим ви се.
А те само парите си искали, техните си пари!





Тема Re: Хубава работа, ама брокерсканови [re: Ha живo]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано02.04.12 00:19



Сичкото хубаво, ама не ми е ясно - ти по 24 часа на ден ли ровиш из нета да търсиш стари брокерски прегрешения? Преди време изрови НЕЩО отпреди години в друга тема, сега гледам - еврика, открил си ДРУГО от януари миналата година...

Човече, зле си я закъсал, щом нямаш други развлечения! Да помагаме?





Тема Re: Хубава работа, ама брокерсканови [re: Ha живo]  
Автор Vincent FurnierМодератор (napalmoff )
Публикувано02.04.12 08:24



Я се стегни!!! Хвани докато ровиш 24 часа на ден за стари брокерски прегрешения, изрови нещо от сорта "Коректна брокерка"

. Аз претенции нямам, може и скална рисунка да е или клинописно писмо



Тема Re: Хубава работа, ама брокерсканови [re: Vincent Furnier]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано02.04.12 08:44



Не е по темата, ако имаш нещо по темата може да го споделиш




Та ще си позволя малко отклонение.
На счетоводителя му е работата да забърсва простотиите, които собственик, управително тяло, представляващ или некомпетентен служител е забъркал поради незнание или желание за укриване на доход. В повечето случаи първо правят после питат и "Олеле к'во стана". Ние сме на една много гадна тънка линия. От едната страна закона от другата собствениции или управители. Нали се сещаш, че няма как и вълка да е сит и агнето цяло. Ама ти плаща собственика не държавата. И за да стане кашата пълна има и едни досадници наречени "одитори".

Вие как правите номера с това хем и купувач да е доволен, хем и продавач. Е най доволни са тия с 6% процента... ама карай.

Редактирано от Vincent Furnier на 02.04.12 15:40.



Тема Re: Хубава работа, ама брокерсканови [re: Vincent Furnier]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано02.04.12 10:15



На първо четене - за 5 минути:


Хората са застанали с имената и с лицата си...
-----------------------------------------------------------------
Ей ти на второ четене:


Вижте впечатленията на нашите клиенти, записани в книгите за мнения и препоръки:
Можете да споделите Вашите впечатления от обслужването ТУК

Хиляди благодарности на екипа на Мирела за добре свършената работа, за професионализма и коректността им.
19.12.2008 - Жени Жекова

Изказвам личната си благодарност на фирма Мирела, и по-специално на Силвия Исаева и Надежда Неделчева, за изключителната им компетентност, професионално отношение към работата и учтивост в отношенията си към мен. Благодаря от все сърце!
12.12.2008 - Георги Джимрев

Благодаря ви за професионализма, коректността и отлично свършената работа на Иван Семков и екипа на Мирела.
19.11.2008 - Иво Иванов

Благодаря ви за помощта! Желая ви да имате същите успехи и много сключени сделки!
19.11.2008 - Наталия Илиева

Благодаря ви за подкрепата и помощта. Бъдете живи, здрави и отлични професионалисти.
17.11.2008 - Павлина Христова

Успехи, все така лъчезарни и енергични. И следващия път да спечелим и домашен робот!
17.11.2008 - Екатерина Ангелова

Благодаря за любезното съдействие на Янка Стоева, която беше с мен от самото начало до края. Винаги, когато имам нужда от услугите на "Мирела", бих предпочела Янка Стоева.
11.11.2008 - Анета Георгиева Евтимова

Благодаря за перфектното обслужване! Успех навсякъде и въс всичко!
06.11.2008 - Нели и Снежка

Благодаря за коректната работа! Желая ви успех - на Вас и целия колектив!
05.11.2008 - Л. Заркова

Благодарим Ви! Успех на целия екип!
03.11.2008 - Фортуна 7-97 ЕООД


Останах много очарована от доброто обслужване на агенция Мирела.
30.10.2008 г. - Биляна Нейчева

Благодаря на "Мирела" и конкретно на брокера Бистра Якимова за коректното и прпфесионално отношение. С уважение към останалия състав на фирмата. С радост ще препоръчам "Мирела" на моите приятели и познати.
29.10.2008г. - М. Георгиева

Балгодаря на "Мирела" за професионалната и безупречна работа, благодарение, на която намерих дома на моите мечти. Специални благодарности на Николета Христова и Петя Лалова. От сърце им желая здраве, късмет и много професионални и лични успехи.
29.10.2008г. - Донка Коцева







Тема Re: Хубава работа, ама брокерсканови [re: Униkaлнaтa]  
Автор Vincent FurnierМодератор (napalmoff )
Публикувано02.04.12 15:44



Е на сайта на АНИ не съм очаквал друго.





Тема Re: Хубава работа, ама брокерсканови [re: Ha живo]  
Автор donald trump (дoбpяka)
Публикувано02.04.12 16:03



От мен получаваш титлата "Археолог на годината". Ако искаш мога да се обадя на Рачков, личен приятел ми е, да го питам има ли развръзка по случая. А иначе една бърза справка в базата данни на популярните сайтове и вестник "Софийски имоти" показва че АНИ с име Елинор не съществува. Е какво да се прави мърша има във всяко стадо.



Тема Re: Хубава работа, ама брокерсканови [re: Vincent Furnier]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано02.04.12 18:19



Е на сайта на АНИ не съм очаквал друго.

Може би пък си очаквал репортажи за коректни брокери да се блещят на първа страница на "Труд" или "24 часа"...



Тема Re: Хубава работа, ама брокерсканови [re: Униkaлнaтa]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано02.04.12 20:46



Първо - когато пишеш ТВОИ текстове в МОИ постове - поне оставяй моя текст- за да не се чудят четящите на какво точно отговаряш, иначе мнението ти увисва във въздуха.

И толкова ли беше сложно да пуснеш въпросната "Ода за коректния счетоводител" като отговор на моето мнение? Което нито беше обидно, нито наплевателско, за да си струва да го триеш. Беше просто една шега и препратка към "коректните" счетоводители...

Хайде да не си говорим за мошеничествата на счетитата, плийз. Не се опитвай да убеждаваш света, че сте света вода ненапита, че не сте чували за двойно счетоводство и всякакви други измами!! Да, има и кадърни, и честни счетоводители, както има и мошеници.

Същото, както и с брокерите.

Ама трябва малко по-надалеч от носа си да гледаш, за да го признаеш. А на носа ти е кацнала голяма досадна муха. Нарича се "омраза към брокерите".

Ми - мрази си ни. Не ни пречиш.



Тема Re: Хубава работа, ама брокерсканови [re: donald trump]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано02.04.12 21:05



Разликата между брокерите и професионалистите е:
- брокерите гледат тук и сега, мотото е "парите дай и не ме търси повече"
- професионалистите гледат и в миналото, за да търсят повтаряемост

Навремето някой каза: Историята ни учи, че не се учим от историята.

На стари материали попадам докато търся коментари от минали години за повтаряемост при съвсем други неща. Работата ми го изисква. Твоята - не, но това си е твоя избор. Едва ли ме схванеш, ама то не го и пиша за теб всъщност.

Тъпо е да коментираш датата, а не съдържанието, това би трябвало да го разбереш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.