Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:08 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Хубава работа, ама брокерсканови [re: Ha живo]  
Автор donald trump (дoбpяka)
Публикувано03.04.12 00:21



А, ти отде знаеш че Уни вече няма касов апарат, и то от тези новите с връзка с НАП.

Ех, ако бях на нейно място, колко смешни биха ми били твоите задявки.



Тема Re: Хубава работа, ама брокерсканови [re: Слънчо]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано03.04.12 00:23



Не ти ли омръзна... защото на мен ми втръсна, да повтаряш като папагал....

Ами на който му е омръзнало - свят широк!
Айде да те няма!





Тема Re: Хубава работа, ама брокерсканови [re: Vincent Furnier]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано03.04.12 00:23



Ама глей ся. Аз ИЗОБЩО не желая уроци по счетоводство. нЕмам нужда от още една квалификация - мойте си ми стигат.

И спрете да ме убеждавате, че след като цял свят използва термина "двойно счетоводство" като нещо осъдително и дори престъпно - то е света водица... Двойнствено, двойно - бля-бля. Никъде никой не употребява "двойствено" счетоводство, когато става дума за разследване, обвинения,


Чрез двойно счетоводство е била ужилена държавата от въпросните служители. Не са отчитани в Агенция "Пътища" и не са внасяни сумите, които реално са взимани от шофьорите.



Различават се две форми на счетоводство: едностранно счетоводство и двустранно счетоводство.

За сведение - "двустранното" счетоводство се цитира на повечето места като РАЗНОВИДНОСТ на счетоводството, а почти винаги, когато се каже "двойно счетоводство" се подразбира ИЗМАМА.



Тема Re: виц.... даже два......нови [re: Tapaтaйka]  
Автор Слънчо (изгарящ)
Публикувано03.04.12 00:23



Ти гордееш ли се с написаното... баси бруталния виц...втрещи ме....!!!!
До къде ли ще стигнете в стремежа да покажете и докажете колко сте бизсилини към брокерите....Това се казва ПАДЕНИЕ и то морално... но продължавайте...



Тема Re: Хубава работа, ама брокерсканови [re: donald trump]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано03.04.12 00:25



А, ти отде знаеш че Уни вече няма касов апарат, и то от тези новите с връзка с НАП.

Оооооооо, знае, знае, всичко знае той за моя живот... маниакална привързаност има към моята особа... и се питам - що ли, кат съм толкова уникално тъпа, се е залепил като кърлеж за мен?





Тема Re: Хубава работа, ама брокерсканови [re: Ha живo]  
Автор Слънчо (изгарящ)
Публикувано03.04.12 00:27



Ми мен ме няма....просто ви чета и ви се кеФя, максимално... от време на време ви и дразня... и така веселбата става по-голяма...
Нещо гониш ли ме, а?


ПП Моля другарко- модераторе.. На живо ме гони от клас... ще му издърпате ли ушите?

Моля ви!



Тема Re: Хубава работа, ама брокерсканови [re: donald trump]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано03.04.12 00:28



А, ти отде знаеш че Уни вече няма касов апарат, и то от тези новите с връзка с НАП.

Ех, ако бях на нейно място, колко смешни биха ми били твоите задявки.



Ся...
Що зорлем се принизяваш до Слънчо и Уникалната?
Ти е двечките имат касов апарат, ама пишат разписки на "кариран лист"


Брокерки!
Приемаш ли това за правилно?



Тема Re: Хубава работа, ама брокерсканови [re: Униkaлнaтa]  
Автор Слънчо (изгарящ)
Публикувано03.04.12 00:29



Не обиждай кърлежите, моля!



Тема Re: Хубава работа, ама брокерсканови [re: Слънчо]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано03.04.12 00:30



Не обиждай кърлежите, моля!






Тема Re: виц.... даже два......нови [re: Слънчо]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано03.04.12 00:32



До къде ли ще стигнете в стремежа да покажете и докажете колко сте бизсилини към брокерите....

Не е "безсилна към брокерките", а към теб персонално, убеден съм в това.


Костелив орех си обаче - умница по рождение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.