Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:30 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: къде е това?нови [re: hetero]  
Автор filp filipov (непознат )
Публикувано21.08.11 17:02



Опознай Родината, за да обикнеш.... София.



Тема Re: 2000 евро на кв.м.нови [re: filp filipov]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано21.08.11 23:41



Пич, не се обиждай, но съм посещавал доста кооперации в района, по гнусно е сигурно само във Факултето. Мястото е много хм.... централно наистина, но сградния фонд определено не ме привлича по никакъв начин. Бих дал 2000 евро на квадрат, но да е за нещо дето си залужава, щото няма да живея в района (колкото и да е хубав), а в дадена къща/апартамент в него. Надявам се да разбираш гледната ми точка...



Тема Re: 2000 евро на кв.м.нови [re: Blake]  
Автор filp filipov (непознат )
Публикувано22.08.11 08:13



Блейк, вероятно се сещаш, че и аз ъм посещавал много сгради в района, явно имаме различен критерий за понятието "гнусно", такова нещо не съм видял там. Имаш право на различно мнение, но след като толкова години това е най - скъпият район в София, как смяташ, има ли защо ?



Тема Re: 2000 евро на кв.м.нови [re: filp filipov]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано22.08.11 10:21



Предполагам и на тебе ти е известен факта, че не винаги най-скъпото е най-качествено. История познава достатъчно изключения.
Щом ти харесва - не мога да те виня. Аз лично не мога да приема да живея в сграда отпреди 60-70+ години, без асансьор, населена със злобни бабички, с ужасна поддръжка на етажната собственост и разпределение на апартамента от миналия век. Немаловажен е факта, че се намират в най-голямата гмеж, най-тесните и задръстени улички с никакво място за минаване и особено паркиране. Ще кажеш - ами в центъра е. Искаш ли аз да ти кажа, че последния път, когато съм бил в центъра, е било преди 2 месеца за 10 минути точно, и че тази локация изобщо не ме привлича по никакъв начин?
Бих дал повече пари за място, което е зелено, спокойно и тихо, модерно и съвременно. Нещо в покрайнините на града, но не в сегашните покрайнини - Симеоново, Драгалевци и Бояна, които са символ на простащината, мутробарока и селянията като цяло. Но псевдоаристократизма на т.нар. "кореняк-софиянци" (живущи в на-скъпия район) ме отвращава също толкова...



Тема Re: 2000 евро на кв.м.нови [re: Blake]  
Автор filp filipov (непознат )
Публикувано22.08.11 11:45



Много е субективно всичко, което си написал, дали най - скъпото е най - качествено също зависи от гледната точка, а това -" злобни бабички, с ужасна поддръжка на етажната собственост и разпределение на апартамента от миналия век. " ще го подмина усмивка, защото злобни хора има и във вашия вход вероятно, колкото до паркирането, нямам случай да съм паркирал в хола, винаги има място. Кореняк офиянец съм и не се срамувам от това, даже и да те отвращавам.



Тема Re: 2000 евро на кв.м.нови [re: filp filipov]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано22.08.11 12:22



жив и здрав да си тогава, живей си щом те кефи. Ама да знаеш, че не за всички, които не харесват там, където живееш, гроздето е кисело.

За злобните хора - може и да има един-двама в нашия вход, но общо взето средната възраст така на око е около 35 години, което никак не мога да го кажа за района, който рекламираш, колкото и да ти е смешно.



Тема Re: 2000 евро на кв.м.нови [re: Blake]  
Автор filp filipov (непознат )
Публикувано22.08.11 15:05



За мен няма значение средната възраст на хората в блока, моята среда е друга, но както и да е, не знам защо смяташ, че да общуваш с 35 г. е много хубаво и какво против имаш по-възрастните ?



Тема Re: 2000 евро на кв.м.нови [re: filp filipov]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано22.08.11 15:15



Мога да ти изредя поне 20 причини защо предпочитам да общувам с по-млади. Против възрастните като цяло нямам нищо, против съм (както вече споменах) "псевдо-интелигенцията", населяваща предимно "твоя" район.
Но мисля да не отегчаваме публиката тук, предполагам няма да постигнем консенсус така или иначе





Тема Re: 2000 евро на кв.м.нови [re: filp filipov]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано22.08.11 19:31



Да се намеся нетактично в диалога ви - в старо жилище ли живееш на Марин Дринов? Щото там има и новички...



Така и не разбрах всъщност - Блейк протестира срещу мястото, или срещу кооперациите?

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: разпределенията... [re: hetero]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано22.08.11 22:54



Брокерите не могат да плачат - те са професионалисти.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.