Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:51 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Ха-ха-ха!нови [re: Tapaтaйka]  
Автор юлияна (непознат )
Публикувано23.02.12 23:02



е това пък какво значи "безцелно мотане"....а ако евентуално ви намери човека това, което търсите?...какво става, или и така не е добре?



Тема Re: Колеги (и не само),нови [re: Дама пика]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано23.02.12 23:06



И би ли ми казал теб какво те засяга, дали хората се обръщат към нас или не?

Това защо и какво ме засяга няма нищо общо с темата. Не мислиш ли, че е леко тъпо да се коментира отсрещния, вместо да се отговори по същество? Обясних ти защо има толкова много реклами на агенции. Обясних и защо се увеличават - защото почти никой не им обръща внимание, хората вече не ползват брокери. Плащат си на специалисти, а за останалото си пускат частни обяви. Проумей го!

Имаш ли аргументи по темата или ще продължаваш с типичните си аргументи ad hominem?



Тема Я пък какво се яви...нови [re: юлияна]  
Автор Tapaтaйka (Блонди)
Публикувано23.02.12 23:07



Ето ти темичка за четене, относно безцелното мотане.





Тема Re: Ха-ха-ха!нови [re: Tapaтaйka]  
Автор Дама пика (брюнетка)
Публикувано23.02.12 23:10



Боже, как се оплиташ... като патенце..
1. 2007 година, беше време когато цените хвърчаха на горе... Никой брокер... ама абсолютно никой не би ти свалил цената...особено, ако тя е под пазарната.......
2. 30000Е можеше да искаш за общежитие в Люлин и то пак е малко... Просто не е имало кой да те консултира, че цената ти е под продажната..
И как, аджеба даден брокер може да вдигне цената на нещо, което си има ДО, както и пазарна цена?
Това въобще не трябваше да го пишеш, защото всеки който се е занимавал поне малко с имоти, може да разбере каква пълна глупост е... ДО няма нищо общо с пазаната цена, а пазарната цена кой я определя..? отговори си сама...
Миличка или миличък, няма значение.... на 30000Е 3% /но тогава се работеше предимно на 2.5/ ти е 900Е, няма как брокера да вземе 2000Е, но ти си загубила пое 5000Е

Само да те светна, че работата на адвоката хем е по-малко, хем и по-малко пари взимат

Не ме светкай, вие с На живо имате проблем с разграничаването на двете професии. Адвокатът не прави нищо, освен да поледне документи, занесени му от брокера. Ако намериш адвокат, който ще те води на огледи, ще ти търси имот и който ще звъни по обяви... обади ми се...
Абе все си мислех, че поне малко са ви ясни нещата... но вие не правите разлика между брокер и адвокат.. какво да говорим повече...





Тема Re: па-па-панови [re: Ha живo]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано23.02.12 23:16



За ваше улеснение някой беше постнал това за 98 % сделки без брокер някъде назад из темите, ама като не знаеш как да четеш графики трябва смляно.

Ми да. Беше го постнал окиса. Ей така, думички...Страхотен източник на информация! ЕМК!

Ако всичките ти източници са такива...

Има обяви от частни лица. Пълно е. Та чак - препълнено. 2 000 за двустаен в централните райони...

Аз се чудя дали сам си вярваш, като пишеш толкова много глупости. Ще е жалко, ако е така. Мислех те за умен...ама беше отдавна.

Само днес се обадих само на 3 (три) частни обяви. И тримата ми разрешиха да им продавам имота. И тримата бяха включили комисиона в цената си.

Приятни сънища.

*УБИЙ ПРОСТАКА С МЪЛЧАНИЕ*

Тема Re: Ха-ха-ха!нови [re: Дама пика]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано23.02.12 23:21



Адвокатът не прави нищо, освен да поледне документи, занесени му от брокера. Ако намериш адвокат, който ще те води на огледи, ще ти търси имот и който ще звъни по обяви...
вие не правите разлика между брокер и адвокат..


Адвокатът не прави нищо ли каза?! Усещаш ли колко нелепо звучи това??

За брокерът е ясно, че е просто разводач и куриер. А, и агент по запознанствата. Доста скъпоплатен при това.

Нормално е - първият е учил да гледа документи, вторият...хм... има крака.


Схванах ли разликата или още има да уча?



Тема Re: Колеги (и не само),нови [re: Ha живo]  
Автор Дама пика (брюнетка)
Публикувано23.02.12 23:21



Ей, ама ти вярно нямаш спирка... на мен ли ще ми обясняваш от къде идват офертите...


Пощата ми е пълна с оферти, отделно работя с хора, при които и сам да те пратя на оглед е все едно че съм там...
Знаеш ли каква е разликата между клиентите и теб... че те са възпитани, културни и отговорни, като кажат нещо е закон. Знаят си че за определена услуга се заплаща и си спазват правилата... Това е!
Факт е че 90% от офертите са на АНИ, а ти каквото и да си говориш, са празни приказки...
ПП най-големия спамър, ми прави забележки... егати и нахалството... Хайде сега си остани със здраве и не ме занимавай с твоите терзания...



Тема Re: Ха-ха-ха!нови [re: Дама пика]  
Автор Tapaтaйka (Блонди)
Публикувано23.02.12 23:23



1. 2007 година, беше време когато цените хвърчаха на горе... Никой брокер... ама абсолютно никой не би ти свалил цената...особено, ако тя е под пазарната.......



Така... къде казах, че брокер ми е свалил цената?
Фифи, фъркаш като голямо пернато.
Цената беше свалена поради други критерии.
А как можеш да обсъждаш нещо, за което не знаш ни квадратура, ни локация...

който ще те води на огледи, ще ти търси имот и който ще звъни по обяви...

Слава тебе! То тая работа, толкова къртовски труд коства.


Единственото, което помага брокерът, ако е читав е време. Нищо повече!

Защитаваш пак безсмислени каузи, ама нека - лети соколе, лети!



Тема Re: Ха-ха-ха!нови [re: юлияна]  
Автор Дама пика (брюнетка)
Публикувано23.02.12 23:25



Остави ги.. това не са купувачи или продавачи... това са хора с една едничка цел в клуба... да се заяждат с брокерите..
Човек, който търси да купи, той иска да гледа. Преди клиентът да отиде на оглед му се разказва офертата и той преценява да отиде или не.. никой не сме завели на сила.
Повечето клиенти искат да гледат доста имоти, за да направят избор от възможен най-голям брой оферти. За тях понятие "губене на време" не съществува, защото те са реални и истински купувачи и искат да изберат "своя имот".





Тема Mission impossibleнови [re: Дама пика]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано23.02.12 23:26










Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.