Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:16 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Офф... уточнениенови [re: Ha живo]  
Автор !Roxana! (член)
Публикувано28.08.11 02:01



Е, ясно е, че не си зимал




Иначе нямаше да се хващаш за думата, а първосигнално щеше да хванеш коефициента или марката на бетона



Тема Re: Офф... уточнениенови [re: !Roxana!]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано28.08.11 02:52



Иначе нямаше да се хващаш за думата, а първосигнално щеше да хванеш коефициента или марката на бетона

Това не се учи в съпромат.
А за твоя блок проверих и се оказа, че панелите са с 14 см. носещ елемент. Айде мерси, задръж си я тая кула от карти.



Тема Re: Офф... уточнениенови [re: Ha живo]  
Автор !Roxana! (член)
Публикувано28.08.11 02:54



Нищо не си проверил. Не знаеш за кой блок иде реч тука




Понеже са строени по различни петна, и по различни години, е казвам ти, некои даже ги нема по картата....


КАЗВАМ ТИ, ГЛУПОСТИ ГОВОРИш!!!!!



Тема Re: Неграмотен въпрос:нови [re: Ha живo]  
Автор !Roxana! (член)
Публикувано28.08.11 02:59



Тенк ю, мило другарче...




Мноу си мил...как я правиш тая раота?



Тема Re: Офф... уточнениенови [re: !Roxana!]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано28.08.11 03:00



некои даже ги нема по картата....

Бели петна...





Тема Re: Един Мъж ми Казанови [re: !Roxana!]  
Автор dated (незапознат)
Публикувано28.08.11 07:45



Абе не е на баба ми хвърчилото, защото не аз съм продавача. Един колега я купи, та затова пиша, че Един Мъж ми Каза...



Нарочно не хвалих описанато жилище. Само споменах, че става за нормално обитаване и на практика няма нужда от ремонти.

59,хх кв. м. - 31000 Е.

Я кажи гарсониерката ти колко кв. м. е, ама точно, а не приблизително.
И друго, което не споменаваш - има ли тераса и ако да, колко голяма е тя? Има един такъв модел в 8 етажните блокове без тераса, среден апартамент, 46 кв.м...

Успех при пазарлъците!



Тема Re: Неграмотен въпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор Hani_G (новак)
Публикувано28.08.11 08:27



50кв. * 500€ = 25000€ това е абсолютния таван който може да се вземе за тази панелка.... ако се намери шаран обаче, което е много трудно, продайте сега, за да не подарявате утре.....след една година цената ще е 20000€.



Тема Re: Офф... уточнениенови [re: !Roxana!]  
Автор ФAKЛИЧKA (fuego)
Публикувано28.08.11 12:52




Стар панел? панелите имат гаранция от 100 години!

Грешка, 30 години им е гаранцията



Ако искам да видя пеперуди, трябва да изтърпя две-три гъсеници...

Тема Re: Офф... уточнениенови [re: !Roxana!]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано28.08.11 14:02



Ти май не разбираш това, което четеш. Чуждите мнения ги четеш както ти е удобно.

Проблемът с новата тухла никак даже не сме го "изяснили по-горе". Просто изразихме наши мнения относно тези два вида строителства. ОБАЧЕ - първо - нашите мнения ИЗОБЩО не определят пазара. И второ - ако препрочетеш по-внимателно - ще видиш, че аз давам превес на панелните жилища по няколко показатели - като големина на стаите, отстояния между блокове, зеленина и паркоместа. Но НИКОГА не съм казвала, че панелът трябва да е (или че Е) по-скъп или толкова скъп, колкото новата тухла. Най-многото, което мога да кажа е, че при еднакви квадратури, написани в нотариалния акт - панелното жилище е ПО-ГОЛЯМО, и ПО- ЕВТИНО. Затова, когато купувачите имат лимит на парите, и той не е голям - първо обикалят новите тухли, после се ужасяват от размерите и кривотиите им, и накрая много от тях купуват панел - по-голям и по-евтин.

Опитвам се най-подробно и човешки да ти помогна, като ти обясня РЕАЛНИ неща, а не фантасмагории.. Апартаментът си няма как да го продадеш за повече от 30-32 000 евра. А за 32 000 трябва да почерпиш яко.

ПП - И какъв е смисълът да даваш на въпроса си определението "неграмотен", а когато някой се опита да те "ограмоти" - да спориш с него най-ожесточено и да налагаш собственото си неграмотно мнение? Или може би си дошла да ни ограмотяваш по ценовите въпроси в България?



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от yниKaлнa на 28.08.11 14:07.



Тема Re: Неграмотен въпрос:нови [re: Hani_G]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано28.08.11 20:50



Както винаги малко се унесе...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.