Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:46 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: а така....нови [re: benimaks]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано15.02.12 23:01





И понеже, аз съм "буквална" да ти кажа: ами, като има такъв ефект готвенето ти, спри да готвиш ......



"Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения"- Уил Роджърс

Тема Чудя сенови [re: УниKaлнaтa]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано15.02.12 23:02



дали изобщо съзнаваш какви тъпанарщини ръсиш:

Също друг въпрос е дали този закон касае брокерската професия, защото клаузите му влизат в сила чак СЛЕД реалната продажба

Боже, колко тъпота има на тоя свят...
Чети бре, патко задръстена, чети ги тия закони. Пък дано схванеш нещо с твоето музикално образование.






Редактирано от Ha живo на 15.02.12 23:14.



Тема Re: Гледахте ли нашето момче в "Съдебен спор"нови [re: benimaks]  
Автор Дама пика (брюнетка)
Публикувано15.02.12 23:03



Ох, гледай го пак. Там поне два пъти по - младата дама посочва фирмата за продавач.

-------------------------------
Признавам си без бой, че първата част я проспах, а втората... гледах я сънена. После пуснах линка, който На живо даде... но пак не се задълбочих толкова, защото въобще не мога да проумея, че някой няма да знае кой е продавач на имота... това ще е УНИКАЛНО...





Тема Re: а така....нови [re: svestna]  
Автор benimaks (минаваща)
Публикувано15.02.12 23:05



Скъпа така и не сготвих. Мама си отиде точно 5 мин. след като решихме какво да се готви. Тъпо е, но сега това ми се е набило в главата.



Тема Re: Гледахте ли нашето момче в "Съдебен спор"нови [re: Дама пика]  
Автор пpивeт (:-)
Публикувано15.02.12 23:06



нормално ли е въобще и възможно ли е, ако има незаконна канализация, блока да има акт 15?
---
Често външната връзка на канализацията върви като
друг строеж с отделно строително разрешение. В този смисъл
блокът може да има акт 15, но не и акт 16, докато не се узакони
и канализацията.

Съкращавайте фразите до размера на мисъл. М.Вайсберг


Тема Re: а така....нови [re: benimaks]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано15.02.12 23:06



Съжалявам!



Извинявай! Неподходяща шега!

"Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения"- Уил Роджърс

Тема Re: Гледахте ли нашето момче в "Съдебен спор"нови [re: пpивeт]  
Автор Дама пика (брюнетка)
Публикувано15.02.12 23:07



Благодаря, за отговора!





Тема Re: ама яконови [re: УниKaлнaтa]  
Автор Vincent FurnierМодератор (napalmoff )
Публикувано16.02.12 01:11



Също друг въпрос е дали този закон касае брокерската професия, защото клаузите му влизат в сила чак СЛЕД реалната продажба

ЗЗД- Закон за задълженията и договорите. Еййй толкоссссс тъпота не бях виждал през живота си вЕрвай ми.

То верно, че вас не ви лови никакъв закон, ама поне не наглей.

Относно дали съм съдил проавачите, обясних го на другата ти колежка,





Тема Re: Гледахте ли нашето момче в "Съдебен спор"нови [re: benimaks]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано16.02.12 09:10



Пастичка би ми се отразила доста зле...



По-добре би ми се отразило да ми копнеш НЕ линкове на стандартни ПД, а ПД, в който продавачът, който е частно лице и притежава имот с акт 15, се задължава със" срокове и неустойки" по повод въвеждането в експлоатация (или както разговорно се казва - акт 16). Защото точно това беше твърдението ти от първото ти включване - че е пълно с ТАКИВА договори...към който пък подтекст се накачиха като по коледна елха още купчинка хора (дежурните), развиващи тезата си все върху цитираните от теб "съществуващи в нета" примерни предварителни договори... Че беше "брокерът изтрил съответната част с неустойките", че беше какво ли не още...

И сега, като се оказва, че цитираните от теб "договори в нета" не съществуват, и не само в нета, ами и изобщо не съществува такъв ПД - какво се случва с коледната украса, накачена по нещо, което не съществува?? Ами... прераства в епитети, триене на постове, качване на развлекателни картинки, игрички с банове, изместване на главните въпроси във второстепенни и пр. нещица, които просто показват едно тотално безсилие...

Но - всичко това не те касае ПРЯКО. Освен само в напомняне, че в отсъствието ти от този клуб сигурно си забравила, че в него ВСЕКИ се хваща за ВСЯКА дума, за да направи капитал от нея, в полза на собствените си игрички. И затова - трябва да се внимава с думите!



Тема Re: ама яконови [re: Vincent Furnier]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано16.02.12 09:13



Бих ти отговорила както подобава, точно в стила, в който ти пишеш постовете си. Но понеже не съм модератор - трябва да внимавам с ЕПИТЕТИТЕ...



Затова ще останеш НЕОТГОВОРЕН.

И апелирам да спазиш обещанията си да не се занимаваш и развличаш с мен. Човек като каже нещо - трябва да го спазва, все пак!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.