Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:28 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: Понеже НА ЖИВО се спотайва - да питам в ефир:нови [re: Ha живo]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано20.09.11 10:37



Накараме да се върна да си чета мнение от преди доста време, за да разбера, за какво ми отговаряш...


На живо, на думи е лесно, всеки е перфектен, всеки е безкористен, всеки е велик... но делата какви са?
Нима ще отречеш за полицаите, които изкачат като зайци от храстите?
Нима ще отречеш, че няма корупция?
Хайде пак въпросче... ти след като се занимаваш с имотни измами, има ли измами без участието на адвокат? Говоря за организирани измами... Няма нали...?
Пак ти казвам, а твое право е, дали ще се съгласиш с мен... не е важно колко регламентирана и контролирана е работата ти, а до човека, който я извършва... има хора и хора...
ПП аз в 6.30ч. мога да стана само, ако детето ми е първа смяна...



Тема Re: Понеже НА ЖИВО се спотайва - да питам в ефир:нови [re: arrvv]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано25.09.11 21:24



Хайде пак въпросче... ти след като се занимаваш с имотни измами, има ли измами без участието на адвокат? Говоря за организирани измами... Няма нали...?

1. Не се занимавам с имотни измами.




2. Мноооого от измамите са без участие на юрист. Мое мнение.

А такова животно като "организирана измама" нЕма. По правило измамата е умишлена, разбирай че налице е бил замисъл, подготовка и т.н., независимо колко и какви хора са участвали в изпълнението.
Ти вероятно имаш предвид "измамите", за които от време на време се шуми из медиите и придобиват публичност. Да - при тях твърде често участват юристи и брокери.

Всъщност - какъв точно ти е спора?



Тема Re: Само да попитамнови [re: yниKaлнa]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано25.09.11 21:29



Ето, че с блага дума успях - не си ме потърсила нито веднъж за тези шест дни.
Благодаря за разбирането - почивката е за да си почине човек, все пак.
Спокойна вечер ти желая!





Тема Re: Понеже НА ЖИВО се спотайва - да питам в ефир:нови [re: Ha живo]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано25.09.11 21:40



1. Не се занимавам с имотни измами.
-------------------------------------
Работата ли си смени?



Моят спор ли? Нямам такъв... просто с две думи исках да кажа, че не зависи толкова колко регламентирана е работата ти, колкото от това, какъв човек си...и то в частност не ти, а по принцип...
Уфффф пак брокерите ти са в устата...
Хайде да помогнеш.. търся къща около София за около 55000Е, да е сравнително нова, с две спални, кухня и санитарен възел и да има поне 400кв.м. двор. ... Идея? Или комшия който да продава?



Тема Re: Понеже НА ЖИВО се спотайва - да питам в ефир:нови [re: arrvv]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано25.09.11 21:58



исках да кажа, че не зависи толкова колко регламентирана е работата ти, колкото от това, какъв човек си...и то в частност не ти, а по принцип...


Това цялото ще си го запиша някъде.


Нали това се опитвам да кажа вече няколко пъти - много от брокерите, да не казвам повечето - са алчни и "моралът" им се диктува от лакомията.



търся къща около София за около 55000Е, да е сравнително нова, с две спални, кухня и санитарен възел и да има поне 400кв.м. двор. ... Идея?

Ако се разтърся из сайтовете за имоти, все ще ти намеря нещо. То, комай, и брокерите там търсят предимно.



Тема Re: Понеже НА ЖИВО се спотайва - да питам в ефир:нови [re: Ha живo]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано25.09.11 22:13



Нешо си кисел...

или просто съм забравила, колко безумно си сериозен и отговорен...
Благодаря, за инфото, но нета не ми върши работа... явно ще си направя разходка по селата тези дни...



Тема Re: Само да попитамнови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано26.09.11 08:38



Ето, че с блага дума успях - не си ме потърсила нито веднъж за тези шест дни

Надявам се (заради теб и заради тези, които са били с теб тези 6 дни), че си го вдигал успешно и без моята помощ.



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Понеже НА ЖИВО се спотайва - да питам в ефир:нови [re: Ha живo]  
Автор imotko (непознат )
Публикувано17.10.11 12:55



Време е да разберете, че с общи приказки не става. Трябва компетентност, трябва да се чете, да се знае, да има рутина, и най вече - да не лъжете клиентите. Обичайното брокерско оправдание го знаем всички - той клиентът, видиш ли, сам си взимал решението за сделка. Еххх... Решението е волеви акт и определено се предшества от един вътрешен процес на осмисляне, в който голям принос имат напътствията на брокера, пример - купувай, още двама чакат отпред с парите и др.под. откровени лъжи. Тъпото в ситуацията е, че баламите са много.
Ако това не ти стига, разходи се из Черните списъци или клуб Право и чети и там мнения от прецакани клиенти.

Не ти ща извинението. Извини се на всички, които си прецакал със съветите си да се загробят с кредити по време на кризата, не на мен.

--------------------
Не си адвокат, не си юрист, какъв си бе смотльо ? Че Гевара за клиентите ? Само тъпак може да ти се връзва за това, че ти имаш някаква незнайна професия, която упражняваш защитавайки клиентите и поправяйки брокерски грешки , без да си адвокат. Въбразяваш си, че си важен, че нещо зависи от теб, ти си клонинг на модчето - комплексарче и нищо повече.



Тема Re: Понеже НА ЖИВО се спотайва - да питам в ефир:нови [re: imotko]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано17.10.11 19:27



На пенсионна възраст стана, а все още се държиш като сърдито детенце и хленчиш по клубовете, мишкувайки като партизанин.


Поздравления за брокерът с най-много никове и доживотен бан.

spgufi2
Веско Василев
filp filipov
Малкият Иванчо
imotko

и други...

Здравей, глупи!




Тема Re: Понеже НА ЖИВО се спотайва - да питам в ефир:нови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано17.10.11 19:54



Е, не си наред с анализаторските способности. Язък - би трябвало да имаш повече нюх за тези неща...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.