Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:46 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: заради двамцатанови [re: Дама пика]  
Автор Tapaтaйka (Блонди)
Публикувано01.03.12 23:15



Няма ли да е по-приятно да цари тук ведра обстановка.. да си говорим за имоти, за сделки, да става и лаф в оф темите.. ама не, просто вие трябва да доказвате непрекъснато колко сте велики... и безгрешни...

Няма как да стане това - една тема започва сериозно и Пляс! Пляс! се нанизват около 50 ваши мнения с основно действащо лице - АЗ!

Пример: -
Аз не искам поле за изява... такова не ми трябва... имам си реал и там се иявявам. Тук съм да си губя времето, да помогна, ако мога или да се разтоваря, с шеги, майтапи, приятелско отношение и лаф.
Винаги съм уважавала опонетите си... винаги, но когато спорят с факти. По природа не обичам грубостите и обидите.


А кой се интересува - ТИ каква си?



Тема Re: Бива си тенови [re: Ha живo]  
Автор Дама пика (брюнетка)
Публикувано01.03.12 23:16



Наглец!
Явно в мен е вината, трябва да разбера, че не мога да се боря срещу хора, които нямат грам достойнство и чувство за отговорност...
Хайде, остани си със здраве!



Тема Re: Бива си тенови [re: Дама пика]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано01.03.12 23:18



Явно в мен е вината

Споко, природата беше в случая





Тема Re: Изява ли бе, що ли?нови [re: Tapaтaйka]  
Автор Дама пика (брюнетка)
Публикувано01.03.12 23:22



Със думи пиле! Все се надявах че можеш да четеш... ама ти пак не си схванала основното , а чопкаш детайлите... А основото беше /нека пак да ти го напиша, като на блонди/, че просто вие толкова сте ослепели от форумната омраза, че дори и заплахи не могат да ви възмутят. Човещината ви е изфирясала... доволни сте на всичко и сте съгласни на всичко само и само да бъде оплют и закопан емоционално някой от нас. Евала, дано само в живота не сте такива, защото започвам да се плаша, какви хора имало на този свят!



Тема Re: Изява ли бе, що ли?нови [re: Дама пика]  
Автор Tapaтaйka (Блонди)
Публикувано01.03.12 23:25



и сте съгласни на всичко само и само да бъде оплют и закопан емоционално някой от нас

Щом казваш...

Лека и нежна нощ ти пожелавам!





Тема Re: Изява ли бе, що ли?нови [re: Дама пика]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано01.03.12 23:32



Със думи пиле! Все се надявах че можеш да четеш... ама ти пак не си схванала основното , а чопкаш детайлите... А основото беше /нека пак да ти го напиша, като на блонди/, че просто вие толкова сте ослепели от форумната омраза, че дори и заплахи не могат да ви възмутят. Човещината ви е изфирясала... доволни сте на всичко и сте съгласни на всичко само и само да бъде оплют и закопан емоционално някой от нас. Евала, дано само в живота не сте такива, защото започвам да се плаша, какви хора имало на този свят!

Фифи, марш в реала да спиш!





Тема Re: заради двамцатанови [re: Tapaтaйka]  
Автор Дама пика (брюнетка)
Публикувано01.03.12 23:36



Ми, Аз винаги съм мислила, че човек трябва да говори с Аз, защото така застава зад думите си. Това е един вид индивидуалност, която обаче вие нямате и трябва да говорите с НИЕ.
За темите си направо нахална... хайде не пишете поне в една тема, само в една и ще видите там какъв е тона, а после ще можете да сравните с тези в които вие сте главните действащи лица. Помията върви след вас ама истинската помия...
Много време ти отделих.. лягай си... не искам повече да се цапам със злобата и негатимвизма ви. Не ми пиши.. не искам..т.е. АЗ не искам... стана ли ти ясно?
А кой се интересува от мен ли... ми доста хора... въпроса е обаче кой ви търпи вас...





Тема Re: Изява ли бе, що ли?нови [re: Ha живo]  
Автор Дама пика (брюнетка)
Публикувано01.03.12 23:41



Абе аз си спя, ама ти дали можеш, а?
Аз ако съм нападнала детето на някой в изра на омраза... няма да мога да мигна.... ФИФИ...


Ти думичките.. чест достойнство, самоуважение знаеш ли ги.. да ти ги пратя, ако искаш.............................



Тема Re: Изява ли бе, що ли?нови [re: Дама пика]  
Автор На живо (алтруист ;)
Публикувано01.03.12 23:47



Лягай, цели срички изпускаш вече.

Нежна да е нощта и най-вече сутринта ти желая.





Тема Re: заради двамцатанови [re: Дама пика]  
Автор На живо (алтруист ;)
Публикувано01.03.12 23:55



Аз винаги съм мислила, че човек трябва да говори с Аз, защото така застава зад думите си.

Да, да, така е... в реала.
Тук само тия с брояч на мненията твърдят така.



Хайде, тук може и да ти се чати, ама в реала ти се спи, лягай си и да е мила нощта и събуждането дано!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.