Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:27 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: квартиранти -крадцинови [re: indepcons]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано12.07.11 23:54



Просто няма да коментирам поста ти. Това, че ти си навън, не ти дава правото да правиш такава лоша реклама на България и да даваш такива съвети на хората тук. През 2000г. и аз съм била жива и аз преживях това време на мутри и охранители и въпреки, че и аз съм губила пари, никога не съм си помислила да се обърна към мутри за да ступат някой или пък да го сплашат. Въпрос на разбиране и манталитет, винаги има по-силен от теб, но въпроса е сам да се оправиш, а не да прибягваш до незаконни услуги. Всеки може да бъде силен и велик, чрез някой друг, познат или роднина, въпроса е сам да имаш самосъзнание и да успееш да си решиш проблемите, всеки трябва да си промени мисленето, за да може да живеем в една нормална законова държава.
Затова и отидох да живея в държава, където не ми се налага да използвам услугите на мутри.
Аз пък искам да живея тук и въпреки всичко не използвам услугите на мутри, а познавам много, повярвай, но рязко се разграничавам от насилието и агресията...
Спираме спора, просто се учудих, че те видях в светлина, която не съм очаквала...



Тема Re: А има ли значение, кой ти е довел клиентите?нови [re: arrvv]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано13.07.11 00:09



Това е клуб за взаимопомощ, не за консултации
След това изказване, ми стана доста ясно, защо ти си в клуба. Съзирам твоето чувство на отговорност и разум и те МОЛЯ, да не ми пишеш и да не ми отговаряш. Не искам да ме въвличаш в безната на собственото си величие, арогантност и лошо възпитание. Надявам се, че се разбрахме и няма да превръщаме клуба в арена на личната си антипатия.

Почвам от АБВ...

Взаимопомощ = насока. Специалист ще свърши останалото.
Консултация = конкретна помощ на конкретен субект за конкретен казус. Общия форум не става за консултации, точно защото е общ. Пък и доста хора ще останат без част от работата си за която са учили 5-6 години в университет. Ти не си учила и няма как да го разбереш.


Само ти ли не виждаш, че "молиш" да не ти отговярат единствено тези, които ти казват истината.
Наричаш "величие, арогантност и лошо възпитание" това, че някой ти е казал нещата такива каквито са - неграмотна си като юзер и пишеш общи приказки като брокер. Да - не е приятна тая истина, ама със заравяне на главата няма да я промениш нищо.

В конкретния случай жената питаше какво да направи оттук насетне. Сама е осъзнала пропуските си, няма нужда да й отваряш очите за нещо минало и осъзнато. Като не знаеш какви опции има, просто не пишеш.
Нормално е да не знаеш, защото брокерите обгрижват клиентите до плащане на комисиона. После не следят какво става, съответно нямат и представа как би се разрешил един проблем.

Чудя се как спят такива брокери като ония и подобните им.



Тема Re: А има ли значение, кой ти е довел клиентите?нови [re: Ha живo]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано13.07.11 00:36



Пиле, нещо май не схващаш, молбата ми беше, като на културен и възпитан човек, но явно за теб тези понятия са ти непознати. Дръж си и си дъвчи терминологията, но тя единствено те прави един още по-голям сухар.
В нета си много велик, но искаш ли да ми кажеш това, в което ме обвиняваш в очите? Страхливец! Знаеш ли величието в нета и страхливостта в реала са доказателство само за едно.. ти се досети за какво...
А сега поеми дъх и се успокой... не искам да те виждам, защото знам, че си бъзльо, а и не ми се гледат лицемерни физиономии...няма сила, която да ме накара да изтърпя присъствието ти...
И малко уроци по поведение... когато те помоли някой за нещо, бъди така добър, да изпълниш молбата му, въпрос на самоуважение е... е, ако имаш такова де...
И последно......Само ти ли не виждаш, че "молиш" да не ти отговярат единствено тези, които ти казват истината Коя истина, бе пиле... като брокер не ме познаваш, като човек също, каква истина можеш да говориш за мен?
Желая ти, лека и приятна вечер и лека нощ! Дано, като се събудиш проумееш, че има и хора, които грам не те понасят и дано спреш да се навираш в очите им.



Тема Re: А има ли значение, кой ти е довел клиентите?нови [re: arrvv]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано13.07.11 00:55



В нета си много велик, но искаш ли да ми кажеш това, в което ме обвиняваш в очите? Страхливец! Знаеш ли величието в нета и страхливостта в реала са доказателство само за едно.. ти се досети за какво...

