Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:48 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Нови суперски изпълнения на съдиите по вписваниянови [re: Ha живo]  
Автор donald trump (дoбpяka)
Публикувано16.03.12 22:23



О, аз тяхната отговорност я знам! Какви простотии и грешки съм видял идея нямаш. Но наказани няма. А отговорността е в раздаваните бонуси, получени именно от тези пари.



Тема Re: Нови суперски изпълнения на съдиите по вписваниянови [re: donald trump]  
Автор Слънчо (изгарящ)
Публикувано16.03.12 22:26



нали знаеш, че има ралика между казал и доказал.... аз досега не съм усетила да е доказал, но явно имотите или поне за това, което говорим тук не му е силната страна....
Може да има виШе художествено... все към картинки напира...или да е някой зоолог със специалност птици...
бе знаеш ли какво ще излезе накрая..





Тема Re: Нови суперски изпълнения на съдиите по вписваниянови [re: Слънчо]  
Автор donald trump (дoбpяka)
Публикувано16.03.12 22:39



Хааа..............., а дали не е специалист по патици и гъски?



Тема Re: Нови суперски изпълнения на съдиите по вписваниянови [re: donald trump]  
Автор Слънчо (изгарящ)
Публикувано16.03.12 22:48



Знам ли го... А на теб какво ти стана, мода те направи випаджия и ти....писа толкова, колкото за цяла година пишеш....


Уни, оспамихме ти темата... сори... ама то какво реално да се коментира... поредната недоумица... на това на което трябва да обърнат внимание не го правят... а само утежняват процедурите по издаването на документите...



Тема Re: Нови суперски изпълнения на съдиите по вписваниянови [re: Слънчо]  
Автор donald trump (дoбpяka)
Публикувано16.03.12 22:52



Моля, моля..... аз съм Киропомазан. А се разписах шото сега ще почивам в очакване на катарците, напук на разни хора.



Тема Re: Нови суперски изпълнения на съдиите по вписваниянови [re: donald trump]  
Автор Слънчо (изгарящ)
Публикувано16.03.12 22:59



а, на мен оставяш руснаците, а? Аз предлагам марсианците да ги оставим на На живо и на мода... да не се сърдят... и те са хора все пак и искат да помагат...
Съгласен ли си, Киропомазания...???





Тема Задраскай излишнотонови [re: donald trump]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано16.03.12 23:23



Нима искаш да кажеш, че:

1. Твоите 10/15/30 лв. от АГКК се пренасочват в съдебния бюджет а оттам в бонуси за съдиите по вписвания?[povdigam edna vejda]
2. Съдиите по вписвания взимат комисион от АГКК на брой върнати брокери?
3. И двата отговора са грешни.
4. Има нещо друго, което само ти и твоята логика си го знаете?





Тема Re: Задраскай излишнотонови [re: Ha живo]  
Автор donald trump (дoбpяka)
Публикувано16.03.12 23:33



От възможните ти отговори е ясно че нищо не си разбрал.

Въпроса е за какво се вземат тези 10/15/30 лв за два реда че няма кадастър, след като това е общоизвестна информация и оттук идеята за бонусите.

И мойта логика е добра, защото тези изисквания са отпреди близо година и старите съдии по вписванията просто не ги спазваха, защото и те са против тях, но младежта е много "образована"

Редактирано от donald trump на 16.03.12 23:36.



Тема Re: Задраскай излишнотонови [re: donald trump]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано16.03.12 23:45



Въпроса е за какво се вземат тези 10/15/30 лв за два реда че няма кадастър, след като това е общоизвестна информация и оттук идеята за бонусите.


Поред:

Вземат се за извършване на услуга - издаване на официална хартийка. Ако не те кефи - смени магарето, а не да биеш самара върху му.

Общоизвестна викаш... Ама към днес. Утре се не знае кое и как ще бъде и кой и защо.

Ей това не щете да го схванете вие брокерите - вашата работа е днес и тук до комисион, а след вас - потоп и други да му мислят.
Ми - мислят някои хора предварително, слава Богу, вместо вас.

Ако не разбираш, пак ти казвам - смени системата, ама имай предвид, че в БГ е възможно най-свободния режим по имотите.

Айде



Тема Re: Нови суперски изпълнения на съдиите по вписваниянови [re: Ha живo]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано16.03.12 23:49



Няма проблем - питай си ги, пеняви се - твоя воля, но запомни: важно е КПД да има.
Щото твойто е вятър.


Ми - не е много вятър. По спора ни от един друг клуб - вследствие на моите "питания и пенявения" ВЕЧЕ си закрих един мобилен телефон, за който беше ми хързулнат (чрез фалшификация и заблуда) договор за 2 години - със специално разрешение го закрих на първата година без неустойки. И то - закриването беше по мое желание, а те ми бяха дали И бонус - ако искам да си сменя абонаментния план с ВСЯКАКЪВ по мой избор, без разлика на това дали отговарям на изискванията за този план или не.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.