Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Явно е някакъв знак за промяна...  
Автор Слънчо (изгарящ)
Публикувано28.03.12 13:26



защото това беше отговор към клубар, а се пусна като нова тема... Та модераторе за теб се отнася... Няма да го редактирам...само пояснявам...ето го и него...
Уни, на кой му пука за клуба.... и да се навъртят то ще да е за да спасяват нечии зад..к... а не защо имат какво да кажат
Сега се върнах назад в клуба... и какво да ти кажа... доплака ми се..
Преди имаше хора... имаше какво да пишем и по теми и извън теми в офф-вете... а сега какво? На живо,/ Таратайка не я броя, тя няма мнение, взима го от На живо/, аз, ти, Свестна и още един два ника, които влязат и излязат...
Силвана е баната... и ако ми каже някой за какво...
Сгуфи е банат... и то до живот... като най-големия престъпник
Блейк вече го няма
Сеймор е прав, няма да се цапа от помията, човека си има култура и поведение
Философа, каза че няма да пише докато този е модератор
Абаторе... е той пък... е направо изтрит, да не говорим, че заради него станахме и вип
Окаяния ястреб е също обидена
Има и още... но това бяха все хора, които пишеха активно... Да не говорим за десетките никове които влизаха с питане...Ама сега сме ВИп-взаимопомощ... трябва да се полиш за да можеш да ти помогнат или пишат....
Аз не знам, защо човек няма поне елементарно чувство за достойнство... провалил си се... провалил... но защо трябва да унищожаваш нещо, само и само за да демонстрираш някаква власт... а то пък и егати властта...

Редактирано от Слънчо на 28.03.12 13:34.



Тема Re: Явно е някакъв знак за промяна...нови [re: Слънчо]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано28.03.12 14:09



Може би мисията е била точно такава и е изпълнена по така зададените параметри и очаквания

............

"Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения"- Уил Роджърс

Тема Re: Явно е някакъв знак за промяна...нови [re: svestna]  
Автор Слънчо (изгарящ)
Публикувано28.03.12 14:17



Ми егати мисията... да съсипеш нещо...
То вярно това сега е на мода... ама... чак пък толкова... аз незнам това властолюбие ли е...някакъв инат ли... все не мога да се начудя...
Просто модератора стана на инат модератор... и продължава с години... а не ми се вярва това да му носи някакво удоволствие... в чужбина е човека бори се... надали има време и нерви да се занимава с клубове.... Е то си и личи ден... пети ден питаме нещо... няма кой да отговори...





Тема Re: Явно е някакъв знак за промяна...нови [re: Слънчо]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано28.03.12 14:21



Каузи

............

"Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения"- Уил Роджърс

Тема Re: Явно е някакъв знак за промяна...нови [re: svestna]  
Автор Слънчо (изгарящ)
Публикувано28.03.12 14:23



Или инат... и непукизъм...





Тема ЛИЧНО до модератораак за промяна...нови [re: Слънчо]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано29.03.12 09:13



Не те коментирам като човек, като личност, като професионалист. Не ми е работа да ти давам такива оценки. Нито е възпитано и коректно да коментирам личния ти живот, миналото ти, семейството ти, работното ти място, професионалните ти успехи и неуспехи, възрастта ти.... Нито да се бъркам в реалния ти живот. (Последните две неща ти правиш без никакви скрупули и задръжки. Но както казах - това е въпрос на възпитание.)

ЕДИНСТВЕНОТО което казвам е, че НЕ СИ ПОДХОДЯЩ за модератор на този клуб. Нито като квалификация и компетентност, нито като лично отношение към пишещите тук. Модераторът на даден клуб трябва ИЛИ да има професионални знания и умения (в случая - строител, проектант, брокер, юрист...), или, ако няма право ДА ДАВА ПРОФЕСИОНАЛНИ МНЕНИЯ ( поради липсата си на квалификация) - то поне трябва да е мек, тактичен и коректен човек, който да следи за спазване на правилата и да подръпва ушички на нарушилите ги.

