Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:16 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема България сред най-лошите имотни пазари  
Автор KoндЮ oт CлиeнМодератор (napalmoff )
Публикувано31.12.11 20:06






В сравнение с предкризисния период, цените на недвижимостите са се понижили със 60%. На второ място се нарежда Кипър.

От Colordarcy обясняват, че дори и едни от най-големите инвестиционни компании в света, които са планирали да строят в страната, се изтеглят.

Основната причина е тежката икономическа ситуация в Гърция. Южната ни съседка заема трето място в класацията като държава, в която от покупката на жилище или къща може само да се загуби.

България е четвърта в класацията на държавите, в които не е изгодно да се купуват имоти. От Colordarcy припомнят, че по време на възхода на пазара държавата ни е била популярна сред британците като „Новата Испания”. Днес цените продължават стремглаво да падат, а пазарът е доминиран от руски купувачи.

Експертите от британската консултантска компания обясняват, че много британци, купили у нас имоти, се намират в капан. За 2011 г. цените са се понижили с 11% и няма никакви индикации, че в скоро време ще бъде достигнато „дъното”. От Colordarcy предупреждават британските инвеститори, че у нас се наблюдава силен спад в търсенето и ако са купили имоти с инвестиционна цел или възнамеряват да го правят, ще им е трудно да ги продадат. Също така много български строителни фирми не могат да продадат вече построените апартаменти. Петата позиция в класацията на най-лошите имотни пазари е за Чехия. Там високите цени, свръхпредлагането и ниската доходност се превърнаха в истински кошмар за английските предприемачи.


Аз бих добавил сам, че дъното е стигнато... Само, че е тинесто



Тема Re: България сред най-лошите имотни пазаринови [re: KoндЮ oт Cлиeн]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано31.12.11 20:11



Наш любимий моде, честита ти Коледа, приятно посрещане на Новата година и бъди все така мъдър и справедлив през 2012,




а също така - МНОГО, МНОГО ЗДРАВ, щастлив и успешен - ти и цялото ти семейство!



Тема Re: България сред най-лошите имотни пазаринови [re: KoндЮ oт Cлиeн]  
Автор Новогодишен снежец (пухкав)
Публикувано31.12.11 20:32



Това не ми е достатъчно, за да ме обедиш... я, сядай и до утре вечерта няма да ставаш.

Искам да поровиш и да изровиш, и да ми направиш пълен анализ за имотния пазар в България. Можеш да използваш нета, учебниците и всякаква литература. Важен е срока, до утре да си готов...

ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА! ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ НА ТЕБ И ЦЯЛОТО ТИ СЕМЕЙСТВО!



Тема мда,нови [re: Новогодишен снежец]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано01.01.12 17:39



готвенето на зайци ти дойде преко сили и вече изперка. Да не си имала само двойки в техникума си по хранене?



Редактирано от Kirosviniata на 01.01.12 17:39.



Тема Re: мда,нови [re: Kirosviniata]  
Автор Hoвoгoдишeн cнeжeц (пухкав)
Публикувано01.01.12 18:22



Ч.Н.Г. и на теб! Много здраве, щастие и успехи!




ПП Техникумът по хранене още го карам, но явно се справям добре, защото живата реклама е мъжа ми... взех го 60кг. в момента е над 100кг. Явно съм отличничка...



Тема Re: Честит имен ден, Веско!нови [re: KoндЮ oт Cлиeн]  
Автор Hoвoгoдишeн cнeжeц (пухкав)
Публикувано01.01.12 18:26



Пожелавам ти, да ти е живо и здраво името! Много успехи и късмет! Много здраве на теб и цялото ти семейство! Искрени пожелания за сполука в чужбината!



ПП Ч.Н.Г!



Тема Re: България сред най-лошите имотни пазаринови [re: KoндЮ oт Cлиeн]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано01.01.12 18:43



"Там високите цени, свръхпредлагането и ниската доходност се превърнаха в истински кошмар за английските предприемачи. " - какво общо имат обикновените семейства, които търсят жилище за себе си с някакви си търгаши, пък били те и Английски?В този ред на мисли, по-добре е, че ги няма подобни тук.

"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "


Тема Явнонови [re: Hoвoгoдишeн cнeжeц]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано01.01.12 21:10



е свинче - факти, а не измислици



ПП: карай го техникума, все пак това е отлична брокерска квалификация



Тема Re: Явнонови [re: Kirosviniata]  
Автор Hoвoгoдишeн cнeжeц (пухкав)
Публикувано01.01.12 21:29



Когато фактите говорят, нали знаеш кои мълчат...

?
Ми карам го /техникума/ и не се оплаквам.. добре ми е.. за брокерска незнам, но за семейната е полезна тази квалификация. Ако искаш може да ти дам рецептата... пълнен заек с червено вино...мммм страхотен!



Тема Re: България сред най-лошите имотни пазаринови [re: KoндЮ oт Cлиeн]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано01.01.12 22:33



За 2011 г. цените са се понижили с 11% и няма никакви индикации, че в скоро време ще бъде достигнато „дъното”.


Време беше експертите да го забележат и да се даде гласност, че цените на имотите в България спадат постоянно и дъното им е далеч.

Защото нашите брокери са си заровили главите в пясъка и все тръбят за увеличения "през следващата година".
И добавят, че отлично познавали пазара. Дръжки.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.