Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:53 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Наем 3 - пазете се от такива брокери!!! (мод)нови [re: Ha живo]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано28.07.11 00:40



- Ъъъ, не зная откъде копи/пействаш, ама за втори път пишеш "косумативи". Влез си там в основния документ и вкарай още една буква
---------------------------------------------

........ разлях си вода на компа и Н,Л и К ми заяждат, натискам по няколко пъти и явно пропускам букви....не пействам.. дефект в клавиатурата, утре ще махам бутоните и ще чистя.... но до утре може и да пропускам някоя и друга буква...



Тема Re: Наем 3 - пазете се от такива брокери!!! (мод)нови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано28.07.11 00:45



Начи... Дотоворът не се разваля сам. Виновната страна се предизвестява както си му е ред и след изтичане на срока вече може да се говори за освобождаване на имота.

-----------------------------------

Да бе... а ако в договора има клауза:

4 . При неспазване на задълженията по т.ІV от този договор от страна на НАЕМАТЕЛЯ в рамките на 1 месец, (касае редовното плащане на наема - моя бележка) НАЕМОДАТЕЛЯТ има право да прекрати едностранно договора без предизвестие, освен ако страните не постигнат писмено взаимно съгласие за неизпълнените задължения.

??

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Наем 3 - пазете се от такива брокери!!! (мод)нови [re: arrvv]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано28.07.11 00:50



Н,Л и К ми заяждат, натискам по няколко пъти и явно пропускам букви...


Пробвай да подържиш клавиатурата в хладилника тая нощ. Няма да навреди. Едно време съм пробвал с електронна игра след намокряне и се оправи.
А ако има нещо спешно за писане - прави копи/пейст на тия букви от друг текст на екрана и ги вмъквай в твоя текст, примерно от тук:

Н н
Л л
К к



Тема Re: Наем 3 - пазете се от такива брокери!!! (мод)нови [re: yниKaлнa]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано28.07.11 00:53



Прекалено много Google и твърде малко практика имаш. Само това ще ти кажа.
Приятна вечер!





Тема Re: Наем 3 - пазете се от такива брокери!!! (мод)нови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано28.07.11 00:54



Лелеееееееее, какви мир и любоФ царят тази вечер! Химия прехвърча помежду ви! Ей това се вика взаимопомощ!! (щото не е консултация, де...)





"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Наем 3 - пазете се от такива брокери!!! (мод)нови [re: Ha живo]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано28.07.11 00:56



Стига, не ме карай лаптопа да го вкарвам в хладилника.. вярно, че грее в тези горещини, ама...

...
Ще се оправи... имало е и по-трагични моменти... например с кафе с доста захар... докато свалих всичките бутончета и ги изчистих зор видях... но се оправи.. той си ми е 3 годишен ветеран и много си го обичам, не го сменям за нов... а пък на него имам и около 600 игри......



Тема Re: Наем 3 - пазете се от такива брокери!!! (мод)нови [re: yниKaлнa]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано28.07.11 01:01



ехеееее.... не така... моля те... не ме вкарвай в приключения и филми...

.. приеми го като добро поведение и взаимопомощ... какъвто е клуба... и без намеци моля...



Тема Re: Наем 3 - пазете се от такива брокери!!! (мод)нови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано28.07.11 01:03



Не е гугъл. Просто последвах твоите съвети и ПРОЧЕТОХ ВЪПРОСНИТЕ КЛАУЗИ ОТ ВЪПРОСНИЯ ЗАКОН ОТ ТВОЯ ЛИНК (без да го крия

)

Ама май по-добре от теб съм ги прочела!

Може да питаш в лекса как се тълкува чл. 232 от ЗЗД

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Наем 3 - пазете се от такива брокери!!! (мод)нови [re: arrvv]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано28.07.11 01:05



Въх! Ти пък взе, че се изчерви...




Позволи ми да съм доста подозрителна, когато бойни врагове си дават битови съвети най-миролюбиво! (Мъж ти сигурно предремва, иначе надали би приел спокойно подобно поведение...)

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Наем 3 - пазете се от такива брокери!!! (мод)нови [re: yниKaлнa]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано28.07.11 01:16



Уффф, аз нямам бойни врагове... знаеш, че не съм агресивна и знаеш, че мразя дразгите и разправиите... не съм и злопаметна... знаеш с Абаторе какви бяхме тук и какви сме сега... той ми е едно много точно приятелче...в истинския смисъл на думата...
А колкото до мъжа ми... мила, за 15 години никога не ме е ревнувал, защото просто е нямал повод за това.

... познава ме доста добре и знае, че, аз съм си аз... емоционална, приказлива/доста пъти повече говоря отколкото мисля/ и доста неуправляема, когато някой ми налага воля...... но знаеш ли някак не обичам намеците... ... така че хайде да оставим личните нещица в къщите си и тук да се държим като клубари...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.