Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:55 21.09.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Уникалнатанови [re: Ha живo]  
Автор Дама пика (брюнетка)
Публикувано17.02.12 00:08



На живо, когато критиката е градивна и направена с цел да поправи някой съвсем добронамерено/ако той е грешил/, нямам нищо против непрекъснато да ме критикуваш.... Но защо ли искрено се съмнявам, че при теб не е така....

ПП и друго, ти ако беше модератор, щеше ли да банеш Уни, за пост, в който беше написано цитирам по памет: "Ти учудваш ли се и то точно за този клуб" А, това беше отговор на моя пост, че пак ли аз съм излезнала виновна, че модератора сбъркал ЗЗД и ЗЗП...
Хайде, нали си справедлив...дай мнение...
Хайде стига, големи хора сме, нека се държим като такива.... или въобще да не се забелязваме по постовете...



Тема Много точно.....нови [re: dated]  
Автор abettor (непознат )
Публикувано17.02.12 18:11



.....казано.
Но това, което не се знае (защото беше по време на рекламите) е, че и канализацията е незаконна и се водят дела, които кой знае кога ще приключат.
А иначе да петам - кефи ли ви да се карате така?





Тема Re: Много точно.....нови [re: abettor]  
Автор Дама пика (брюнетка)
Публикувано17.02.12 18:33



Ехеее.. !!! Много се радвам да те видя.... Та ти забравил ли си клуба... не само се караме, а се и обиждаме... а, не само се обиждаме, но се и заплашваме...

Без бан останахме само двечките със Свестна, мода изгони и бана всички други... Та затова е така...



Тема Re: Уникалнатанови [re: Дама пика]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано18.02.12 00:58



На живо, когато критиката е градивна и направена с цел да поправи някой съвсем добронамерено/ако той е грешил/, нямам нищо против непрекъснато да ме критикуваш....

"Брокер", който не може да разпознае текст от Закона за задълженията и договорите (ЗЗД) и мисли, че е от Закона за защита на потребителите (ЗЗП), е ясно, че никога не е отварял първия. Ако, че (би трабвяло да) е Библия за всеки брокер.
Пък и на това отгоре се включва да коментира в непознати води...




По-градивна критика от това здраве му кажи.



Тема Re: Уникалнатанови [re: Ha живo]  
Автор Дама пика (брюнетка)
Публикувано18.02.12 01:15



Май, ще останем с това, да не се забелязваме по постовете...


С човек, който не знае, какво е брокер, какво адвокат, архитект, счетоводител, строител и т.н.... спора е безмислен..
Хайде със здраве! Когато се научиш може и да си поговорим...

ПП Да не си взел някое академично звание и да не си се похвалил, всезнайко?



Тема Re: Много точно.....нови [re: abettor]  
Автор dated (незапознат)
Публикувано18.02.12 08:45



А иначе да питам - кефи ли ви да се карате така?



Ами такава е традицията.
Спорим и в спора се ражда истинската караница.

Сериозно -
В случая нито се карам, нито споря, нито се заяждам. Наистина мисля, че продавачите трябва да са много доволни от работата на агенцията - и да има тлъст бонус за брокерката...



Тема Re: Уникалнатанови [re: Ha живo]  
Автор Уникалната (Заядница)
Публикувано18.02.12 21:01



през който и клуб да минеш ти го казват всички.

Е, ТЕ това ТЕ не трЕбваше да го казваш...



Да, в "Цигани -роми" не можах нЕкак да се впиша... Ама има един друг клуб, в който определено ме защитиха от нападките на комплексарите, а ти самият трябваше да се извиняваш в същия този клуб за твоя некомпетентост...Спомняш ли си, или ти е слаба паметта? Нещо не повтори да пишеш там май...щото няма как да вирееш сред възпитани хора с твоите просташки нападки.

*УБИЙ ПРОСТАКА С МЪЛЧАНИЕ*

Тема Re: Много точно.....нови [re: abettor]  
Автор Уникалната (Заядница)
Публикувано19.02.12 06:54



Ами - така е... Имах един клиент - син на учителка на моя син. Без кой-знае какви финансови възможности. Водих го доста време по огледи, новото строителство му се видя с малки стаи, почна да се оглежда в панели, после някой някъде му предложи в Хаджи Димитър прилично жилище в ново малко блокче, с прилични размери и прилична цена, наполовината построено, без посредник...казах му - НЕ КУПУВАЙ, строителят е без традиции, не знаеш какво ще стане!! Не ме послуша...

Ей го - онзи ден я срещнах (майка му) - повече от една година е "готово" блокчето... и няма разрешение за ползване. Някакви проблеми. Е, не си е платил последната вноска, както било по договор - и какво от това? Добре, че засега не е на зор, а ако беше? И сега - няма жилище, няма пари, има само блестящата перспектива да се мъкне по съдилища... и ако онзи е обявил фалит - още по-блестящата перспектива да пие една студена вода и да живее на промишлен ток...

------------------------------------------------
А иначе да питам - кефи ли ви да се карате така?

Мен ме кефи. Разбира се - ако се прави цивилизовано. Ако няма грубости и епитети. Ако няма злоба и отмъстителност. И прехвърляне на виртуалните конфликти в реала, и показване на мускули... Но това май не се получава.

*УБИЙ ПРОСТАКА С МЪЛЧАНИЕ*



Тема Re: Хей, кирлизуркото,нови [re: Vincent Furnier]  
Автор Maлkaтa мeчka (звездна)
Публикувано05.03.12 15:17



когато ти изнася, можеш да пускаш теми за някого, белким съживиш умрялото клубче, а когато не ти изнася нещо, което той казва, заключваш теми, а?



Тема Re: Хей, кирлизуркото,нови [re: Maлkaтa мeчka]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано05.03.12 15:22



белким съживиш умрялото клубче

Ами-ами, дреме му на него за клубчето...минава чат-пат да дрънне някой бан и да заключи някоя тема и толкоз.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.