Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:39 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Наем 3 - пазете се от такива брокери!!! (мод)нови [re: yниKaлнa]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано23.07.11 00:48



Подписан от кого, този документ? От бившия съпруг? Който не е подписвал договора и не е живял там? Предаване от кого на кого? И предаване на какво основание - прекратяване на договор, или? (Щото той не е изтекъл и няма писмено предупреждение от нито една страна)

Преди една седмица съм ти отговорил на това питане: Ще го напише с тоя, дето й бил на наемателката съпруг, конкубинат, ортак или на ортака брат, все тая. Той предава - той подписва. (

)

А дали е валидно - да, валидно е.
А защо - ще отговоря на пострадалата, ако пита, но мисля, че тя е наясно, без дори да е брокер.




Тема Re: Наем 3 - пазете се от такива брокери!!! (мод)нови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано23.07.11 06:58



Моля да ми отговориш и на останалата част на въпроса - НА КАКВО ОСНОВАНИЕ ще се "предава" по средата на срока на договора? Трябва ли да се упомене нещо за прекратяването му и по какви причини?

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Наем 3 - пазете се от такива брокери!!! (мод)нови [re: yниKaлнa]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано23.07.11 19:06



Моля да ми отговориш и на останалата част на въпроса - НА КАКВО ОСНОВАНИЕ ще се "предава" по средата на срока на договора? Трябва ли да се упомене нещо за прекратяването му и по какви причини?




А не искаш ли да ти изпратя бланка с членовете и алинеите, с празни редове за страните и имота, а???


Както вече ти казах, на въпросите какво, как, защо и тн, ще отговоря на пострадалата ако изобщо попита. Вярвам, че тя е схванала макар да не е брокер.
Тук който е бил в нужда и е попитал, не съм го върнал. Докато ти питаш от съвсем други подбуди.
Нямам нищо против теб и музикантите като цяло, но имам против когато дават на хората съвети извън компетентността си.



Тема Re: Наем 3 - пазете се от такива брокери!!! (мод)нови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано23.07.11 21:13



Докато ти питаш от съвсем други подбуди.

------------------------------------------------
Подбудите ми са СЛЕДНИТЕ. Не желаеш да признаеш, че НЕ СИ ПРАВ (или пона - не съвсем) и се криеш зад псевдонежелание да ограмотяваш неграмотни брокети (или както там беше се изразил скоро).

Без някакъв документ за прекратяване на договора всякакъв предавателен протокол няма смисъл.


А че никого, който те е попитал, не си върнал - знам, след като надлежно си задал на свой ред въпросите в лекса или другаде ...



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Наем 3 - пазете се от такива брокери!!! (мод)нови [re: yниKaлнa]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано24.07.11 18:58



Без някакъв документ за прекратяване на договора всякакъв предавателен протокол няма смисъл.

Леле. Досега мислех, че само се правиш, а ти май просто не щеш да схванеш.




Относно лиричното ти отклонение:

А че никого, който те е попитал, не си върнал - знам, след като надлежно си задал на свой ред въпросите в лекса или другаде ...

Под помощ не визирам само клуба. Има телефони, мейли, кафенета. Една тукашна клубарка купи апартамент без брокер. Познай дали като ми е звъняла от някоя си кантора или учреждение да говоря с някой си там, съм я оставаля да чака.



Няма значение. От въпроса ти се почувствах, както оня се е почувствал на въпроса Защо бие негрите.

Хайде поред, за да не си позволяваш повече подобно поведение.

в лекса
В лекс.бг съм задавал последно въпрос преди около три години. Предният ми въпрос пак там е преди 4 години. Дори юристи-цивилисти тогава ми споделиха, че казуса е "доста интересен" и получих частични отговори. Нейсе - личния казус си го реших сам. Други питания не съм имал.

или другаде
Вероятно имаш предвид, че преди година-две колежката ти arrvv все за нещо питаше, та единия път се наложи в събота да звъня на един главен архитект, за за мога да й помогна скоростно, щото беше на оглед и ме чакаше с отговор.


Някои казват, че нападението е най-добрата защита.
Е, по жалък и низък опит за "защита" не бях виждал.
Чиста клевета. От жена на години. Пфу.
(ако не си съгласна - давай с цитати, няма с какво да ме притесниш)

Не знам защо мода още те търпи.



Тема Re: Наем 3 - пазете се от такива брокери!!! (мод)нови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано24.07.11 22:12



Ама ти много подробен взе да ставаш в отговорите на лиричните отклонения. А на въпросите нещо се скатаваш...



