Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:13 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Нормално ли е...нови  
Автор лият л ()
Публикувано14.12.11 12:52



банката да ми иска удостоверение за брак на починали родители, като тяхната смърт е настъпила около 1995г., а брака им е от 1947г.?





Тема Re: Нормално ли е...нови [re: лият л]  
Автор Малкият орел ()
Публикувано14.12.11 12:56



Сори, но това име дира ми го изтипоса....





Тема Re: Нормално ли е...нови [re: лият л]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано14.12.11 13:02



На чие име е имота, за който става дума? ВЪЗМОЖНО Е банката да иска да разбере дали той е бил съпружеска общност, при това положение има значение какви наследници са оставили родителите Ви. Вероятно ще поискат и удостоверения за наследници на родителите Ви. (Може да има някое признато извънбрачно дете - наследник, или дете от предишни бракове).

Мнението е НЕКОМПЕТЕНТНО.



Тема Re: Нормално ли е...нови [re: Малкият орел]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано14.12.11 13:04



Хе-хе... ти ли си, слънце... Аз пък се забързах да те "взаимопомагам"... Така е с имената - аз затова не смея да махна тази табела - кой-знае какво ще се случи с ника ми!

Макар, че... от 47 година...хм...

Върви при нотариуса по сделката. Възможно е той да има друг поглед върху нещата и тогава ще го накараш да им скръцне със зъби.

Редактирано от Oщe пo yниKaлнa на 14.12.11 13:08.



Тема Re: Нормално ли е...нови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор Малкият орел ()
Публикувано14.12.11 13:23



Абе, нагледах се на глупости тези дни... имаме си удостоверение за наследници, с едни и същи лица. Понеже мъжът умира първи, в удото за наследници я има и жена му... и си пише... съпруга!
А Договора е на името и на двамата...



Тема Re: Нормално ли е...нови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор Малкият орел ()
Публикувано14.12.11 13:49



Да бе, ще вървя при нотариус... ей сега...
Ако ни откажат кредита, ще искам писмен отказ с мотивите за отказа... пък да видим!
Банки колкото щеш... ще вървим в друга... имаме време...





Тема Re: Нормално ли е...нови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор o.kiss (непознат )
Публикувано14.12.11 15:42



Пак не си разбрала, и пак трябва да ти се обяснява.
Ясно е на всички, че мненията ти са некомпетентни. Не е необходимо изрично да го обясняваш.
Идеята е въобще да не даваш мнение по проблемите свързани с недвижими имоти.
Ако някой пита нещо за техника на огледите, виж тогава може.
Анадъмо ?



Тема Re: Нормално ли е...нови [re: лият л]  
Автор Малкият орел ()
Публикувано14.12.11 16:38



Погледнете само за какво става въпрос....






Тема Re: Нормално ли е...нови [re: o.kiss]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано14.12.11 17:05



Пак не съм разбрала? Очевидно. Ама и ЮРИСТИТЕ на банката май не са разбрали. Нещо за тяхното образование да кажеш, или за компетентността им? Айде, ние нямаме образование и нищо не разбираме, а те?



"Идеята е въобще да не даваш мнение по проблемите свързани с недвижими имоти."

Ми...всеки си има идеи. Демокрация е.


Редактирано от Oщe пo yниKaлнa на 14.12.11 17:21.



Тема Re: Нормално ли е...нови [re: Малкият орел]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано14.12.11 17:11



Е, щом ги има тези документи, не виждам какво още трябва да искат. Но - добре че клиентите ти са склонни да сменят банка. Щото понякога "ТАЗИ" им е най-изгодна и тогава се тръгва по мъките...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.