Ти не отговаряш на нито едно от двете условия. Все едно да те сложат модератор на клуб Медицина, защото ходиш на лекар и имаш лошо отношение към по-голяма част от българските доктори, защото са се издънили по някакъв начин в очите ти.

Казвам ти го не защото се надявам да си "подадеш оставката " сам, нито си въобразявам, че Киро ще прояви здрав разум и ще се вслуша в разумни доводи, или пък - ще благоволи да разреши НАЙ - НАКРАЯ и на нашия клуб да си ИЗБЕРЕ модератор, както това става в други клубове. Просто искам да знаеш, че дори и да забравим обидите, които си ни нанесъл с всичките си писания и действия през тези няколко години - въпреки тях имаме ОБЕКТИВНО мнение за работата ти. И то е просто това, с което започнах - НЕ СИ ЗА МОДЕРАТОР ТОЗИ КЛУБ.



Тема Re: ЛИЧНО до модератораак за промяна...нови [re: Униkaлнaтa]  
Автор Vincent FurnierМодератор (napalmoff )
Публикувано29.03.12 09:20



Модераторът на даден клуб трябва ИЛИ да има професионални знания и умения (в случая - строител, проектант, брокер, юрист...)

Какви са професионалните знания и умения. Хиляда пъти ти зададох този въпрос и никакъв отговор. Е как тогава като не ги знаеш, ще даваш съвети.



По останалата част от поста



Редактирано от Vincent Furnier на 29.03.12 09:20.



Тема Re: ЛИЧНО до модератораак за промяна...нови [re: Vincent Furnier]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано29.03.12 09:21



Какви са професионалните знания и умения. Хиляда пъти ти зададох този въпрос и никакъв отговор. Е как тогава като не ги знаеш, ще даваш съвети.


А ти в качеството си на КАКЪВ даваш съвети тук??? Щом ТИ можеш да го правиш, и да МОДЕРИРАШ ТАКЪВ КЛУБ - то ВСЕКИ ЖИВ ЧОВЕК може.

ОК, нека модератор да бъде някой юрист, или строител, или проектант.



Тема Re: ЛИЧНО до модератораак за промяна...нови [re: Vincent Furnier]  
Автор Слънчо (изгарящ)
Публикувано29.03.12 12:27



Модераторът на даден клуб трябва ИЛИ да има професионални знания и умения
---------------------------------
Правиш ли разлика от модератор, като длъжност и модератор-потребител...
Аз не те харесвам като модератор-длъжност, защото просто не се справяш... и това ти го казвам не за да те засегна по някакъв начин...а защото това е истината...
Ти просто си прекалено пристрастен за да си модератор... даваш толеранс на някои, които пък нямат никакво чувство за граница и нещата стават мазало...за това и сума ти хора напуснаха клуба...
Пети ден няма отговор защо заключи онази тема на Уни...
Защо позволяваш на На живо да се държи така, нима като модератор не си длъжен да го предупредиш?
Стига, модераторе, на живо не ми изглеждаше такъв човек, който да се окопае в някакъва измислена власт и въпреки, че никой не те подкрепя или по-точно не те подкрепя като модератор...да седиш и да продължаваш...



Тема Re: ЛИЧНО до модератораак за промяна...нови [re: Слънчо]  
Автор Vincent FurnierМодератор (napalmoff )
Публикувано29.03.12 15:25



В отговор на:

Ти просто си прекалено пристрастен за да си модератор... даваш толеранс на някои, които пък нямат никакво чувство за граница и нещата стават мазало...за това и сума ти хора напуснаха клуба...




Ти си един от хората, които не познава граници, цапа постовете и вечно е недоволна. Случайно да не си го осъзнала???? А пък не съм ти пипнал нито един пост.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.