Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:28 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Наем 3 - пазете се от такива брокери!!! (мод)нови [re: arrvv]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано25.07.11 00:45



ако не се беше показал, като приятен и услужлив младеж, който безкористно е готов да отговори на въпрос.

Пак използваш думи, които не познаваш


И тогава, и сега, и занапред, все е безкористно. За едното благодаря помагам, както сама отбелязваш.
Е, след време ми се плюе отгоре, ама то било, видиш ли, щото някой си там алтернативно умен бил се бил подвел. И вместо да се сърди, че такъв се е родил - аз съм бил виновен.




Пусни си банковата сметка, ще ти пратя 10лв. за да почерпиш, съжалявам, но няма как по друг начин да ти дам бирата.

Мдааам...
Ох, че си ларж в нетЯ, де да беше такава и в живота.
Архитекта отдавна го почерпих. Излъгах го, че въпросните 100-ина или там някъде лева за сметката са от брокера. Не знаеше за това, нали?! Обясних му, че въпросната брокерка е искала инфото и после е взела няколко хиляди комисион, за което плаща масрафа и масата. Отсрамих те, демек.
А твоите 10 лв си ги пази, щото и до тях ще опреш.



Тема Re: Наем 3 - пазете се от такива брокери!!! (мод)нови [re: Ha живo]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано25.07.11 01:18



И тогава, и сега, и занапред, все е безкористно. За едното благодаря помагам, както сама отбелязваш
--------------------------------------------------------
Това сериозно ли го пишеш? Всички тук знаят, как мине не мине и все за моите питания говориш... Нима това е безкористно? Напротив, към мен си бил направо с корист...Но както и да е не ми се седи по нощите да пиша за минали неща, които няма да се повторят...

---------------------------
Ох, че си ларж в нетЯ, де да беше такава и в живота.
---------------------------
А, каква съм в живота, а? Как въобще смееш да говориш, аз каква съм, като сме се виждали точно два пъти. Първият път аз си платих кафето и водата, а втория ти, но след настояване. Тъй като нищо не знаеш за мен, сега можеш да научиш.. не позволявам да ми плащат сметките, особено непознати.. обидно ми е...
----------------------------------------
Архитекта отдавна го почерпих. Излъгах го, че въпросните 100-ина или там някъде лева за сметката са от брокера. Не знаеше за това, нали?! Обясних му, че въпросната брокерка е искала инфото и после е взела няколко хиляди комисион, за което плаща масрафа и масата. Отсрамих те, демек
----------------------------------------------------
Въйхххх.. сега трябва да се чувствам виновна, че вие сте пили някъде и заради мен си платил сметката ли... и това всичкото заради един въпрос Какво е строителен полигон? Ако знаех, че источниците ти на инфо са такива скъпчии.. никога не бих ти се обадила...
Както и да е... ето, сега тук ти БЛАГОДАРЯ за отговорите и се извинявам за загубеното време и средства по моя вина и ти обещавам, че никога това няма да се повтори...


Лека нощ!

ПП Много добре знаеш, че за въпросното питане, не съм взела и една стотинка...



Тема Re: Наем 3 - пазете се от такива брокери!!! (мод)нови [re: arrvv]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано25.07.11 01:42



Наивните размисли ще ги подмина.

Но това не мога:
и това всичкото заради един въпрос Какво е строителен полигон?

Ъъъъ, искаш да кажеш, че си завела някой на оглед и там, на място, си разбрала какъв е статута на земята? Извинявай, ама това е, меко казано, нелепо - да водиш клиента на обект, който не си проверила и даже не си и стъпвала.
Еми, хич не се учудвам, че не си взела и "една стотинка".


и се извинявам за загубеното време и средства по моя вина и ти обещавам, че никога това няма да се повтори...

Не ти го казвам това, за да се чувстваш длъжна. Обяснявам ти, че на тоя свят всичко си има цена, а най-вече информацията. Не съм сигурен, че ме разбираш, ама като за теб ще го кажа така: нищо не ми дължиш, успокой се. Помагал съм ти от добрина. А англичаните са казали, че няма ненаказано добро. Както и да е - няма как да ти се сърдя, не би било човешко.

И... не се притеснявай - точно от теб никога не бих поискал дори и лев. Знам ви положението на брокерите в момента.



Тема Re: Наем 3 - пазете се от такива брокери!!! (мод)нови [re: Ha живo]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано25.07.11 10:51



Първата част ще я подмина, написал си я поради незнание... тук не е запада, аз нямам достъп до имотите, ако собственика или колегата не ни ги отвори. Много малко клиенти оставят ключ... Но честно, не ми се занимава повече... Една молба.. гледай си ти твоята работа, аз ще си гледам моята и нека във форума да има мир, не е от полза на никой да си талкуваме отношенията тук.. кой...какво.. пък защо и т.н.
Мисля, че приключихме въпроса, нали?
Приятана и спорна седмица ти желая!





Тема Re: Наем 3 - пазете се от такива брокери!!! (мод)нови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано25.07.11 15:19



нищо не ми дължиш, успокой се. Помагал съм ти от добрина.






"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: според мен.....нови [re: Ha живo]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано25.07.11 15:36



Темата се разви грозно!



Тема Re: според мен.....нови [re: svestna]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано25.07.11 18:58



Напротив, надявам се, че темата приключи и повече няма да се правят намеци и подмятания. Ако той има някакви претенции спрямо мен, да каже, ако не, просто нещата остават в миналото.
Тъй, като темата е под мод контрол, а тук няма нищо с темата, модератора може да изтрие, ако ли не...да стои.





Тема Re: Наем 3 - пазете се от такива брокери!!! (мод)нови [re: arrvv]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано25.07.11 19:30



тук не е запада, аз нямам достъп до имотите, ако собственика или колегата не ни ги отвори.


Ставаше дума, че когато брокер води клиент да гледа имот (земя), то той отнякъде знае, че тоя имот се предлага. А щом някъде се предлага, то този който го предлага би трябвало да е оставил някакви контакти. А щом е оставил някакви контакти, то брокерът ги е използвал и е трябвало предварително да пита на какво отива. Така поне аз мисля, че трябва да бъде. Щото иначе се получава една разходка с много неизвестни, загуба на време и прочее неудобности.



Тема Re: Наем 3 - пазете се от такива брокери!!! (мод)нови [re: yниKaлнa]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано25.07.11 19:32



Ти по-добре кажи имаш ли нещо, с което да потвърдиш клеветата си по-горе.



Тема Re: според мен.....нови [re: svestna]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано25.07.11 19:35



Темата се разви грозно!

Темата е за брокери-аджамии е наистина е грозна.
Не аз съм виновен за това.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.