Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:25 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Да започнем с тованови [re: arrvv]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.04.11 19:04



Тъй, тъй...
Аз съм нахален, чак нагъл.
А ти си умна, чак брокерка. И мразиш да гьонсуратиш.





Аз не питам нищо
vs
Просто питането ми беше, какви документи обикновено се представят при подписване на договор


или пък да ми искат удостоверение за семейно положение на наемодателя (в контекст - )
vs
всички знаят за що иде реч..справка, удо за семейно



В главите ви препускат една след друга всякакви взаимоизключващи се мисли. Горките клиенти.




Тема Re: Да започнем с тованови [re: indepcons]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.04.11 19:18



Ама Уникална мазета ли основно продава или е пяла по мазета ?

А, не зная къде е пяла и дали изобщо е пяла или е перкусионирала с дайре.

Имах предвид, че униКална прониква в мазетата по втория начин (с ключар). Рисковете на професията. Всеки според знанията и клиентите си. Дано поне бълхи да не е имало.






Тема Re: Да започнем с тованови [re: indepcons]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.04.11 19:23



Няма!

Има!
Но е под достойнството й да пита когото и да било.
Тя знае всичко. Фикция!




Тема Re: Да започнем с тованови [re: Ha живo]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано30.04.11 19:27



ей... ужасен си... като ти казвам, че незнам, значи незнам, никога не пожела да ми кажеш...
Ти няма как да ми бъдеш източник на информация, за това, което ме интересува... не ти вярвам...!!!

Лъжата е винаги сложна, превзета и многословна.


Тема Re: Да започнем с тованови [re: Ha живo]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано30.04.11 19:39



На живо ти глупав ли си....
Който, каквото иска може да го прочете в темата, без да ми вадиш думите в контекст.. престани да се вдетиняваш и да пускаш разни фрази и изрази от 68 различни постове...



Лъжата е винаги сложна, превзета и многословна.

Тема Re: Да започнем с тованови [re: arrvv]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано30.04.11 20:26



На живо ти глупав ли си....

Немой с лошо!!



По-мекичко го дай, например - "На живо, дали евентуално за някоя секунда съвършенството ти не е било заето в друга важна посока, и се е промъкнала случайно някоя не дотам умна мисъл в иначе така брилянтното ти мислообразуване?"
И не пропускаш да се извиниш за тази скверна мисъл...



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Да започнем с тованови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано30.04.11 20:29



Бледоооо, бледо. Някви мазета...някви певачки и дайрета ...Даже няма с какво да се позабавлявам преди вечеря... А ви поръчах да се постараете!




На красавицата от Холандия предай, че тя, колкото й да не й се иска - ЩЕ КАЦНЕ (дай Боже) на възрастта на моите кокали. Но това няма да я направи нито по-грамотна, нито по-умна...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Да продължим...нови [re: arrvv]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.04.11 20:41



ОК, арви, всички сме глупави - аз, нотариусите, съдиите по вписванията и всички останали. Всички сме глупави и криви. Само брокерите сте умни. А ти си техният мозъчен тръст.



Хайде по темата:
Няколко пъти споменаваш "режим на СИО" при наемите.
Папагалстваш си общи приказки прочетени пак от тук, както "Пинокио"-то (използвах го за спгуфи2 преди време).
Ако поискам да разясниш какво имаш предвид за "режим на СИО", пак ще ме убедиш, че не съм прав, нали?! Та вие - брокерите дори не знаете какво е то "режим", от кой закон се третира, кога настъпва, кой с какви права е, завещание, наследство, и тн... Конкубинат? Еманципация?

Въздухари!

Знаеш ли кога и кой е наемодател от двамата съпрузи, ако единият от тях е починал малко след като транслативния ефект на нотариалния акт за дарение срещу гледане на името на другия е станал реалност?

Пиша ти го тоя елементарен казус, умното ми, за да видиш, че дори и основата на нещата ти се губи. Ежедневното.
По общите приказки сте много силни - ти и другата пр_дла

Иначе си много умна, чак брокерка. Горките клиенти.




Тема Re: Да започнем с тованови [re: yниKaлнa]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.04.11 20:49



Абе ти намери с какво да се забавляваш след вечеря
Нещо извън клубовете, примерно






Тема Re: Да започнем с тованови [re: Ha живo]  
Автор indepcons (Take it easy!)
Публикувано30.04.11 20:59



Извън клубовете?



Невъзможно!
ПС

Тя май не е отишла и до пейката пред блока? Казвам ти, голем кеф е този форумен живот.Само тук е истината за "умната другарка Уникална"!

]Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.