Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:06 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Някои хора искат монолог...нови  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано12.05.11 00:20



аз пък напротив, искам диалог.
Гледам едно предаване отскоро по TLC за недвижимите имоти. Например клиента има Х пари и колегата му предлага:
а) готово жилище /обикновено са къщи/, събува се и влиза;
б) жилище за реновиране. По-евтинко е разбира се от направеното, но пък никак не е лошо като квадратура;
в) парцел - място върху което човек може да изгради къщата на мечтите си.
Вие какво бихте избрали? Говорим обаче само за къщи и за едни и същи пари.

Лъжата е винаги сложна, превзета и многословна.


Тема Re: Някои хора искат монолог...нови [re: arrvv]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано12.05.11 01:17



Е, това е толкова строго индивидуално, че може да се изпишат тонове, и все - субективни мнения.

Аз лично бих предпочела НЕЩО, В КОЕТО ДА СЕ СЪБУЯ И ДА ВЛЯЗА. При условие, че поне 85% от общия стил, визия, практичност и местоположение ми допадат и ме устройват. За останалите 15% ще направя компромис и каквото мога ще поправя.

`Де такъв късмет, обаче??



------------------------------------------
ПП - Някои хора искат не монолог, а лекция. ПравИ разлика.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от yниKaлнa на 12.05.11 01:19.



Тема Re: и аз съм за монолог :))нови [re: arrvv]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано12.05.11 13:11



Ако може, къщата ми е да е на два етажа: първи етаж - гаражи; втори етаж - огромна кухня; хол; моята спалня да е с гардеробно помещение и самостоятелна огромна светла баня

и още една спалня. Лукс!

Избрах си

Признавам си, предпочитам да купя чуждия лукс, отколкото чуждите боклуци .............. на този етап така разбирам нещата!



Тема Re: и аз съм за монолог :))нови [re: svestna]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано12.05.11 13:26



А, не.. зависи... Знаеш ли тези имоти за реновиране, които се предлагат, какви са огромни замъци? Страхотни са. А пък и там можеш да си направиш какъвто искаш ремонти да си го обзаведеш както искаш. А и колегата, който ги развежда клиентите, знаеш ли какъв е пич? Става за украса в хола...



Лъжата е винаги сложна, превзета и многословна.

Тема Re: и аз съм за монолог :)) [re: arrvv]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано12.05.11 13:39



Не мога да си представя, че ще купя нещо старо, миризливо и разрушено, за да го ремонтирам/т, да ми правят боклуци, да ми рушат, да ми цапат и за всичко това да си плащам.



Имам силно развито обоняние и мозъка ми (или поне си мисля, че е той) помни и свързва мястото и времето с аромат. Това е причината да харесвам аромата на лукса





Тема Re: и аз съм за монолог :))нови [re: svestna]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано12.05.11 15:19



Обичам нещо да излезе от моите ръчички, по мой модел модерирано, за да му се радвам... Наготово някак не ме кефи...



Лъжата е винаги сложна, превзета и многословна.

Тема Re: Някои хора искат монолог...нови [re: yниKaлнa]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано12.05.11 15:21



Е и таз е готованка.. стига бе хора.. не ви ли харесва да си направите нещо сами.. от една руина да направите нещо велико...

Лъжата е винаги сложна, превзета и многословна.


Тема Re: и аз съм за монолог :))нови [re: arrvv]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано12.05.11 15:36



Аз за това искам голяма кухня

, за да моделирам курабийки .





Тема Re: и аз съм за монолог :))нови [re: svestna]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано12.05.11 16:24



Само в кухнята ли?

Лъжата е винаги сложна, превзета и многословна.


Тема Re: Някои хора искат монолог...нови [re: arrvv]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано12.05.11 16:32



Играла съм го този филм... от руина да си направя нещо. Стара съм вече за такова приключение... Освен ако не предлагаш и опцията руината да не е в България, майсторите да не са български, материалите - също... Тогава може и да се поколебая.

Ама ако имотът не е у нас - и готов ще е на такова ниво, че твойте "велики" неща, дето ще ги сътворяваш от руини - ще изглеждат пак руини в сравнение с него!



"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.