Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:12 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Да започнем с тованови [re: Ha живo]  
Автор arrvv (стихия)
Публикувано30.04.11 17:16



уффф сега и за това ли да ти се обеснявам или да ти давам отчет.. толко ми трябва, като време.. задоволи се с този отговор, моля! и не ме затитквай повече..



Лъжата е винаги сложна, превзета и многословна.

Тема Re: Да започнем с тованови [re: arrvv]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.04.11 17:23



уффф сега и за това ли да ти се обеснявам или да ти давам отчет.. толко ми трябва, като време.. задоволи се с този отговор, моля! и не ме затитквай повече..

Питай бре, арви, питай! Не се срамувай.
Кой съм и с какво се занимавам знаеш.
Друго нещо от сферата на недвижимите имоти, наемите и прочее, ако ти е интересно да научиш - пак питай.
Ето виж - униКалната я е срам да пита и пак ще прецака някой клиент. Ти като нея ли искаш да бъдеш?!




Тема Re: Да започнем с тованови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано30.04.11 17:26



Имаш два подлога и едно сказуемо след тях. Обръщам ти внимание, че сказуемото може да се отнася за всеки от тях.

Доста време ти трябваше, за да измудриш как да се измъкнеш от първоначалната си инстинктивна реакция. Този път успя - едвам едвам, доста неубедително. В настоящия случай изречението се разбира по логика. Може би ТИ би отнесъл "ги няма" към "рисковете", но нормален човек не би го направил. "Какви са рисковете, ако ги няма" звучи доста налудничаво, очевидно - не и за теб.

В случая със Силвана много рано вдигна белия флаг.

Сега си се постарал повече. И виж, пи(а)ле, не се опитвай да ми правиш граматически забележки. Не ТИ и не НА МЕН. Още си твърде далече от това ниво.

Казах ти вече - НЯМАМ въпроси, чиито отговори можеш да ми дадеш ТОЧНО ТИ , колкото и да се стараеш.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Да започнем с тованови [re: indepcons]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано30.04.11 17:28



Да-вай, да-вай, хай-де наш-те!!



Благодаря ти, че изпълни стриктно заръките ми да влизаш по-често, за да подкрепяш българското съвършенство. От страна на холандското - такава подкрепа доста "хваща дикиш"!

Ако те нямаше - щеше да си говори сам, горкият... Пък сега се водят високоинтелектуални (и високоправописни от едната страна) разговори в стил "Тебе думам, дъще, сещай се снахо"...Ама звънни и на Мода, да закачи някоя и друга картинка - само той липсва.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от yниKaлнa на 30.04.11 17:31.



Тема Re: Да започнем с тованови [re: yниKaлнa]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.04.11 17:33



Освен забележки на тема недвижими имоти, току-що установих, че не търпиш забележки и на тема граматика. Едва ли и на каквато и да е друга тема.
Вероятно, защото си една безгрешна пръдлозащитничка. Кой с каквито аргументи си може...






Тема Re: Да започнем с тованови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано30.04.11 17:37



А, не, тук бъркаш нещо (колкото и невероятно да звучи ти да сбъркаш). Забележки търпя всякакви. Но не и от всеки.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Да започнем с тованови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано30.04.11 17:39



Сега излизам на приятна слънчева разходка. Похортувайте си тук с холандката, да имам материал за довечера.



Не е лошо да й подскажеш за ОНАЗИ програмка, която поправя автоматично правописните грешки...Щото си много стриктен в граматиката и правописа, пък е срамно в твоя отбор да има... да го наречем - НЕБРЕЖНОСТИ от този вид.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Да започнем с тованови [re: yниKaлнa]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано30.04.11 17:46



Имаш ли други въпроси по темата?




Тема Re: Да започнем с тованови [re: Ha живo]  
Автор indepcons (Take it easy!)
Публикувано30.04.11 18:23



Няма!

Излиза да припича старите си кокали на слънце



]Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !

Тема Re: Да започнем с тованови [re: Ha живo]  
Автор indepcons (Take it easy!)
Публикувано30.04.11 18:33



В Холандия ходите ли по мазетата на обектите, които предлагате?

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Те нямат мазета, имат едни "схюрове", които са малки къшички и винаги са на кота "0"

Ама Уникална мазета ли основно продава или е пяла по мазета ?


Не разбрах, затуй питам?

]Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.