Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:58 21.09.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Уча се.....нови [re: svestna]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано29.02.12 22:44



Това с какво променя моето:
Вината е в този, който го е копирал и разпространил и то след като авторът се е самоотказал от думите си и сам ги е определил като грозни.


Сплетничиш твърде низко, не е лошо да се спреш.



Тема Re: Уча се.....нови [re: Ha живo]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано29.02.12 22:46



не е лошо да се спреш. - щот, в противен случай какво?

"Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения"- Уил Роджърс


Тема Re: Уча се.....нови [re: svestna]  
Автор Дама пика (брюнетка)
Публикувано29.02.12 22:57



щот, в противен случай какво?

-------------------------------
Ще дойде Таратайка...
Ще ти пусне патица, ще ти каже, че си тъпа и да пляскаш с крила, а може и някоя оФца да отнесеш.. зависи от настроението му...
Ще каже че си незадоволена и спиш сама... може и за газовете да спомене.. знам ли...


Но това при условие, че не спреш, а ако спреш може и да ти прости. Заговезни е все пак!



Тема Re: заради двамцатанови [re: svestna]  
Автор Tapaтaйka (Блонди)
Публикувано29.02.12 23:01



кога една кола става таратайка - за пробега, употребата, сменените собственици .......... за това става въпрос ............. бая употреба си е, според мен де ......................


Всички критерии пасват.





Тема Re: заради двамцатанови [re: Tapaтaйka]  
Автор Дама пика (брюнетка)
Публикувано29.02.12 23:04



Я, аз съм врачка, бе....

уффф по-бърза си от колкото предполагах... Евала!



Тема Re:Да бе.....нови [re: Дама пика]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано29.02.12 23:04



Позна

. Таратайката дойде .......... егати готината случка



"Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения"- Уил Роджърс

Тема Re: заради двамцатанови [re: Дама пика]  
Автор Tapaтaйka (Блонди)
Публикувано29.02.12 23:08



Я, аз съм врачка, бе....уффф по-бърза си от колкото предполагах... Евала

Ъ?

Чакай още се опитвам да изчета темата.





Тема Re: бързонови [re: Tapaтaйka]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано29.02.12 23:09



До като не е изтрито!

"Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения"- Уил Роджърс


Тема Re:Да бе.....нови [re: svestna]  
Автор Дама пика (брюнетка)
Публикувано29.02.12 23:10



Ми то след месеци контакт с някои хора, напълно нормално е да знаеш как ще реагират... все се надявах да ме изненадат някой ден ама не искат... Сега едната ще те напада тайно... и полека, а другия ще те избие на съвест... че не е очаквал от теб това... ако и тогава не спреш, ела да видиш какво ще стане с теб... "задник" ще е направо комплимент...


Тая книга съм я чела вече...



Тема Re: заради двамцатанови [re: Tapaтaйka]  
Автор Дама пика (брюнетка)
Публикувано29.02.12 23:13



Не, просто само си помислих за теб.. и ти хоп.. на линия. Свързани сме явно с теб.. повиках те с мисълта си...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.