Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:19 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Чудя сенови [re: o.kiss]  
Автор Дама пика (брюнетка)
Публикувано16.02.12 20:47



дрън... дрън....





Тема Re: ама яконови [re: Дама пика]  
Автор Vincent FurnierМодератор (napalmoff )
Публикувано16.02.12 21:57



В отговор на:

Ти пусна членове от ЗЗП - закон за защита на потребителя




Нещо си в дълбока грешка. Никога не съм пускал текст от ЗЗП (за разлика от теб аз знам съкращенията на законите или поне тези които касаят моята работа. също така мога да претендирам, че докато съм бил на работа в България поне съм знаел къде и каква информация от законите касаещи работата ми да си я набавя)



Тема Re: ама яконови [re: Vincent Furnier]  
Автор Дама пика (брюнетка)
Публикувано16.02.12 22:13



Както и на нея казах ще го кажа и на теб. Станалото станало. Явно собственика и бракониерките са ги нахендрили. Какво могат да направят, ако платят за компетентна помощ на адвокат , да поправи грешката от доверието към бракониерките и собственика. Няма да ти цитирам пак, има го в текстовете от ЗЗП кото съм постнал. Между другото те не са изменяни от 1950. И само това да сте прочели ще сте една крачка напред
----------------------------------------------------------
Това твое ли е?
Ха, сега хвани и се скрии някъде....





Тема Re: ама яконови [re: Дама пика]  
Автор Vincent FurnierМодератор (napalmoff )
Публикувано16.02.12 22:21



Е и безгрешните бъркаме,

ама трябва да си наясно щом си толкова "светната", че ЗЗП е от 2006. Т.е. няма как да има текстове от 1950 г.



Тема Re: ама яконови [re: Vincent Furnier]  
Автор Дама пика (брюнетка)
Публикувано16.02.12 22:21



И друго... аз знам, това което ми трябва за работата, за другото си има адвокати... И за това ли ще спориш?



Тема Re: ама яконови [re: Vincent Furnier]  
Автор Дама пика (брюнетка)
Публикувано16.02.12 22:27



Е и безгрешните бъркаме, ама трябва да си наясно щом си толкова "светната", че ЗЗП е от 2006. Т.е. няма как да има текстове от 1950 г
-------------------------------
Аха, значи пак аз съм виновна.... Ясно!



Тема Re: ама яконови [re: Дама пика]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано16.02.12 22:28





Редактирано от Vincent Furnier на 16.02.12 22:35.



Тема Уникалнатанови [re: УниKaлнaтa]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано16.02.12 23:17



Тези клаузи, които негово величество ми размахва като байряк, за да се ОПИТА да ми докаже нещо си, касаят взаимоотношенията на купувача и продавача за дефекти в строителството в срок от ЕДНА ГОДИНА СЛЕД ПОКУПКАТА.

Тъпото си е тъпо.
Ти му казваш, че тия "клаузи" (всъщност си има друг термин) са постоянно в сила и за всички, то си реди тъпанарщините, че за брокерите не важали след "реалната сделка" или една година натам.


Мъкааааааааааа

За твое сведение, законът наистина е Закон за задълженията и договорите, а не както "колежката" ти смята, че е Закон за защита на потребителите.
Ако бяхте прочели поне едно законче в тоя живот, нямаше да ставате за резил постоянно.



ПС
В огледалото ли се гледаш бре, кретен нещастен?

"Който обижда – обижда себе си." Афоризъм.

Че си тъпа патка задръстена е всеизвесетн факт и през който и клуб да минеш ти го казват всички.
Само твой "факт" е, че тия които ти го казват са "кретени".

Синът ти е на 15. Приготви се до няколко години и синът си да наречеш кретен, ако вече не си го направила.



Тема Re: Уникалнатанови [re: Ha живo]  
Автор Дама пика (брюнетка)
Публикувано16.02.12 23:29



За твое сведение, законът наистина е Закон за задълженията и договорите, а не както "колежката" ти смята, че е Закон за защита на потребителите.
Ако бяхте прочели поне едно законче в тоя живот, нямаше да ставате за резил постоянно
-------------------------------------
Може ли да не ме обсъждаш в постове, адресирани до друг?
Даже молба, въобще не ме обсъждай... нека запазим добрият тон в клуба...

ПП Самият модератор беше написал, че това, което е пейстнал е от ЗЗП...
А, това аз какво знам или незнам, просто не ти влиза в работата...
Благодаря предварително, за това, че молбата ми ще бъде уважена!
Хайде остани си със здраве!



Тема Re: Уникалнатанови [re: Дама пика]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано16.02.12 23:49



ПП Самият модератор беше написал, че това, което е пейстнал е от ЗЗП...


И заради една сгрешена буква в съкращението ти не можа да се усетиш, че материята в цитата му няма как да касае потребители? Уж си брокер, пък...


Отде да знам - то някои хора може и да не правят разлика между потребители и клиенти...

Виждаш само сламката, докато през това гредата те маа по главата




А, това аз какво знам или незнам, просто не ти влиза в работата...

Обсъждаме в темата брокерските "професионализъм" и "компетентност".
Щом като не се въздържа да пишеш в темата, ще търпиш и критики. Ако можеш. Патката не може, опитай поне ти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.