Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:09 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема В крайна сметканови [re: Дама пика]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано26.02.12 23:04



ти го пое целия :)
Както обикновено не си разбрала - който плаща, той поръчва музиката хахахаха!



Тема Re: Колкотонови [re: юлияна]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано26.02.12 23:11



Мнението ми ти се струва крайно, защото съм вътре в тия неща и по-точно в последиците от нечии некомпетентности и загробващи съвети.
Нейсе.
Ако продавач ангажира брокер - няма проблем, така е решил, негови са си парите.
Тук говорим за купувача, обаче. Ти колко купувачи познаваш, дето са доволни и не са имали проблеми след лоши съвети при предварителния договор? Аз - нито един.



Тема Re: Яснооонови [re: Ha живo]  
Автор century21 (магьосник)
Публикувано26.02.12 23:12



Да и как го разбра. Сухата статистика сочи други неща. И отново говорим без факти.
Наистина проблем в България, е че голяма част от брокерите работят без всякаква ориентация и малко знания, но да отричаш всичко и да правиш генерални изводи за цял един бранш от личния си опит...???? малко ми звучи нелогично и сектанско.

Редактирано от century21 на 26.02.12 23:13.



Тема Re: Яснооонови [re: century21]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано26.02.12 23:17



но да отричаш всичко и да правиш генерални изводи за цял един бранш от личния си опит...???? малко ми звучи нелогично и сектанско.

Точно колкото нелогично и сектантско звучат и обратните твърдения. С малката разлика, че практиката говори, че 98 % от сделките се правят без брокери. Изводите оставям на теб, Уни!





Тема Re: Яснооонови [re: century21]  
Автор Дама пика (брюнетка)
Публикувано26.02.12 23:26



Сухата статистика сочи други неща.
----------------------------------
Единствената статистика, която може да се извади и да е актуална, това е от нотариусите. Те знаят горе долу процентът на сделки със и без брокер...
Но факт, е че само в София АНИ-тата са над 1000.. нека другите да си правят изводите защо е така... 90% от офертите също са на АНИ... Даже ми прави впечатление, че все повече собственици ни оставят ключ от имота и идват само за ПД и НА.

ПП Ама, ти вЕрно ли си Уни?

...

Редактирано от Дама пика на 26.02.12 23:37.



Тема Re: Яснооонови [re: Ha живo]  
Автор century21 (магьосник)
Публикувано26.02.12 23:41



Изключително интересно ми е това число 98 откъде идва? И след като си вярваш че това е вярно, как съществуват големите в бизнеса, тоест как успяват да си плащат разходите, които повярвай не са никак малко.



Тема Re: Яснооонови [re: century21]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано26.02.12 23:46



как съществуват големите в бизнеса, тоест как успяват да си плащат разходите, които повярвай не са никак малко.

Нормално е да не разбираш, Уни.


Те перат пари, ти просиш пари.
Нещо неясно?



Тема Re: Яснооонови [re: Дама пика]  
Автор century21 (магьосник)
Публикувано26.02.12 23:46



Първо, какво значи това Уни, че нещо не схванах?

Аз съм на същото мнение за доверието на клиентите към агенциите и то към тези с доказан авторитет. Според мен преди всичко доверието и лоялността водят до по-добри продажби.



Тема Re: Яснооонови [re: century21]  
Автор Дама пика (брюнетка)
Публикувано26.02.12 23:53



Уни е галено от Уникална.. а тя е колежка, която активно пише тук... Върни се назад и прочети някоя друга тема.. за да ти стане ясно кой кое... и тогава, повярвай, ще ти мине желанието да разговаряш с някои хора... Излишно е.. и няма файда...все едно да говориш на радиото...
А колкото до доверието.. напълно си прав... то е преди всичко...
Повечето пъти доверието идва в процеса на работа и след това остава...което е изключително приятно...





Тема Re: Яснооонови [re: Дама пика]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано27.02.12 00:01



Повечето пъти доверието идва в процеса на работа и след това остава...

То и на 8 септември някои са купували фабрики, на доверие.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.