Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:22 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Злоупотреба с лични данни на клиентинови [re: Униkaлнaтa]  
Автор Дама пика (брюнетка)
Публикувано29.02.12 13:36



Той замисля идеята
----------------------------
Абе той /брокера/, хубаво я замисля, ама как без нотариус... някак все още не можем да изповядваме сделка...





Тема Re: употреба на гугъла....нови [re: svestna]  
Автор Дама пика (брюнетка)
Публикувано29.02.12 13:38



От толкова много задници в твоя пост се обърках... кой е задник и и кой предник...

............................



Тема Re:падението........нови [re: svestna]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано29.02.12 14:54



Някак съм пропуснала това с лопатата - трябва да е било доста екзотично!



Тема Re:падението........нови [re: svestna]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано29.02.12 15:03



Въпрос на чест е да застане на живо и да се извини, а не да трие и да обяснявай кой колко е тъп и какъв задник е!

Хехехе... има два абсурда тук.

Първият - На живо да се ИЗВИНИ.
Вторият - това да стане НА ЖИВО.

Аз къде ще съм, докато той ми се извинява "на живо"? Освен пак да си поръча някой фалшив оглед и така да се добере до присъствието ми. Нали съм ти казвала, че спазвам строга хигиена на личните си контакти? Поне - доброволните...

(Ти не трябваше да го докачаш на тема "фауна"...Сега смени репертоара и го удари на анатомични органи! В нетърпение съм да започне да публикува и техните картинки...)





Тема Re:падението........нови [re: Униkaлнaтa]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано29.02.12 15:34



В нетърпение съм да започне да публикува и техните картинки.. - е, най-много някой задник да сложи

....

Нали съм ти казвала, че спазвам строга хигиена на личните си контакти - абе, аз тогава бая ти се смях, ама сега разбирам, че си се предпазила от усещането за предателство, непочтеност...... интригантство. ............ а аз се доверих!




"Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения"- Уил Роджърс

Тема Re:падението........нови [re: svestna]  
Автор Дама пика (брюнетка)
Публикувано29.02.12 16:01



а аз се доверих!
....................................
Само ти ли... ...........

аз даже се предоверих...
Повярвах на някой, а после трябваше да си сърбам попарата... много е гадно като получиш удари под кръста, които най-малко си очаквал...



Тема Re: Злоупотреба с лични данни на клиентинови [re: шyндa]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано29.02.12 16:33





Ето ти пресен пример за имотна измама. Както виждаш - бъка от брокери вътре. Поне десетина има, и все са нерегистрирани като администратори на лични данни!



Тема Re: Злоупотреба с лични данни на клиентинови [re: Униkaлнaтa]  
Автор Дама пика (брюнетка)
Публикувано29.02.12 17:10



ето още нещо интересно...





Тема Re: Злоупотреба с лични данни на клиентинови [re: Дама пика]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано29.02.12 17:14



Това ми се вижда доста рисковано... да си публикуваш всички данни на имота... тези, които правят измамите, според мен не се водят от пазара за недвижими имоти, те си имат собствен "пазар"...



Възрастните самотни хора, които обикновено стават жертва, надали ще се възползват от тази опция.



Тема Re: Злоупотреба с лични данни на клиентинови [re: Униkaлнaтa]  
Автор Дама пика (брюнетка)
Публикувано29.02.12 17:20



И аз така смятам...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.