Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:57 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тянови [re: yниKaлнa]  
Автор tia maria (минаващ)
Публикувано17.07.11 21:35



Чудя се дали са свързани-едните са фукли -невежи ,ми тя брокерката ни постави в трепетно очакване,,Сега ще дойде шефът с договорите" След малко идва едно момиче ,на чиято брадичка може да се окачи чайник.,,Ето дъщеря ми ,шефът на нашата фирма!" И пред кого се изхвърля? Другите -престъпници , които са видели слабостите на ситуацията и използват максимално.Голям карък съм. Яд ме е защото видях ,всичко видях ,че договора не е изгоден, не е изпипан , но...,,Ще мисля по-късно, ще овладея ситуацията по-късно."Ще , ще ...Хак ми е. А за онези ми светна червената лампичка понеже бях забравила чантичка на малката.,,Ние я изхвърлихме." Никой нормален човек не изхвърля ...детски играчки. Че аз паднала кукла се навеждам да вдигна...
Както и да е. Утре ще пътувам ,ще ви държа в течение.
П.П. Нямам нищо против брокерите -тази професия ми се струва интересна и с удоволствие следя предаването , коментирано в друга тема. Не харесвам ония двете кукумявки ,ама те не са и брокерки ,де...



Тема Re: Тянови [re: tia maria]  
Автор tia maria (минаващ)
Публикувано17.07.11 21:58



Само да добавя още един пропуск на агенцията-апартаментът не е само мой и на сестра ми е ,но на нея не и се занимаваше с пълномощно.И онази не поиска да види никакъв документ за собственост!Щото имам ключ от там и...тъй де...мой ще да е...Това ми даваше кураж ,че лесно ще разваля договора, но ...
Ей , което човек си го направи сам...
Благодаря на Прасето за точното определение ,,бюро за запознанства"! Използвах го вече,като вдигнах скандал на пишман-брокерките.





Тема Re: Тянови [re: tia maria]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано17.07.11 22:52



Няма НИКАКВО съмнение, че не си случила както на агенция, така и на наематели. Наистина е трябвало да бъдеш повече нащрек, щом си забелязала нередности... Колебая се да бъда категорична обаче дали са били престъпно свързани по някакъв начин, или просто си двоен "карък"...

За успокоение ще ти спомена мой случай - дадох под наем едно жилище - собственост на много стари мои клиенти, изключително заможни и публични личности. Беше луксозно ремонтирано, необзаведено. Наемателите направиха оглед през друга агенция, моите клиенти ги одобриха, подписахме си НАПЪЛНО изряден договор... близо година след това клиентката ми звънна, за да ми сподели, че вратата на жилището е взривена и е помляла почти всичко вътре... синът на наемателите се оказал някакъв...така и не ми стана ясно точно какъв, но - ето ги резултатите... Поцъкахме с език "А имаха толкова благонадежден вид"... и с това се приключи. Доколкото знам - нито дела са се водили, нито някакви последствия имаше след това. И уверявам те - НЯМАШЕ И ГРАМ ОБВИНЕНИЕ ПО МОЙ АДРЕС ОТ СТРАНА НА ВЗРИВЕНИТЕ НАЕМОДАТЕЛИ... Просто са достатъчно интелигентни и са в състояние да преценяват нормално ситуациите, отговорностите и рисковете.

Няма спор, че "твоята " агенция се е оляла с договора, но ако наемателите бяха свестни - всичко щеше да си мине както трябва... А и изрядна агенция не може да ти гарантира изрядни наематели. При теб наистина се е случил двоен малшанс...

Това, което няма да хареса на "приятелчетата" на брокерите от клуба е факта, че по-важно е наемателите да са свестни, а не агенцията. В противен случай и железен договор, направен от адвокат или от теб самата не те спасява...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Ама естееественонови [re: yниKaлнa]  
Автор Пpaceтo (Кирчо)
Публикувано18.07.11 21:42



че наемателите са виновните - след като "профитата" не са способни един документ да сглобят...
Това е бизнес - а не махленски клюки че да се разчита на устни уговорки.

Жалка си - и смешна. И го осъзнаваш, но нямаш избор - не умееш нищо а за свирки вече ти е минало времето...



Тема Re: Ама естееественонови [re: Пpaceтo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано18.07.11 22:01



"Това е бизнес - а не махленски клюки че да се разчита на устни уговорки."

Въх!! Ама ти тук май нещо се сблъскваш с приятеля На живо, който почти цяла тема посвети да ни убеждава, че от договор няма нужда, понеже и устните уговорки имат същата сила...



"И го осъзнаваш, но нямаш избор - не умееш нищо"
Да ти кажа - какво АЗ умея - си личи от резултатите ми, и те са на светло. И в миналото, и в настоящето. Две години обаче, откак се клатушкаш нагоре-надолу като жираф, а сега грухтиш като прасе, след като те изритаха тотално отвсякъде, не стана ясно ТИ ПЪК какво точно умееш, освен тези две неща?

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Резултатинови [re: yниKaлнa]  
Автор Пpaceтo (Кирчо)
Публикувано20.07.11 12:01



от теб никой не е видял, не се напъвай лелче





Тема Re: Резултатинови [re: Пpaceтo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано20.07.11 12:29



Който трябва - е видял.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Резултатинови [re: yниKaлнa]  
Автор KoндЮ oт CлиeнМодератор (napalmoff )
Публикувано20.07.11 13:37



Teмата за пореден път се изроди. Катинар.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.