Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:24 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема информация on-line  
Автор дaлeчe-дaлeчe (untroubled_)
Публикувано30.06.11 05:16



Здравейте,
моля за помощ относно информация на английски за статистика за цени на имоти в София от 2007 г досега, както и за наеми пак за София. Ако има само към настоящия момент, пак става в краен случай.
Страницата на imoti.net точно със статистиката не е преведена, въпреки че имат англ. версия. В чужбина съм.
Трябва ми да докажа чрез статистически данни какви са били цените и наемите , защото се опитват да ме "метнат";))) За друг вид доказателства няма време.
Много благодаря!



Тема Re: информация on-lineнови [re: дaлeчe-дaлeчe]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано30.06.11 06:56



Не бих се доверявала на никакви статистики. В България много отдавна статистиката е "стъкмистика" (а и не само в България май), всеки си я прави както си му е удобно и няма да се изненадам, ако този, който иска да те "метне", успее да ти представи, като отговор на твоята статистика, съвсем различна като данни такава, също толкова "официална" като твоята.

И друго. Според начините, по които стават сделките у нас (повечето - на данъчна оценка, а наемите пък почти никой не ги обявява, поне в близкото минало беше така) според мен е съвсем невъзможно, и да иска човек, да направи някакво точно статистическо изследване. Половината от данните биха били от характера: "Водещи агенции у нас твърдят"... или "Говори се, че"...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: информация on-lineнови [re: yниKaлнa]  
Автор дaлeчe-дaлeчe (untroubled_)
Публикувано30.06.11 16:58



Добре, дори и да е така, информацията ще е за някакъв ориентир.Ако някой може да метне линк, ще съм благодарна, защото аз не намирам засега.



Тема Едва линови [re: дaлeчe-дaлeчe]  
Автор Пpaceтo (Кирчо)
Публикувано30.06.11 21:58



ще намериш по БГ сайтовете, брокитата ни са сбирщина неграмотници.
Но пък може да пуснеш превод с Гугълчо, няма да е книжовен - но достатъчен за целите ти?



Тема Re: информация on-lineнови [re: дaлeчe-дaлeчe]  
Автор Deern (ღ)
Публикувано30.06.11 22:08



Най-различни статистики:









Тема Re: информация on-lineнови [re: дaлeчe-дaлeчe]  
Автор дaлeчe-дaлeчe (untroubled_)
Публикувано01.07.11 05:55



Мерси, дружина!
Да сте живи и здрави, честит първи юли!






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.