Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:15 12.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Директна молба към ВСИЧКИ пишещи в клуба:  
Автор MитpeШoпa (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано01.05.11 00:50



Бъдете добри и си чешете крастите/оплювайте се взаимно/вот'е'ва/и т.н.... в някаква дежурна "офф" тема. Съобразявайте се с четящите (и търсещи практични съвети/релевантни мнения) и се помъчете да пишета ясно и разбрано що се отнася до спесификата на този клуб: Покупкопродажби и/или наемане на НИ.

Като мълчалив читател, и лично познат с част от по активно пишещите в клуба, се чувствам длъжен да ви уведомя че в реала сте доста по свестни отколкото изглеждате в клуба. Не искам да намеквам за незнайте (за мен) причини защо в клуба сте толкоз различни.

Хора, кротнете, моля ви. Избягвайте личните нападки, и игнорирайте което ви се струва като такива. Реномето ви (в дългосрочен период) в очите на четящите едва ли се влияе от колко саркастични (до обидни) могат да бъдят вашите постинги. Точни и аргументирани мнения (без заяждания) би допринесло неимоверно повече за реномето ви. И за нивото на клуба.

THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.

Редактирано от MитpeШoпa на 01.05.11 00:50.



Тема Re: Директна молба към ВСИЧКИ пишещи в клуба:нови [re: MитpeШoпa]  
Автор npubem (:-)
Публикувано01.05.11 01:19



Подкрепям, и аз съм предимно четящ.
Дърляниците са безинтересни и натоварват темите.

Опит е името, с което хората наричат грешките си. О.Уайлд


Тема Re: Директна молба към ВСИЧКИ пишещи в клуба:нови [re: MитpeШoпa]  
Автор indepcons (Take it easy!)
Публикувано01.05.11 01:25



Подкрепям изцяло мъдрото ти предложение!!
Аз лично /макар, че се отплесвам в дърляници, но като жена ми е трудно да се въздържам/ предпочитам смислените диалози, така че ще положа повече усилия да я карам "по същество"



]Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !

Тема Re: Директна молба към ВСИЧКИ пишещи в клуба:нови [re: MитpeШoпa]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано01.05.11 01:28



Съгласен и аз.

Тоя клуб отдавна не е това, което трябва да е. А клубът - това сме ние.
Собствено, взимам си бележка.




Тема Re: Директна молба към ВСИЧКИ пишещи в клуба:нови [re: MитpeШoпa]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано01.05.11 14:16



Да, жалко, че не можем да си наложим самоконтрол.

Големи хора сме, а ни се налага да ни правят забележки, от които лично аз се срамувам!

Дано станем по-толерантни и внимателни един към друг!

Лично аз ще се постарая!

Да е прекрасен и усмихнат деня ви!



Редактирано от svestna на 01.05.11 14:50.



Тема Re: Директна молба към ВСИЧКИ пишещи в клуба:нови [re: MитpeШoпa]  
Автор KoндЮ oт CлиeнМодератор (napalmoff )
Публикувано01.05.11 20:57



Благодаря Ви, че приехте позитивно темата. Нека спазваме този тон.



Тема Re: Директна молба към ВСИЧКИ пишещи в клуба:нови [re: KoндЮ oт Cлиeн]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано01.05.11 21:03



Вярвам, че този път ще се справим



П.П. Как завърши следобедното публикуване и триене между Уни и теб или може би Митре, бяхте готини и искрено се забавлявах .



Тема Re: Директна молба към ВСИЧКИ пишещи в клуба:нови [re: svestna]  
Автор KoндЮ oт CлиeнМодератор (napalmoff )
Публикувано01.05.11 21:22



Уни почива за малко

. Както и да е тъпо е да ни се гледат дърляниците



Тема Re: Директна молба към ВСИЧКИ пишещи в клуба:нови [re: KoндЮ oт Cлиeн]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано01.05.11 21:34



Въпреки, че ме изтри, пак ще пробвам. Отдавна искам добър тон. Много може да се пише и говори за НИ и стига да има толериране към мнението на другия, нещата може да са перфектни. Можеш да разчиташ на 100% да не нарушавам добрият тон в клуба, стига всеки да го прави...

Лъжата е винаги сложна, превзета и многословна.


Тема Re: Директна молба към ВСИЧКИ пишещи в клуба:нови [re: arrvv]  
Автор KoндЮ oт CлиeнМодератор (napalmoff )
Публикувано01.05.11 22:14



За да ти стане ясно поста ти го изтрих , точно заради това.
Преди да обещаеш, че ще се държиш нормално сложи едно НО. Да НО всеки може да отговаря само за себе си. Без условности. Ако търсим за какво да се захванем, вечно ще намерим. Нали се сещаш. И после същото блато

. Искам да отговаряш за себе си. Другите да отговарят за себе си



Тема Re: Директна молба към ВСИЧКИ пишещи в клуба:нови [re: KoндЮ oт Cлиeн]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано01.05.11 22:21



Разбира се, че отговарям САМО за себе си и за никой друг.
Преди да обещаеш - модераторе, аз не обичам обещанията, а действията... човек може да говори много и да обещава много, но въпроса е какво твори...

