Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:50 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Минимална цена?  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано15.06.11 14:23



Ако не противоречи на някое писано или неписано правило, бихте ли споделили каква е според вас минималната цена на кв.м. на жилищна площ в Младост 1, панелен блок, построен през 1990.
Разбира се, имат значение мястото, състоянието на общите части и на самия апартамент.
Благодаря предварително на тези от вас, които вземат отношение!



Тема Re: Минимална цена?нови [re: Фиши]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано15.06.11 14:51



Цена на сделка /от две седмици/ - 610 €/кв.м., панелен апартамент, среден етаж, добро състояние. Цена на оценител - 590 €/кв.м.

Сигурни ли сте, че панела в Младост 1 е от 1990г?!

Успешен и спорен ден!





Тема Re: Минимална цена?нови [re: svestna]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано15.06.11 15:45



Благодаря много!
Най-много да бъркам с една година, ще погледна НА.



Тема Re: Минимална цена?нови [re: Фиши]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано15.06.11 18:33



Фиче мило... НР СЕ ХВЪРЛЯЙ в покупки сега изчакай! Цените падат и тепърва още,ще падат!Аз се бях замислил за нещо във Варна,но изчаквам от година и съм доволен,че изчаквам!до тук съм на "+" около 17000 евро от "разликата" ако се бях набълбукал преди по-малко от 3 години!



"How much do you want for all of them?"

Тема Re: Минимална цена?нови [re: ZainGadol]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано15.06.11 19:06



В обратното смятам да се хвърлям

Ако получаваш ЛБ, ще разбереш.



Тема Re: Минимална цена?нови [re: Фиши]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано15.06.11 19:15



Давай на лични... имай предвид,че съм "частично" в тоя бизнес (не в БГ) и следя живо и във БГ какво става... Ако се интересуваш имам на Бул.Стамболийски един 3/стаен тухла за продаване.... Иначе аз съм на Христо Белчев...

Давай на лични да не отегчаваме аудиторията.

"How much do you want for all of them?"

Тема Re: Минимална цена?нови [re: ZainGadol]  
Автор KoндЮ oт CлиeнМодератор (napalmoff )
Публикувано15.06.11 19:41



Давай отегчавай, ако тук не си начешем езиците за НИ къде

.

Сподели мнение какви са ти впечатленията щом си частично в тоя бизнес.



Тема Re: Минимална цена?нови [re: KoндЮ oт Cлиeн]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано15.06.11 20:30



"Вчепатленията" са ми изобщо НЕ розови! Тренда е надолу... Като на всеки пазар (знаеш) има хубави и лоши дни.Балона гръмна и "шараните",които ги зарибиха с кредити сега ревът...,сънуват разни ЧСИ/та..,стряскат се на сън... Някои се разведоха...,здравословни проблеми от нерви и т.н.
влез в сайта на имот.БГ и погледни в "новините" имам предвид коментарите под всяка статия.. направо къртят!
Та от там са ми впечатленията. (Аз "уж" чета м/у редовете и имам някаква интуиция,която много рядко ме лъже! А иначе съм безпристрастен към проблемите там.За хубаво,или за лошо (ама май е за хубаво ) от 89/та не живея в БГ...

"How much do you want for all of them?"


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.