Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:06 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Злоупотреба с лични данни на клиентинови [re: Дама пика]  
Автор пpивeт (:-)
Публикувано29.02.12 17:56



При строителите тая врътка, която си дала е .. почти почтена.

Непочтеното е, когато на ПД вземат пари от един, а на акт 14
продадат същия имот на друг (или обезпечат кредит от банка
с него), а в последствие не завършат строежа и "фалират".

Преди това са източили фирмата, така че банката или втория
собственик остава с незавършен строеж, пък тоя с ПД - с пръст в устата.

Съкращавайте фразите до размера на мисъл. М.Вайсберг


Тема Re: Злоупотреба с лични данни на клиентинови [re: пpивeт]  
Автор Дама пика (брюнетка)
Публикувано29.02.12 18:25



И такова нещо ли има? Ужас! А, а се ужасих от този случай, който го споменах, като строителя ми го разказваше... Защото съгласи се, не може да чакаш 2 години да ти построят жилището, да ходиш, да гледаш как се строи и тайничко да си правиш планове как да го довършиш и обзаведеш и накрая да ти върнат парите с 10% неустойка.





Тема Бива си тенови [re: svestna]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано29.02.12 18:56



Това, че дори се спомена дете, беше грозно, грозно, та грозно!

Не че да заплашваш с лопатата и т.н. е по-красиво, но ............. да намесиш дете............

И ще ми говорят за доблест...........

Въпрос на чест е да застане на живо и да се извини, а не да трие и да обяснявай кой колко е тъп и какъв задник е!





Че е грозно - грозно е. Ще се извиня, винаги го правя когато сбъркам, ала преди това ще те помоля да ми посочиш точно за кои мои думи. Ама моето мнение ми посочи.

Щото ако говориш за

- както виждаш сам съм го изтрил тутакси. Собствено, определил съм изтритото като грозно.

Кой да очаква, че будни интриганти ще го копират в няколкото минути "ефир" и после ще го разнасят.


Номер едно си, признавам ти го!



Тема Re: Злоупотреба с лични данни на клиентинови [re: шyндa]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано29.02.12 19:04



И как сега стават тия измами, мен ми е интересно

В нета няма да намериш как стават. Всичко, което може да се изрови е върхът на айсберга и е леко преиначено. Познай защо - защото е храна за мошениците.

По-важното е да се види от какво и кого трябва да се пазиш. Това с есемесите е пълна глупост. За момента единствена възможна защита е забрана за издаване на данъчна оценка. Не е панацея, но това е за момента.



Тема Re: Злоупотреба с лични данни на клиентинови [re: пpивeт]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано29.02.12 19:07



Непочтеното е, когато на ПД вземат пари от един, а на акт 14
продадат същия имот на друг (или обезпечат кредит от банка
с него), а в последствие не завършат строежа и "фалират".


Историята помни и случаи три в едно.


А след "фалита" става една опашка от кредитори и... сбогом пари

Но това е "измама" само в жаргонния смисъл на думата.



Тема Re:Знам.......нови [re: Ha живo]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано29.02.12 21:27



Ох....... разплаках се от умиление!

"Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения"- Уил Роджърс


Тема Re: Уча се.....нови [re: Ha живo]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано29.02.12 22:13



Кой да очаква, че будни интриганти ще го копират в няколкото минути "ефир" и после ще го разнасят. - уча се от най-добрите!

. Един път и аз да съм будна в подходящия момент!

Ще се извиня, винаги го правя когато сбъркам, ала преди това ще те помоля да ми посочиш точно за кои мои думи. Ама моето мнение ми посочи. - о, я стига, моля те........ искаш да кажеш, че ще намесиш дете в грозен пост, изтриваш поста и готово - пито, платено! Вината е в този, които го е прочел, копирал и разпространил!
Срамота!

Твоите думи, които написа на Уни, за които се чувствам виновна, че не съм ги проспала: Проклетник ти е детето, поне докато стане на 18 и ти бие шута като всички останали.

"Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения"- Уил Роджърс

Тема Re:Знам.......нови [re: svestna]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано29.02.12 22:15



Ще даваш ли линк към нещо за което трябвало да се извинявам или не?

Наистина не ти личеше да си чак такава интригантка. Досега поне.
Поздравявам те, невероятна си!



Тема Re: Уча се.....нови [re: svestna]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано29.02.12 22:19



искаш да кажеш, че ще намесиш дете в грозен пост, изтриваш поста и готово - пито, платено! Вината е в този, които го е прочел, копирал и разпространил!

Да, правилно си разбрала. Вината е в този, който го е копирал и разпространил и то след като авторът се е самоотказал от думите си и сам ги е определил като грозни.
Нарича се интригантство. Низко при това. Язък ти за претенциите.


ПС
Калната не изглежда да е засегната, но въпреки това се извинявам!



Тема Re: Уча се.....нови [re: Ha живo]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано29.02.12 22:27



сам ги е определил като грозни. - ха-ха -ха . след, като ти помогнах ........ написал си точно това, което и аз..........



Ти: мнението ти е написано в 22,42 часа и редактирано в 22:55 часа!



Аз: мнението ми е написано в 22:49 часа и не е редактирано!




"Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения"- Уил Роджърс


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.