Ти май се върна в 2000 година. Така ли правите вие - брокерите, когато някой ви каже нещо на въпреки? Отправяте някакви пръдливи провокации и обиждате "арогантните и лошо възпитаните" хора??

Аз пък да ти кажа - неграмотността във виртуала винаги значи неграмотност и в реала. Разбирам агресията ти.



Тема Re: хайде и аз .....нови [re: arrvv]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано13.07.11 10:02



... да те оставя без думи



Значи искаш да кажеш, че когато клиент ме прескочи и не си получа това, за което съм работира, да се свържа с групировка и да си говорим на езика на силата и страха, така ли? - така, да! ..........

А колкото до насилието и мутрите... нима живота и зравето на един човек не струват повече от няколко неплатени сметки и електроуреда? Нима тези спорове не трябва да бъдат обект на съдебната система? Ами, ако човека който заплашваш е болен и вследствие на страха умре, няма ли да ти е кофти и да ти тежи на съвестта? - оооо, значи ще мисля за психическото и физическо състояние на крадеца............. да му осигуря комфорт, да си краде спокойно, да не му преча ............
Да, ще използвам съдебната система, за да осъдя крадеца, за това , че съм си счупила ноктите, до като съм му издрала лицето, когато съм го хванала да краде!




Тема Re: хайде и аз .....нови [re: svestna]  
Автор tia maria (минаващ)
Публикувано13.07.11 18:09



Не , не става дума за групировки ,просто ми трябва мъжка подкрепа. Мисля ,че и Инди това има предвид. Благодаря на всички за съветите!
Свързах се с агенцията, настоях да присъстват на излизането на онези, но те отказаха. Не били длъжни. И сега не са агенция ,а счетоводна къща-хора с много таланти.

Мисля да свикаме общо събрание на блока и да ги изгоним. После моят познат. Прокурора оставям за края , защото ме е страх за племенниците ми.
Инди , възхищавам се от жени като теб! Имам позната , която също е поподнала в професията след тежък срив, но вече е... как беше...усмихната , успешна ,удивителна !
А болен човек не бих изгонила,самата аз съм със заболяване.Но те са здрави, нали ги видях,пият ,пушат и отказват да си тръгнат!

Редактирано от tia maria на 13.07.11 18:18.



Тема Re: хайде и аз .....нови [re: tia maria]  
Автор indepcons (Take it easy!)
Публикувано13.07.11 19:49



Много важно условие е да се придържаш към здравия разум и контролираш емоциите, защото емоциите в такива ситуации взимат връх. Хубава идея е да събереш общото събрание на блока, ако имаш познат полицай, някой работещ в криминален отдел, или просто яки и здрави момчета,които да вдъхватреспект - с две думе помисли за авторитетна сила, която може да ти влезне в работа.

Ако все още са в срок с подписан договор за наем, не влизай в апартамента, докъто тях ги няма. Винаги ги причаквай навън. Смятам, че ако категорично им покажеш, че няма да ги оставиш на мира , ако те са нагли, ти трябва да си три пъти по нагла от тях.Това е.И пази себе си и събственото си здраве, това е най-важното.Мислиш ли трезво и разумно, няма да хабиш нерви, отдадеш ли се на емоциите - хем ще си отровиш нервите, хем трудно ще се справиш със ситуацията.А за следващите наематели, можеш да ми пишеш на лични бележки, ще ти дам готов договор за наем и ще обмислим как сама да си ги намериш .Вярвам, че ще се справиш



]Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !

Тема Тц,нови [re: Ha живo]  
Автор Пpaceтo (Кирчо)
Публикувано13.07.11 20:31



тая не се е връщала. Още си седи - заседнала там ...


В тая връзка си спомням сбирка на клуб НИ - два адвоката и аз хахахаха, показателно кой какъв е в реала и колко е страхлив например

Любопитен съм сега да чуя онуй - дето трябвало да се досети човек какво било...

Редактирано от Пpaceтo на 13.07.11 20:31.



Тема Я пак?нови [re: arrvv]  
Автор Пpaceтo (Кирчо)
Публикувано13.07.11 20:36



Щото аз пък имам спомени как си ме заплашвала и то тази година


Не ми ли обясняваше как ще ям бой още като се появя в превеликия ти офис (делен с другиго) и т.н.? Не беше ли точно ти - която разнася мъжа си като "охрана" понеже е самата смелост извън НЕТ-а хахахахаха
Смешна си и жалка, особено за тези които те познават и наживо.



Тема Необмисленонови [re: svestna]  
Автор Пpaceтo (Кирчо)
Публикувано13.07.11 20:37



е това "така да".
Опитай, хайде да сключим едно договорче и да те прескоча - дали ще ти се получи после как мислиш?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.