Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:45 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Уауунови [re: Желязната лейди]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано01.02.12 16:09



Май назад. Екскалибура също е много фешън.
Разминаването със сделките май е доста често срещано явление май, но ако има повече работа, не те е яд чак толкова. И кво щеше да прави тоя пич на тоя скъп имот? Ама Уни що съ ибаа, че продаваш само бараки и ефтинджоси?



ако искаш да се почувстваш звезда, сядай на елхата

Тема Re: Уауунови [re: шyндa]  
Автор Желязната лейди (арви)
Публикувано01.02.12 16:10



Ха ха ха..... неееееееееее... разбира се, че нямаше да получа 42000Е... комисионата пада, когато е такава голяма сделка... Там работих за 1% на страна, т.е. 14000Е, предварително уговорени с договори. Скараха се за изповядването. Собственикът не искаше да поеме половината от данъците и таксите...
Но, това беше през далечната 2007-2008г.





Тема Re: Уауунови [re: Желязната лейди]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано01.02.12 16:14



Ееех, 2007-2008 какви времена бяха само!


Тааа ти тогава купи колата от Светльо, нали?

ако искаш да се почувстваш звезда, сядай на елхата

Тема Re: Уауунови [re: шyндa]  
Автор Желязната лейди (арви)
Публикувано01.02.12 16:25



Защото, аз си обичам парцелите и къщите, но продавам всичко...
Знаеш ли какво съм забелязала, една сделка като се провали, винаги след нея идва следваща и т.н. По принцип никога не се ядосвам за провалена сделка... няма смисъл... провалила се е... гледам напред и това е...


Аз трябва да си направя на сайта едва рубрика - галерия продадени имоти... Няма да ти обяснявам какви схлупеняци са се продавали... там за да отидеш на оглед, трябва да си с каска, защото всеки момент може да се срути...
Вратата на един имот ми беше до раменете, а аз съм дребна, трябва да се наведеш яко за да влезеш, а стълбите бяха дървени пред разпад.... Купиха го едни от Благоевград за инвестиция, защото имаше земя към етажа... Техният адвокат ги посъветвал... това било имот с голямоооо бъдеще...



Тема Re: Информативно ще те хвана за косата.....нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано01.02.12 16:28



Заговорче, а?

........... участвам!

Много е твърд леда на "Ариана" .........

"Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения"- Уил Роджърс

Тема Re: Уауунови [re: шyндa]  
Автор Желязната лейди (арви)
Публикувано01.02.12 16:30



Ха ха ха........... кола е последното нещо което бих си купила....нямам никакъв интерес към тях.............нееееееее.... отдава ги под наем... с шофьор...





Тема Re: Уауунови [re: Желязната лейди]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано01.02.12 16:32



И аз обичам парцелите и къщите. Даже си мечтая да си живея един ден в една малка къщичка, някъде далече, в тихо и китно селце.


Хубаво правиш, че не се ядосваш. Това е позитивно мислене и със сигурност е по-добро от това да се ядосваш. Именно затова след пропусната сделка ти идва нова-успешна. Да, то с имотите какви ли не куриози се случват...абе пазар - непредвидима история.

ако искаш да се почувстваш звезда, сядай на елхата

Тема Re: Уауунови [re: Желязната лейди]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано01.02.12 16:34



И правилно. Най-тъпо е да си продадеш недвижимия имот и с парите да си купиш движим(ти не ме глей мене с обявата

)

ако искаш да се почувстваш звезда, сядай на елхата

Тема Мда,нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано01.02.12 16:35



тая година плачът на брокерите почва по-рано





Тема Re: Те така.....нови [re: шyндa]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано01.02.12 16:41



Аз съм по движимостите







"Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения"- Уил Роджърс


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.