Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:48 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Колеги, извън София...нови  
Автор Желязната лейди (арви)
Публикувано31.01.12 19:28



някакъв нов начин на работа ли се очертава или това си е било винаги?
Наложи ми се да търся парцел в цяла България, някое забутано кътче в никому неизвестно село, но да е в регулация. Та...прегледах първо частните лица, извадих си няколко предложения и дотук нямаше никакъв проблем. За съжаление обаче, се оказа, че тези предложения не ми вършат работа.
Реших да мина на вълна колеги... отварям Стара Загора, избирам си агенция и звъня. Обажда се колежка, разказвам и какъв ми е проблема, че не познавам района, но имам клиент и изброих какво точно търсим. И оттук се започна одисеята, въпреки обещанията за съдействие, колкото вие сте ми се обадили, толкова и тя.
Звъня за конкретен парцел на колега, който едва говореше български. Той милия въобще и хабер си няма за какво става въпрос. Не само незнаеше какво продава, но ми отне точно 10 мин. да му чета дословно офертата от имот.бг. Накрая сладура зацепи и каза, че това е продадено още септември месец, но незнайно защо последната актуализация на тази оферта беше от края на декември.
Трета агенция... звъня и питам за дадена оферта... перфектно, този път имаше резултат... ниска цена, голям парцел, регулация, само за тази цел. Помолих за скица на имота и..... изненадааааа... каква ти регулация... поляна насред гората /това от снимките/ за ток и вода имам чувство, че там дори не са чували, а скицата е на земеделска земя ... не си спомням категорията при неполивни условия....
Сега, нека се уточня, не виня само колегите извън София, тук си имаме същите зрънца, но поне си се познаваме и знаем кой може да свърши работа и кой не, но не е ли редно, поне като работиш тази работа, някаква елементарна ориентация да имаш?
Далеч съм да виня всички колеги, но е редно тези които работят тази работа без желание и са го ударили само на печелбарство, да се замислят, че така просто не става....





Тема Re: Колеги, извън София...нови [re: Желязната лейди]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано31.01.12 19:55



Аз съм търсила точно парцели преди 1-2 години. Всички колеги бяха адекватни, посрещаха ни с клиентката на точно определените места, развеждаха ни, показваха ни, разказваха ни... поне 10 града сме обиколили, всяка събота и неделя ходехме. После и по телефона ми се обаждаха - какво става. Търсехме голям парцел с минерална вода - за СПА-хотел. После на клиентката й отказаха някви пари от няква програма и цялата афера заСПА...

Останах си с "Опознай родината, за да я обикнеш"...А син ми си остана с кефа от безконтролните почивни дни!

Но от колеги не мога да се оплача. И досега едната, от Пазарджик, ми праща разни нейни познати, които търсят квартира в София, или покупка.



Тема Re: Колеги, извън София...нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор Желязната лейди (арви)
Публикувано31.01.12 20:07



Ми явно аз съм карък... разказвам си абсолютно реално, с какво отношение ме посрещнаха... и аз се изненадах...



Тема Re: Колеги, в София...нови [re: Желязната лейди]  
Автор svestna (свестна )
Публикувано31.01.12 20:24



Ами, щот за комисиона от 200/300 лева, даже местен не би тръгнал, камо ли ти, да идваш от София

.... приемат офертата ти, като "пързалка"

П.П. са го ударили само на печелбарство, да се замислят, че така просто не става. ...леле, какво влияние ти е оказало клубчето

Редакция: хайде, офис в Стара Загора ....... имаш клубни връзки там, пробвай

"Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения"- Уил Роджърс

Редактирано от svestna на 31.01.12 20:35.



Тема Re: Колеги, в София...нови [re: svestna]  
Автор Желязната лейди (арви)
Публикувано31.01.12 20:37



Мила, остави клубчето... предполагам, че и ти си се сблъсквала с неадекватни колеги... Много пъти съм се чудила защо хората имат такова негативно отношение към нас, без да ни познават. Не може да има такова обслужване, поне аз не го приемам... Може и да греша... знам ли...
Парцелът е за стар клиент, който адски уважавам... и 50лв. да е комисионата, не мога да му откажа...
Остави другото, но наскоро ми се случи комисиона от 200Е, за продажба...толкова излязоха 3%...


ПП Вярно, бях забравила за "връзките"...

Редактирано от Желязната лейди на 31.01.12 20:40.



Тема Re: Колеги, в София...нови [re: Желязната лейди]  
Автор svestna (свестна )
Публикувано31.01.12 20:44



Имаш клубни връзки в Стара Загора - виж какъв жокер ти давам.



Моите сметки при 50 лева не излизат ... казвам си, не мога да свърша работа и толкоз! ... Комерсиална съм ........ не мога да бъда такава добра, като теб!


"Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения"- Уил Роджърс

Тема Re: Колеги, в София...нови [re: svestna]  
Автор Желязната лейди (арви)
Публикувано31.01.12 20:55



Приятелче ми е... а търсим парцел за 1000-2000лв.... кофти тръпка...
Хайде тогава с мен в Стара Загора... черпя кафе и кола...
Ама нека се позатопли де... сега не става... ще обиколим селата, ще потрошим някой чифт обувки и се връщаме.... а? Помисли!? Колата е от мен... ама ти ще караш, че на мен май ми е изтекла книжката...

и на кола не съм се качвала има-няма 5 години...
ПП Забравих да споделя, че ще си разделим комисионата... обещавам...

Редактирано от Желязната лейди на 31.01.12 20:57.



Тема Re: Колеги, в София...нови [re: Желязната лейди]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано31.01.12 21:26



Значи така, а? Тръгвате двете? Е, ходете си, а аз, като остана сама тук в София да брокерствам - целия пазар ще обера!




ПП - Заради един пълен член редактирам - глей ся На живо кво ша ма праи... добре, че тарти не е писала нищо - ще ме обвини, че съм преписвала от нея...


Редактирано от УниKaлнaтa на 31.01.12 21:40.



Тема Re: Колеги, в София...нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор Желязната лейди (арви)
Публикувано31.01.12 21:29



Уфффф.... Уни, днес само ме цакаш...


Клиентът ми взе - не ти стигна, сега и пазара искаш да ми отнемеш... уфффф



Тема Re: Колеги, в София...нови [re: Желязната лейди]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано31.01.12 21:36



Аз не ИСКАМ да ти отнемам нищо. Ти сама тръгваш по чукарите, а и Свестна взимаш - реалностите са такива - кой остане - той пИчели!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.