Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:16 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: заради двамцатанови [re: svestna]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано29.02.12 00:59



ТОВА ли ми беше отговорил На живо, преди да го затрие с коректора по монитора?



Проклетник ти е детето, поне докато стане на 18 и ти бие шута като всички останали.

Жива да си, че си успяла да го копнеш - така ще стои во век и веков, за да грее същността на прекрасния ни съклубар!



Тема Re: заради двамцатанови [re: svestna]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано29.02.12 01:16



Ти как мислиш, измама ли е да се представяш за клиент, без да си такъв? А, морално ли е?

Ако имаш предвид изцепките на един съклубар - морал ли търсиш у него? Хайде де!!





Тема Re: Злоупотреба с лични данни на всекинови [re: Униkaлнaтa]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано29.02.12 01:17



брокерите на практика никога не участват в измами

Напротив - в почти всички измами участва брокер. Факт.

Как ме разбра и ти при втори опит?


ПС
брокерската професия...

Брокерска професия не съществува
Ако говорим за агенти по запознанствата е друго



Тема Re: Злоупотреба с лични данни на всекинови [re: Ha живo]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано29.02.12 01:34



Напротив - в почти всички измами участва брокер. Факт.

Фактите се ДОКАЗВАТ.

На ТЕБ ли трябва да го кажа?



Нещо друго симпатично имаш ли пак за затриване и редактиране?



Тема Re: Злоупотреба с лични данни на клиентинови [re: Ha живo]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано29.02.12 01:36



Питам се, колко ли агенции/брокери са преминали процедурите за администратор на лични данни? Май се броят на пръстите на едната ръка, въпреки че ефира ни залива с обяви от най-различни знайни и незнайни фирми, занимаващи се с посредничество. Хора, за които никой не знае с какво точно се занимават, нито пък са преминали проверки за съдебно минало, вършили ли са измами и пр.


Би ли обяснил на широката аудитория как точно регистрацията за администратор на лични данни БИ ПОПРЕЧИЛА на някого да извърши измама с въпросните лични данни?

Благодаря!





Тема трети последен опитнови [re: Униkaлнaтa]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано29.02.12 01:43



Прости ми за израза, но смея да нарека такива като теб "чалга в имотния бранш".
Като такава ще ти дам най-достъпното, за да съм сигурен, че ще го разбереш от първия път, ето:

Елементарно търсене в Google:



Представи си останалото, дето не е и няма да стигне до чалгарите в бранша. Нещата са наистина страшни, но от твоята страна на нещата няма как да го видиш.



Тема Re: Злоупотреба с лични данни на клиентинови [re: Униkaлнaтa]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано29.02.12 01:47



Би ли обяснил на широката аудитория как точно регистрацията за администратор на лични данни БИ ПОПРЕЧИЛА на някого да извърши измама с въпросните лични данни?

Благодаря!


Бих ти обяснил на теб персонално, че си глупава, но то се подразбира от това, което работиш.
Темата е за друго.
Питай свестна - тя се прави на тъпа, на добре разбира за какво иде реч.



Тема Re: Злоупотреба с лични данни на клиентинови [re: Ha живo]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано29.02.12 01:54



Темата е за друго? Ми - не е. Много си зает и си позабравил за какво е темата ти. Може да си я препрочетеш, няма как да я изтриеш вече, нито да я редактираш...позакъснял си!



Темата е точно затова - като си даваме личните данни на разни брокери-измамници - сигурни ли сме, че са регистрирани като администратори на лични данни?

Та - Би ли обяснил на широката аудитория как точно регистрацията за администратор на лични данни БИ ПОПРЕЧИЛА на някого да извърши измама с въпросните лични данни?
----------------------------------------------
Бих ти обяснил на теб персонално, че си глупава
Глупава съм, кво да направя... не всички могат да са умни като теб, да пускат умни теми, да дават умни отговори...



Тема Re: Злоупотреба с лични данни на клиентинови [re: Униkaлнaтa]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано29.02.12 01:57



Темата е точно затова - като си даваме личните данни на разни брокери-измамници - сигурни ли сме, че са регистрирани като администратори на лични данни?


Редактирано от Ha живo на 29.02.12 01:58.



Тема Re: Злоупотреба с лични данни на клиентинови [re: Ha живo]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано29.02.12 02:00



Треперят ти ръцете - затрил си едната чертичка на [image]-то, ама аз се оправих, нищо, че съм стюпид...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.