Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:35 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: заради двамцатанови [re: Tapaтaйka]  
Автор Дама пика (брюнетка)
Публикувано01.03.12 22:40



В това мн.ч., кой включваш.. за да знам дали въобще да ти отговарям...





Тема Re: заради двамцатанови [re: Дама пика]  
Автор Tapaтaйka (Блонди)
Публикувано01.03.12 22:42



В това мн.ч., кой включваш.. за да знам дали въобще да ти отговарям...

Ако се чувстваш засегната - давай имаш поле за изява.





Тема Re: заради двамцатанови [re: Tapaтaйka]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано01.03.12 22:42



Нещо вярно:

Хвърли камък по грешния щом ти си безгрешен, прави каквото искаш, но знай, че никой не е безгрешен! Щом те са добрите, по-добре да съм лош вместо да се усмихвам, а зад гърба си да крия нож!



Тема Re: Бива си тенови [re: Tapaтaйka]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано01.03.12 22:47



Защо изобщо се хабиш да спориш?!

На изобличаването на лицемери спорене ли му казваш?!



Тема Re: заради двамцатанови [re: Tapaтaйka]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано01.03.12 22:49



При положение, че човек сам си е поправил грешката, да го развявате, като компромат.

хе-хе...

Имаше една много комична гледка... първият Великден след 1989 г... Цялото Политбюро на БКП - пред Александър Невски...Лилов, Джуров, Луканов и с-ие...Смирени свели поглед надолу, държат запалени свещи и слушат в захлас Максим...И СЕ КРЪСТЯТ!! Поправили си грешката, хората...Е, разни вярващи отпреди демокрацията лежаха в лагери заради вярата си, ама...

Деца, деца...



Тема Re: Бива си тенови [re: Tapaтaйka]  
Автор Дама пика (брюнетка)
Публикувано01.03.12 22:59



Неприсъщо е за тях да се извиняват
-------------------------
Така ли смяташ? Непристойно е твоето и неговото поведение...
В миналата тема и аз и Свестна се извинихме и въпреки, че бях права по принцип се извиних за обидите, които нанесох, дори и на Киро свинята. Последният ме заплашваше физически. Как пък някой от двас двамата не се намеси и не каза нещо, в защита, ставаше въпрос за побой, та дори и убийство. Но как ще се намеси, нали нападат мен, форумния враг, напротив следяхте, четяхте, даже На живо наливаше масло в огъня, и ме попита дали ще отида на срещата... Това пристойно поведение ли е?
Ти ще ми говориш за непристойно поведение, ти която ако вярно си жена, а не някакво раклонение, надали ще седиш спокойно и ще гледаш как по най-гнусния начин обиждат други жени и то без да има най-малко право ... или пък пък поне повод за това...Говоря за лични а не професионални обиди...
Хайде като си му защитник, може ли да ми кажеш защо На живо обижда по този злостен начин и то личностно... персонално... Или ще отречеш и това, а?Някоя от нас да му е направила нещо, а? Хиляда пъти ви се каза.. спрете се, но не, как така вие ще спрете.. вие сте богове, всички трябва да ви се кланят!!!
Уффф.. защо ли се хабя... на човек можеш да му вземеш, но не и да му дадеш.. няма как да ви дам възпитанието и културата на общуване...които тотално липсват при вас...





Тема Re: заради двамцатанови [re: Униkaлнaтa]  
Автор Tapaтaйka (Блонди)
Публикувано01.03.12 23:02



Демек, за теб всички трябва да се безгрешни?





Тема Re: Бива си тенови [re: Дама пика]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано01.03.12 23:06



...Киро свинята. Последният ме заплашваше физически. Как пък някой от двас двамата не се намеси и не каза нещо, в защита, ставаше въпрос за побой, та дори и убийство.


То почти сички тогава разбраха за ко иде реч, споко





Тема Re: заради двамцатанови [re: Tapaтaйka]  
Автор Дама пика (брюнетка)
Публикувано01.03.12 23:09



Аз не искам поле за изява... такова не ми трябва... имам си реал и там се иявявам. Тук съм да си губя времето, да помогна, ако мога или да се разтоваря, с шеги, майтапи, приятелско отношение и лаф.
Винаги съм уважавала опонетите си... винаги, но когато спорят с факти. По природа не обичам грубостите и обидите.
И още не мога да се начудя, защо е тази грубост от ваша страна, какво се опитвате да докажете или покажете и на кого...
Няма ли да е по-приятно да цари тук ведра обстановка.. да си говорим за имоти, за сделки, да става и лаф в оф темите.. ама не, просто вие трябва да доказвате непрекъснато колко сте велики... и безгрешни...
Спирам... явно вие сте вие, аз съм си аз... нямаме никаква допирна точка... никъде...



Тема Изява ли бе, що ли?нови [re: Дама пика]  
Автор Tapaтaйka (Блонди)
Публикувано01.03.12 23:09



Последният ме заплашваше физически. Как пък някой от двас двамата не се намеси и не каза нещо, в защита, ставаше въпрос за побой, та дори и убийство.

Стана ми интересно - я кажи, как, аджеба те заплашиха с убийство?
Директно, индиректно или ти така го разбра и си направи изводи?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.