Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:20 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема 2000 евро на кв.м.нови  
Автор heterto (търсещ)
Публикувано07.08.11 22:55



търся си апартамент в софия, на отлична локация (като за софия), отлично строителство (като за българия), по възможност напълно завършен (защото не ми се занимава с майстори и прочее). готов съм да платя и по 2000 евро на кв.м. (примерно, не казвам, че би си струвало реално). въпреки това една сюрия брокери до момента не можаха да ми предложат нищо смислено. винаги има някакви огромни компромиси. брокерите ли са некадърни или наистина в софия НЯМА читави неща в т.нар. висок сегмент??



Тема Re: 2000 евро на кв.м.нови [re: heterto]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано08.08.11 00:20



една сюрия брокери до момента не можаха да ми предложат нищо смислено.

Ей това не мога да го повярвам! Откъде ги намирате тези брокери - не знам...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: 2000 евро на кв.м. [re: heterto]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано08.08.11 00:21



На колко огледа си ходил?



Тема Re: ами все препоръчани!нови [re: yниKaлнa]  
Автор hetero (търсещ)
Публикувано08.08.11 10:56



не съм специалист по пазара на НИ, еле пък брокерите



ако имаш идея, предложи



Тема Re: десетки!нови [re: arrvv]  
Автор hetero (търсещ)
Публикувано08.08.11 10:57



от доста време търся, понеже не бързам, а не ми се правят големи компромиси. така че доста съм пообиколил. дето се вика, може да ме изпиташ

само не забравяй - говорим за наистина стойностни имоти, които си струват посочената цена!



Тема Re: десетки!нови [re: hetero]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано08.08.11 11:21



Знаеш ли, въпросът ми беше чисто любопитство, в смисъл, когато ти ходиш на огледи с даден брокер и в момента на огледа ти казваш, какво не харесваш и с какво не би направил компромис. И така нещата започват да се отсейват и накрая намирате наистина твоят имот.
Значи критерият, който си задал за търсене е много общ. Моята представа за качествено строителство и добра локация за имот който струва 2000Е/кв.м., надали съвпада с твоята представа.
Започва се първо с локацията, рисуваш образно каре от улици и блокове и казваш къде искаш да се намира твоя апартамент.
После... тръгваш с желанието си за тип и година на строителство. После излиза въпроса за състоянието, етажа и всички останали подробности.
ПП Много далеч съм от мисълта да те изпитвам... вярвам ти... човек, който не бърза-избира, въпроса е да знаеш какво точно търсиш...





Тема Re: ами все препоръчани!нови [re: hetero]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано08.08.11 13:10



ако имаш идея, предложи

-------------------------------------------------------
Мога да ти предложа поне 10 идеи. Идеи искай от мен!



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: ами явно...нови [re: arrvv]  
Автор hetero (търсещ)
Публикувано08.08.11 17:52



трябва някой по-търпелив брокер. че повечето, като няколко пъти ме водят тук и там, и аз им кажа, че не става, се отказват и не се обаждат повече дори





Тема Re: давай идеи!нови [re: yниKaлнa]  
Автор hetero (търсещ)
Публикувано08.08.11 17:52







Тема Re: ами явно... [re: hetero]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано08.08.11 23:14



Въпросът според мен не е до търпение, а до това самият ти да си наясно какво искаш и търсиш. Пожелавам ти успех... и дано след извесно време се похвалиш, че си горд новодомец в идеалния имот.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.