И ако си мислиш, че цветистите епитети, които употребяваш, спомагат за натежаване на мненията ти - лъжеш се.

Аз пиша по темата. Задавам въпроси, на които ти отговаряш с всякакви закачки и манипулации. Аз обаче продължавам да пиша по темата и да ПИТАМ. Не виждам лошо в това. Лошото е, че ти не отговаряш. Каквото и да е обяснението на отказа ти за отговор - не говори добре за теб.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Наем 3 - пазете се от такива брокери!!! (мод)нови [re: yниKaлнa]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано24.07.11 22:38



Аз пиша по темата.

Темата е за проблемите, които могат да докарат случайни и непроверени брокери.

Права си - точно на място пишеш.


ПС
Цитати нещо по клеветата си да дадеш???





Редактирано от Ha живo на 24.07.11 22:46.



Тема Re: Наем 3 - пазете се от такива брокери!!! (мод)нови [re: Ha живo]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано24.07.11 23:53



Това на носа ми излезе.. говоря за питането.. дай поне да споделя в клуба какво съм те питала, защото ще излезе, че нещата са за министър, не за архитект. Въпроса, който зададох тогава беше "Какво точно значи терен който не е в регулация, но попада в строителен полигон" Такъв термин има по чукарите на Своге и района. Съжалявам г-н На живо, ако съм нарушила спокойствието ти в съботния ден и заради мен е трябвало да се обаждаш и питаш, просто мислех, че знаеш отговора. Извини се на архитекта от мое име и го почерпи една бира...
Знаеш ли какво най-много не мога да разбера, защо караш хората да се доверяват на думите ти, а после ги разнасяш.. не е ли малко некоректно... не, че на мен ми пука.. просто ей така.. въпроска...


Не казваше ли самият ти, когато имам въпрос, да питам, ще помогнеш... а то какво излезе, ти нарочно си говорил така, за да имаш после какво да разказваш по форума... ... гадничко, а?



Тема Re: Наем 3 - пазете се от такива брокери!!! (мод)нови [re: arrvv]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано25.07.11 00:07



дай поне да споделя в клуба какво съм те питала, защото ще излезе, че нещата са за министър, не за архитект

Ама ти само тогава ли си ме питала?


И никой друг път??? Ехх...

Абе... дай ви на вас само да питате и все сте недоволни и неблагодарни.
Уж за клиентите го правите, пък не можете надскочи егото си. Нейсе...



Извини се на архитекта от мое име и го почерпи една бира...

Вие - брокерите, все така сте свикнали - друг да черпи от ваше име, щото е имал честта да ви даде хляба в ръцете. Ехх...



Тема Re: Наем 3 - пазете се от такива брокери!!! (мод)нови [re: Ha живo]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано25.07.11 00:27



Абе... дай ви на вас само да питате и все сте недоволни и неблагодарни
------------------------------------------------
Напротив не съм неблагодарна, винаги когато получавам някаква информация или каквото и да било друго - благодаря! Това е закон за мен! Ако си напрегнеш малко мозъка, ще се сетиш, че онзи път, първо се извиних за безпокойството попитах дали е удобно и после ти благодарих сърдечно за отговора.

----------------------------------------------
Ама ти само тогава ли си ме питала?
И никой друг път??? Ехх...
-----------------------------------------------
Никога нямаше да си позволя да ти се обадя, ако самият ти, не беше подканил за това и ако не се беше показал, като приятен и услужлив младеж, който безкористно е готов да отговори на въпрос. Съжалявам моя грешка... имам лошо качество да приемам, за чиста монета, това което ми се казва, но явно нещата не са така. Просто клъвнах без да се замислям над твоите думи и поведение, защото само, ако се бях върнала и прочела постовете ти преди това, щях може би да схвана уловката... но, уви...сбърках...

--------------------------------------
Вие - брокерите, все така сте свикнали - друг да черпи от ваше име, щото е имал честта да ви даде хляба в ръцете. Ехх...
--------------------------------------
Пусни си банковата сметка, ще ти пратя 10лв. за да почерпиш, съжалявам, но няма как по друг начин да ти дам бирата.

... /нямам идея колко струват две бири за да има и за теб, ако не стигнат.. прати бележка.../
А, колкото до хляба в ръцете... ехееее.. малчо, когато аз съм го изкарвала, ти още си нямал представа, какво е хляб...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.