ПП а, извинявай, но на Митре съм му набрала отдавна и сутринта просто изказах абсолютно откровено мнение...и ако трябва пак ще го кажа... защото наистина го мисля и ако ти ме триеш тук, ще го направя на бележки... или по друг начин.. но държа да му го кажа...

Лъжата е винаги сложна, превзета и многословна.

Редактирано от arrvv на 01.05.11 22:24.



Тема Re: Директна молба към ВСИЧКИ пишещи в клуба:нови [re: KoндЮ oт Cлиeн]  
Автор УнKaлнa (непознат)
Публикувано01.05.11 23:00



Уни почива за малко

За малко, за малко...колко да е за малко?



Всеки да отговаря за себе си, а ТИ ОТГОВАРЯЙ ЗА ВСИЧКИ. Това ти е работата. Няма как едни да пишат нормално, а други да ги плюят... всъщност -може. В тоя клуб всичко може.

Редактирано от УнKaлнa на 01.05.11 23:01.



Тема Re: Директна молба към ВСИЧКИ пишещи в клуба:нови [re: УнKaлнa]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано01.05.11 23:03



уаууу.. с черен ник?

Лъжата е винаги сложна, превзета и многословна.


Тема Re: Директна молба към ВСИЧКИ пишещи в клуба:нови [re: arrvv]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано02.05.11 09:24




работата отива на зле явно, леля е сложила нинджа-екипа




Тема Re: Директна молба към ВСИЧКИ пишещи в клуба:нови [re: MитpeШoпa]  
Автор o.kiss (непознат )
Публикувано03.05.11 09:54



Във форума има конфликт между брокери и антиброкери. Този конфликт има обективна основа в реалните взаимоотношения брокери – продавачи/купувачи на недвижими имоти. Не е предизвикан само от нечий стремеж за постоянно заяждане.
Може да звучи парадоксално, но ценното на форума е именно това „дърляне”. Често се прекалява по малко детински начин, но това са рисковете на свободното слово.
Освен това защо не си направиш труда да видиш, че „дърлянето” обикновено е между постоянните „писатели” във форума и много рядко има „оспамено” чуждо участие. Това всъщност е твоята дежурна „офф” тема. Мултиплицирането и може да означава или много свободно време или много сериозен дразнител, който едва ли е само на личностна основа. Ако няма обективна основа Уникална и На живо ще си кажат двайсетина пъти „Чао – Ти си чао” и ще мирясат.

Мисля, че масово и трайно не се разбира значението на форумите.
В случая взаимопомощта се възприема като услуга.
Кой ще вземе комисионата, обаче





Тема "Това всъщност е твоята дежурна „офф” тема"?!? АМ?нови [re: o.kiss]  
Автор MитpeШoпa (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано03.05.11 19:43



ДЕЖУРНА?!?АМ?!?

Я да видя дали парите ти са там където ти е устата: Ако намериш поне още една МОЯ тема през последните 2 г в клуба - поканен/а си на вечеря с половинката/гаджето ( на моя сметка) в "Часовника". Ако не намериш такава тема - ти ме каниш (И ПЛАЩАШ) на шкембе чорба и бира Леф в "Халбите".

THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.

Тема Re: "Това всъщност е твоята дежурна „офф” тема"?!? АМ?нови [re: MитpeШoпa]  
Автор o.kiss (непознат )
Публикувано04.05.11 09:17



Грешно си ме разбрал, защото лошо съм се изразил.

„Бъдете добри и си чешете крастите/оплювайте се взаимно/вот'е'ва/и т.н.... в някаква дежурна "офф" тема” – твоето предложение и от тук „твоята” дежурна тема.
Имах предвид, че във форума е пълно с такива „дежурни офф теми”, но между хората от твърдото ядро и всяко „външно питане” обикновено получава своя отговор без спамене.
Приемам „Я да видя дали парите са ти там където ти е устата” като неволна грешка, а не като лошо възпитание и поредния повод за спамене





Тема 'Уб'у де...нови [re: o.kiss]  
Автор MитpeШoпa (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано04.05.11 18:30



Разбрах че няма да кльопам шкембе чорба на твоя сметкаНейсе, ШЪ го преживея...нек'си. Баш днес, дет' след кандилкане по градския транспорт на две коренно различни нива (воден от моя ресторантски гайд) открих ултимативното място за свестна шкембе чорба, СТРАХОТНИ кебабчета, и качествена домашна скоросмъртница (кинта за 100 мл)!!!В "култов", СУПЕР квартал, и до гаричка (имат такава, която я няма в нета, ама пътува свестен влак до там)И всичко т'ва на почти нулеви цени

THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.

Тема Re: Директна молба към ВСИЧКИ пишещи в клуба:нови [re: MитpeШoпa]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано04.05.11 19:20



Закопнял съм за въпроси. И да отговарям, да отговарям ...
Ама не питат.
Само на Унито, от време на време, и прави впечатление, че едни сини сливи са червени и докато се обясни, че всъщност са зелени темата се оспами отвсякъде.
Тебе, какво те бърка, като по - горе прочетох, че никога за нищо не си питал ?

Гледам много народ е казал - край, никога вече.
А дано, ама надали, както рекло Айшето.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.