Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:31 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Препоръчайте ми читава агенция в Пазарджик  
Автор Пcyвaч (хлевоуст)
Публикувано07.11.11 18:20



Има един парцел край шосето за Пловдив (30 дка) дето се продава. За тая работа си трябва местна агенция, която да знае местния пазар.

P.S. Специално за Уни:

Сега съм в ролята на продавач и с удоволствие ще платя комисиона на АНИ

. Но ми трябва читава агенция.

Ярослав Хашек е най-великият писател

Тема Re: Препоръчайте ми читава агенция в Пазарджикнови [re: Пcyвaч]  
Автор ар (нуво)
Публикувано07.11.11 21:54



Я, дай пояснение... какво разбираш под читава агенция?



Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни.

Тема Ако не разбирашнови [re: ар]  
Автор Пcyвaч (хлевоуст)
Публикувано07.11.11 23:55



какво значи "читава агенция", няма смисъл да ми отговаряш



Ярослав Хашек е най-великият писател

Тема Re: Ако не разбирашнови [re: Пcyвaч]  
Автор ар (нуво)
Публикувано08.11.11 00:18



Аз разбирам, но ти дали знаеш какво искаш?
Няколко съвета...
Отваряш нета и виждаш АНИ-тата в този район. Обаждаш се на две три и слушаш внимателно каква услуга ти предлагат. А, ето, ти какво трябва да поискаш от тях:
1. Реклама на имота във всички водещи сайтове. Хубаво е да се хване и текущата реклама /вестници и списания/
2. Твърдо фиксирана цена на имота / това да ти го пускат имота с 50Е нагоре или надолу от твоята цена, не ми се вижда коректно/
3. Задължително трябва да им представиш скица на имота. Ако АНИ не ти поиска скица на имота или не пожелае да го види, въобще не се занимавай с нея.
4. Уговаряте се и за комисионата, за да няма после изненади...
Показваш им имота и ги задължаваш да ти се обаждат или само като има реален клиент или при всеки оглед /това е твой избор/. Трябва обаче поне веднъж месечно да се чувате, за да разбереш, дали въобще е имало интерес.
Успех!

Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни.


Тема Re:Струва ми се........нови [re: Пcyвaч]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано08.11.11 14:13



Струва ми се, че този парцел е "постоянен участник на пазара за недвижими имоти"

, може и да бъркам ............... Ако е същият имот, читава агенция няма!

П.П. Ти, този с колежката с "прекрасния" апартамент в Борово ли беше?!



Тема Нещо май сънувашнови [re: svestna]  
Автор Пcyвaч (хлевоуст)
Публикувано08.11.11 15:46



Парцелът не е обявяван никъде. Собственост е на майка ми, вуйчо ми и един техен братовчед.
Не съм "колега".

P.S. Ако се разровиш в тоя форум доста назад, ще видиш че съм физическо лице, което няма нищо общо с НИ. В тоя форум съм писал единствено и само на тема анти-АНИ и имам доста спорове с Уникалната. Единственият ми опит в областта на НИ е, че през 2002 си купих апартамент. Та тогава се сблъсках с българските АНИ и още ми държи влага.

Ярослав Хашек е най-великият писател


Тема Re: Вярно е.......нови [re: Пcyвaч]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано08.11.11 17:19



Сбърках с парцела ... извинявай! Има парцел с подобни параметри, който се продава с години и за да не го "бъркат" и други

оферирай твоя по подходящ начин

П.П. А относно миналите постове, да ти си точно този, чиято приятелка или колежка даваше под наем "прекрасен" апартамент на първи етаж в Борово! Никъде не съм твърдяла, че имаш нещо общо с НИ или пък с АНИ! Това, че ти така си го разбрал си е лично твоя работа




Тема Така съм го разбрал,нови [re: svestna]  
Автор Пcyвaч (хлевоуст)
Публикувано08.11.11 18:00



защото си си позволила да добавиш думите "прекрасен", "на първи етаж" и "в Борово" и реших, че ме бъзикаш като да съм "маскиран" брокер. В посочения от теб линк никъде ги няма тия думи. Не знам откъде ги измисли. Така че не съм аз този с "колежка която дава под наем прекрасен апартамент в Борово" Аз съм този, чиято колежка даваше под наем апартамент и се разправяше с нахални АНИ.

Както и да е, сега вече си наясно кой съм и какво искам.

Редактирано от Пcyвaч на 08.11.11 18:05.



Тема Re: Препоръчайте ми читава агенция в Пазарджикнови [re: Пcyвaч]  
Автор dated (незапознат)
Публикувано08.11.11 18:03



http://www.*******.bg/l_bg/?s=20

Линкове с реклами на лични

Редактирано от KoндЮ oт Cлиeн на 09.11.11 20:01.



Тема Re: Я, виж, ти как ме разбранови [re: svestna]  
Автор ар (нуво)
Публикувано09.11.11 11:25



Аз затова го опитах, какво значи според него читава агенция? Ако на земеделска земя сложи 100Е/кв.м., познай, колко "читави" агенции ще го продават.....
Добро утро, колежке, радвам се да те видя............



Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.