Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:42 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: заради двамцатанови [re: svestna]  
Автор Дама пика (брюнетка)
Публикувано28.02.12 22:48



Ехееее.. къде пък ти отиде в морала?

Тази дума е непозната за речника на някои хора...
Съжалявам, че го пействам това, чак на мен ми е гадно, но това са действителните писания на някои хора... самозабравили се в начина на поведение...
но поне се старай да си пускаш чесновите газове под завивката.
Това го е пуснал клубар, с невероятно самочувствие за себе си, държавен служител, с две виШи обраования... Е, не заслужава ли да му кажеш ЕВАЛА



Тема Re:това.....нови [re: Ha живo]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано28.02.12 22:49



Грозно!

"Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения"- Уил Роджърс


Тема Re: заради двамцатанови [re: Дама пика]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано28.02.12 22:51



Ти виж, какво е отговорил на Уни

Проклетник ти е детето, поне докато стане на 18 и ти бие шута като всички останали.



Срамота!

"Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения"- Уил Роджърс

Тема Re: Злоупотреба с лични данни на всекинови [re: svestna]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано28.02.12 22:53



Май сте се взели сериозно, ако си мислите, че всяка тема е персонална заплаха към вас.


За никого не е тайна, че в имотните измами участват и адвокати, нотариуси, вещи лица, разследващи органи и разни други администратори на лични данни .

Нужно ли е всеки път когато се извади кирлива риза с етикет "брокер" да се казва А вие защо биете негрите?


ти, като един Немасов Неопечален потребител, много добре трябва да знаеш, че как се проверява собственост и още повече, как се пазят и разпространяват данни - не един и два пъти си ни го демонстрирал!

Аргументите срещу личността, а не срещу проблема издават безсилие.



Ето ти порция успокоение: Темата е за това, че в България брокер може да се нарече всеки. От юрист, през строителен инженер, та чак до Цура чистачката. Ферщейн??
Та... Вие трите сте тъпи като гъзове и няма как да се включите в измама. Схемата няма да ви допусне, просто не ставате.
Но... Навън дебнат една маса мошеници, за които не е никакъв проблем да си направят визитки с титул "брокер недвижими имоти".

Дали ме разбра от втори опит??



ПС
Да ме извиняват гъзовете, че отново ги ползвах за сравнение.





Тема Re: заради двамцатанови [re: svestna]  
Автор Дама пика (брюнетка)
Публикувано28.02.12 22:59



Мила, на този човек отдавна му паднаха и малкото задръжки, които имаше...
Вече нищо казано от него не може нито да ме впечатли, нито да ме учуди... Започвам да се чудя, този ник На живо има ли нещо общо с човека, който съм виждала... някак ми се объркаха представите...
А за това няколко пъти го попитах дали е пил... просто това агресивно и непонятно държание, някак ми се вижда доста неадекватно, ако е в трезво състояние...

ПП извинявай но и Джейми има арогантно държание, но той поне е истински.. държи се с всички така... забавлява се човека... А докато тук нещата са целенасочени... и то без наглед реална причина...



Тема Re: Злоупотреба с лични данни на всекинови [re: Ha живo]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано28.02.12 23:01



Благодаря за разяснението!

Не пренасяй семейните си обръщения тук! Аргументите срещу личността, а не срещу проблема издават безсилие.

"Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения"- Уил Роджърс


Тема Re: Злоупотреба с лични данни на всекинови [re: svestna]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано28.02.12 23:04



Не пренасяй семейните си обръщения тук!

Дотук ли ти стигна силата?
Аферим!



Тема Re: Злоупотреба с лични данни на всекинови [re: Ha живo]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано28.02.12 23:05



Да, толкоз мога да съм груба!

"Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения"- Уил Роджърс


Тема Re: Злоупотреба с лични данни на всекинови [re: svestna]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано28.02.12 23:19



Спри да се защитаваш от въображаеми нападатели!
Остави това на по-тъпите от теб!

Я кажи:
- може ли всеки мошеник да се представи за брокер?
- може ли всеки представил се за брокер да играе с измамниците?

Може! Ама ще е хубаво да го каже и човек "отвъртре", стига да има нужната доблест.

А относно първосигналните ти глупости - простено да ти е. Заговезни и т.н.!!





Тема Re: Злоупотреба с лични данни на всекинови [re: Ha живo]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано29.02.12 00:55



Темата е за това, че в България брокер може да се нарече всеки. От юрист, през строителен инженер, та чак до Цура чистачката.

Ахааа!

Значи - това, горното, било равнозначно на това долното:


Не е тайна за никой, че в последните години зачестиха имотните измами и почти винаги в схемата участва брокер. Дали ще подхване жертвата или ще подпомогне измамника, или и двете, в случая няма значение.


И не било с цел да злепостави брокерите, ами да обясни на хората, че брокерите на практика никога не участват в измами, но всякакви други хора - от юрист, през строителен инженер, та чак до Цура чистачката - се представят за такива и така умишлено злепоставят брокерската професия... Ясно.

Благодаря, На живо!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.